Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a inak, pisal som hry na ps a novy xbox, ty si mi tu pomaly vypisal hry aj na ps1 :D:D:D: Vidim, ze az tak vela ich nie za tych 7 rokov na kazdu konzolu...Je toto mozne? Aby super konzola bola von 7 rokov a ani jedna z nich nemala 20 exkluzivit, co stoja za to? Mate vobec co na tej konzole hrat? Nezavidim, orezane hry na 10 fps v pidi rozliseni a musite za to platit este viac...Darmo, ked je raz niekto hlupak.. Konzolistov je mi luto, okradaju vas ako nesvojpravnych dochodcov na predvadzackach hrncov a kuchynskeho nacinia :(((((((((((
  • Tiež som sa popálil pár krát.
    Medal Of Honor (ten pred warfighter / neviem meno) bola hra, ktorá zase mna ošklbala.
    V podstate nie je jediná, je ich viac.
  • ucho
    stále omíláš ve svých větách jeden nelogický blábol. že je většina her nekvalitních a proto si je lidé stahují. tohle prostě logicky neokecáš. pokud je hra špatná, lidi by ji nehráli. pokud jim hra stojí za to, aby jí věnovali svůj čas, tak špatná být nemůže (pokud ano, tak jsou dotyční mírně retardovaní)
  • povedal som 40, nevidim, nevidim...

    Kilzone kvalitna hra :D:D:D:D:D:

    god of war kvalitna hra :D:D:D:D

    Halo odkedy je na konzole, je akuarat *****


    PRedsa ich stale nie je 40? Ved je ich je tak vela, kde je problem no taaaaaak *6* *13* *13* *13*
  • no vidis, nastavim ti moralne zrkadlo, robim to co ty a zrazu sa ti nieco nepati, niet divu, ze nechapes, si predsa cech..

    Mimochodom ten plyn v prahe? Nemontoval si sa do toho ty?
  • tak stane se...ale spis vyjimecne..
  • prudislav
    nee spíš ty který to stáhnou , jednou zapnou, řeknou si to mě neba a smažou. Horší je když si člověk tohle řekně u něčeho co koupí(v mym případě to byl Homefront za plnou cenu)
  • No však to - "co já vím" -> nevíš -> nevieš nič o tom kto si to sťahuje na tej druhej strane a aký je jeho prístup k tomu. Vieš len to, že z tvojho pohľadu je to nefér, pretože ta hra keď má na etikete cenu 50e mala by byť kúpená každým, kto má o ňu záujem... ale takto to našťastie nefunguje od začiatkov PC. Hudbu si môžeš aspoň ako tak vypočuť na nete pre kúpou (snippet etc.).

    Vo všeobecnosti sa to množstvo pirátov, čo s týka samotného princípu, tak liší, že nie je možné moralizovať v tomto smere.
  • TheGGG
    Tys ten maďar co jen nadává na čechy? Chceš vypsat kvalitní hry na konzole?
    Dragon´s dogma, demon souls, god of war (1, 2, 3, 4), Uncharted (1, 2, 3), HALO (to ani nevím kolik má dílů, já mám jen 4., reach a ODST). Gears of war (2, 3) Forza horizon, killzone (1 a 2 a 3), resistance (1 a 2 a 3), bayonetta, infamous serie, metal gear solid serie, MGR
    atd. Todle je jen nepatrný zlomek toho o čem si může pcčkář nechat zdát při paření stopadesáte hry od CI.
  • Ano, kvalitní hra ti zisk nezaručí. Ale kvaliní hra za dobrou cenu ano.
  • XorxoxTalarius
    No ja bych si tipl ze to bude nastavene tak, ze cim jsi v pokrocilejsi dobe, tim vetsi piratstvi je a nehledi to na zadne dalsi faktory. Jelikoz jinak by jsi treba mohl nastavit nejake obrany proti tomu (coz podle reakci nejde vubec).
    Ale souhlasim s tebou, pokud by to udelali nejak rozumne tak si to pak spousta lidi koupila, takhle jen vidi hru ktera nejde dohrat a rekli si "dekuji nechci".
  • Koukám že si perla ve svém národě ( co slovo to perla no spíš sifón *1* )
  • porad je vetsi sance vydelat vic penez na dobre hre nez na sracce, vzdycky se ji proda vic.Problem je ze dneska dela kazdej jouda hry a mysli si ze na nich vydela majlant, vetsinou to pak je velkej prusvih a divi se ze to nikdo nekupuje a lidi si to radsi stahnou. Nebo snad myslis ze kvalitni znacky jako Sims,Elder Scrolls,Mass Effect a spousta dalsich nic nevydela kvuli piratum? To tezko, vy delaji na nich vic nez dost a to zejmena proto ze delaji kvalitni hry.Kdyby zaklinac 2 byla spatna hra neprodali by ani tech 20%. Spousta vyvojaru se zabejva fikcema jake by to bylo kdyby lidi nepiratili, jenze to jim nepomuze..co jim pomuze k vydelku jsou kvalitni hry.
  • Smutná čísla??? Vždiť mají přes 3000 potencionálních zákazníků! Mnohem smutnější by bylo kdyby si hru stáhlo jen 30 lidí!!!
  • prudislav
    já bych spíš řek že samotný hry prošly úpadkem , kdy se moc nezlepšuje kvalita her ,ale šíleně se zvyšuje cena vývoje a hlavně výdaje na reklamu(min. 50%).A hlavně publisheři maj přehnaný očekávání prodejů , protože všichni chtěj to co má CoD. Ohledně nutnosti online už třeba Ubisoft dostal rozum a v podstatě u všech her vytvořil offline režim. A už vůbec se mi nelíbí přidávání "pseudosociálních" prvků do her. Ohledně steamu mam přesně opačnej názor, když srovnám jeho současnej stav se stavem v době HL2. Steambox je podle mě spíš pokus Valve o kompaktní PC pro vstup mezi "gaučový hráče" . Microsoft šel hodně do kelu v posledních letech.

    A s těmi příjmy z PC to asi nebude zas tak špatný, sice jsou prodeje menší ,ale náklady port se podle mě většinou zaplatí, jinak by se ty porty nedělaly a je jich čím dál tim víc i v případě 2 roky starých her(BL,MK9,AW,...). Obvzlášť teď kdy se díky stejný architektuře PC a konzolí ještě zmenší náklady na portování mezi platformami.
  • TheGGG
    Konzole je budoucnost *1* *1*
    PC je nákladný nic *5* *5*
  • Haha to si cet v blesku vid:-D
    Konzole je shit,Pc 4ever
  • taky je kazda druha hra a kazdy druhy film pekny sh*t, resp spis tak 1 z 10 neni
  • No, ked sme pri tej obrovskej hromade hier na xbox a ps3, tak nam tu napis 40 kvalitnych exkluzitivych, to bude 20 pre kazdu platformu, myslim si, ze to nebude problem, ked pouzivas "obrovska hromada"

    cin sa ty cesky blbecek
  • TheGGG
    jak ti mám dokázat že mi pod stolem a na skříních leží desítky krabiček od legálních her?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit