Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    sorry ale představuješ si to jako Hurvínek válku... anebo neříkáš všechno. Spousta kvalitních her finančně propadla.
  • TheGGG
    ha ha ha
    na Konzole vychází mnohem víc KVALITNÍCH her než na PC. I když nebudu počítat exklusivity, stále je tu obrovská hormada her co vychází jak na ps3 tak na xbox, ale na pc se kvůli obrovské míře pirátství neobjeví. Samozřejmě pokud se vyžíváš ve hrách od city interactive nebo nezávyslích pseudoblbostech které dělal nějaký hlupáček doma a které se za hry ani nedají považovat, nemluvě o tunách nudných modifikací, nebo přitroublých masách asijských MMORPG atd. Pak má PC víc exklusivit, ale to je stoka která se nedá považovat za hry.
  • Epic FAIL hehehe
  • calwin
    a tu si predstav že ti predávali na steame pred pár týždňami bad company 2 za 5 €? lenže keď má niekto veľa voľného času a spotrebu 1 hra na 24 hodín potom to tak aj vyzerá... kedysi keď k tomu nebol prístup tak sa dohral doom a išlo sa von hrať futbal :P

    trochu OT dúfam že som neurazil :D ak sa jedná o vývojára tak podľa mňa plače na nesprávnom hrobe :D
  • ucho
    ne, kvalitní hra ti zisk nezaručí. myslíš, že baldurs gate zaručil nějaký zisk? a nebo takový fallout 2?
  • Nevim proc. Kazdy druhy film a kazda druha hra je kopie neceho co uz tu bylo
  • life28
    myslíš percento ľudí, ktorí hru stiahnu "Hej, hra je super uber mega, bavím sa od začiatku do konca, prešiel som to, zmažem, nie dik, nekúpim, už som dohral" ?
  • Jake ''taketo''? Na hre neni dulezite tema,ale hratelnost a zabava.
  • smejki
    "já to platit nebudu, nebudu, nebudu, radši to dám na ganju, na marjánku" nebo co já vim.
  • Jeste devet:-D
  • tvl s těmi názory a s biebrem v čele mě dostáváš neuvěřitelně do varu :D
  • Myslíš jako:
    Originální verze = dýchá.
    Cracklá verze = nedýchá.
    Jo to by šlo :-)
  • XorxoxTalarius
    Chapou co chces rict a proto plus a souhlas.
  • smejki
    no však právě, není to lament, jen konstatování. ale taková ta zenová tvrzení, že dobrý hry se nepirátěj a že když už někdo něco zpirátí, tak jen proto aby si to ozkoušel, jsou strašné bullshity. První neplatí a druhé je záležitost titěrné minority. Ve finále je fuk, jak se hra pirátí, důležité je, kolik se prodalo (a kde).
  • XorxoxTalarius
    Zapominas do toho zapocitat lidi kteri si hru stahli a nasledne koupili ;) Coz dela taky velke procento "piratu"
  • Kdyby tam bylo možné simulovat vydání AAA hry pouze digitálně na Steamu za 10 EUR + 1x DLC zdarma v době vydání + 2x DLC za 1,95 EUR po třech měsících od vydání hry s tím že by tato DLC byla a jejich obsah byla oznámena již den vydání hry (narozdíl od hry za 40 EUR), tak, se vsadím že by šla v klidu dohrát i ta pirástká verze. Možná by se chlapci v Greenheart Games na prodejní statistikou divili.
  • prudislav
    mě by docela zajímala statistika kolik procent z těch stažených kopií je případ kdy si hruten pirát zahraje jednou a smaže
  • Simulátor dýchania a celkovo tela by mohol byť zaujimavý. To by možno stálo za kúpu, ak by to mal poriadny vývojarský team.
  • life28
    Jasné, PC scéna zaniká. Hlavne že PC exkluzivít je tento rok asi 7x viac ako na všetky ostatné hlavné platformy dokopy :)
    http://www.centrumher.eu/co-sa-chysta-v-roku-2013-vsetko-tu/
  • no, pravda byva takova, ze ti nejvetsi kriklouni zaroven byvaji i nejvetsi provinilci, neco mi rika, ze by to mohl byt i tvuj pripad

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit