Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co mam do picze delat, kdiz se my kousla konzol ? Ja to chcy hrat pco !
    • "co mam do picze delat, kdiz se my kousla konzol ?"
      sehnat si psychologa
      • chces bejzbolkou do xichtu ?
        • Sezen si k ni nejprve manual, at neni zabugovana.
          • tvoje baba je zabagovana. sy mrtvej.
  • Projdete si prosim 1-2 stranku zpet flashovy reakce. Kdo se domniva, ze se jedna o mentalne retardovaneho jedince, tak prosim souhlaste, kdo se domniva, ze je to normalni clovek, tak prosim nesouhlaste.
    • Nejspíš už strávil víc času obhajováním té hry než samotným hraním... Ale tak to už je jeho věc
  • Recenze:
    Nic proti zjednodušování tam, kde je to třeba, ale u rozhovorů to nutné nebylo. Na výběr máte vždy jen čtyři možnosti odpovědí, z toho jednu "vtipnou". To ale není vše, vy totiž ani pořádně nevíte, co který výběr znamená, protože co vaše postava po zvolení pronese, se kolikrát dost citelně liší od toho, co volba prezentovala. Po zvolení humorné odpovědi vaše postava většinou vypustí do světa tak třeskutý vtip, že byste se nejradši šli schovat někam do bahna, reálně tak zbývají možnosti tři. A to věru není moc na to, aby si hráč dokázal uspokojivě vybrat, jak situaci řešit. Těch několik málo důležitých voleb, které opravdu něco ovlivní, se pak nakonec smrskává na prosté ano/ne.

    Jestli to neni na dnesni hrace prilis slozite - mozna by meli spravnou volbu nejak oznacit, ci snad rovnou znemoznit vyber nespravne volby, aby casualy nematli *1*
    • nebreč pořád. Hry by neměly být o předpřipraveném scénáři, kde klikneš na jeden řádek a ono se něco má stát, hry by měly být o tom je hrát a prožívat to...
  • 300 hodin hraní a někdo recenzuje hru pár dni po vydání??? *7*
    • Tilwaen
      Žejo. Měli tu hru pořádně projet několikrát a vydat recenzi až za půl roku.
  • Jack1947
    Ten detektiv Valentine je dobrej i sem si ho vzal jako partáka na hledání shauna, tam mně dostali ty zmutovaní medvědi lol.ty toho fakt vydrželi celkem dost... *7* *15*
  • ty vole 7/10 jo :D to sem teda nečekal zajimalo by mě co na to třeba lukas grygar nechce udělat videorecenzi po dlouhe době ??
  • Jioka
    přes 700 komentářu ! :O
  • škoda no až bude čeština tak snad dohraji
    • Jack1947
      Doufám že čeština bude pozdějc.
  • delO
    Hra selhala v hypu. Chtělo to masírku tři roky jako CDP u Glitchera 3. Ta hra měla od hráčů stovky 10/10 hned v první hodinu launche, tam kde se dovolovalo hodnotit předem, tak měla stovky 10/10 i tam.

    Bethesda se příště musí naučit hype vsugerovávat prostě déle a kvalitněji.
    • bethesda naopak v hypu exceluje, počty prodaných kusů jsou ohromné, stejně jako rozhořčení hráčů po prvních hodinách hraní...

      u Witchera se naopak o hype zjevně nejednalo, proto má na metacriticu téměř shodné hodnocení recenzentů i uživatelů ;)

      vím že to je k nas*ání, ale Witcher 3 je prostě super, zatím co Fallout 4 bohužel neni... end of the story...
    • chces DELO ? *10*
  • Tak já zatím dohrál!! :( Asi po 2 hodinách jsem pochopil, že moje chabá angličtina nestačí. Hold za mlada do mě bušili ruštinu!! :( Celkem hodně složitým přepisováním programových řádků dle videonávodu na netu jsem nastavil polské titulky. (Polsky také umím velmi slušně) A taky vůbec nepomohly. Přepisují do polštiny jen něco (to co bych pochopil i tak) a základní volby při započetí rozhovorů, znění celých rozhovorů, stejně jako většinu textu v počítačích nechávají opět "španglicky"!! :( No a o chybách na které jsem narazil už při těch 2 hodinách ani nehovořím!! Kupříkladu se mi nezobrazí zámek při otevírání sejfů což je hodně zásadní problém!! Grafika i na nastavení ULTRA nic moc. Hlavně v detailech. Vím, že některé věci jdou opět dle videonávodů dalším přepisem různých programových řádků upravit, ale nejsem programátor a hlavně - CHTĚL JSEM SI JEN ZAHRÁT, NE PROGRAMOVAT CELOU HRU!! *10* *10* *10* Už se to stává normou, že vyjde hra, mohutná reklama, nelevná a nakonec je to s bídou Betaverze!! *8* (Hned mě napadá poslední Battlefield. Taky jsem čekal na spousty velkých oprav!) Je s podivem, že to vývojářům i prodejcům stále prochází!! Být to boty, nebo mixér - už bych měl zpátky peníze!! Velkééé zklamání a znovu musím přesvědčit sám sebe, že NOVOU hru nemá cenu kupovat!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit