Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já teda se přiznám,jsem odpůrce toho aby se za nové hry dávalo 1-3 tisíce. To fakt sry ale když za pár měsíců to vždy klesne o polovinu,tak nebudu to kupovat dražší,to radši stáhnu a je.
    Ovšem pokud se jednalo o BF3,která byla revolucí tak sem neváhal a hned ji koupil.
    Prostě záleží na hře a jestli je za to schopen vyhodit prachy. BF3 má dobré ochrany a jak BF2,musite mit origoš abyste hrali mutli pres net a v tomto je,oni vas donuti si koupit originalku kdyz je to predevsim MP. Chcete hrát nejlepsi hru se svyma prateli a ne mit fail verzi,obcas date singlac a cauvec...

    Proste hry musi byt utvoreny jako BF tituly aby se zaclo vice prodavat nez hackovat.
    Origin je sice sprostarna a otravna,ale pro platiče to tak je i celkem přijatelné,neplatiči mají smůlu.

    A poslední dobou moc kvalitních her nevychází tak je lepsi si pockat ne ? :D
    • Hm, protože u Assassin's Creed a Sim City tohle fungovalo, že?
    • Ty jsi odpurce vysokych cen, ale zaroven chvalis hry co si clovek musi koupit aby si je plnohodnotne uzil. A napadlo te jaky by byly ceny, kdyby vlastne prodejum nekonkuroval warez? *7*
      • 100x vyssi, ale to mu nedochazi. A i z toho je videt, ze warez zas takova konkurence neni, paac i tak se najde zcela zjevne dost kupcu. Kdyby lidi nebyli hloupi, tak prestanou na sezonu kupovat uplne ... a to by teprve nastal cenovej sesup.


        Ted me tak napada, ze by anoni mohli usporadat takovej real wordl dos - dosnout prodeje her ... ;D
        • "100x vyšší" and the winner of biggest hyperbole is...
  • Eh soudruzi asi neví že existuje cheat engine a lidi si mužou klidně hacknout peníze ? a udělat to tak že si zjistí kolik penez jim piratí ubrali a ty si pridají ? a timhle ani nemusejí cheatovat jen to chce být vychcanéj. já si to koupím ale ono tohle jim fakt pomuže (IRONY/IRONY)
    • Jediný u koho to vlastně kdy fungovalo byla BIS
  • Zajímala by mě jedna věc. Počítal někdo z vás někdy, kolik peněz jste za celej život investovali do her ?
    • Vakek
      jo nějakej halíř to bude *1*
    • jo ja jo a odhadem je to tak okolo 60K za těch 20 let. :D Strašná suma. A teď mi to doma leží i v původních krabicích. Ale k některým mám velký sentiment a některé jsem koupil jen jako nějaký support když jsem dohrál pirátskou verzi. Ale raději bych suportoval developery přímo než krmil ty nenažrance distibutory. :/
  • mě by celkem zajímalo, jak redaktoři téhle stránky přišli na to, že to háže takovou hlášku...přece by jim to vývojáři neřekli, takže to museli zjistit tím, že si chtěli hru nelegálně stáhnout
    • Pokud si v googlu zadáš Game dev tycoon full download je tam odkaz přímo na stranky tvůrce kde je napsane: http://www.greenheartgames.com/game-dev-tycoon-free-full-torrent-cracked-download/. Takže přímo výrobce má napsané že pokud si tu hru nekoupíš tak budeš mít piráty a postupně krachovat
  • RakeW
    Škoda, že není nějak zřejmé, na jakých principech fungují herní mechanismy.

    Vytvořím rythm/casual hru pro konzoli, sklidí úspěch, následně vytvořím obdobnou hru na čerstvě uvedený handheld (s přízviskem "pocket" v názvu, ale názvy nemají na nic vliv :)) a co myslíte... "I thing Jongle Bongle Pocket was simply developed too soon after the previous game with not enough inovations in technology and design". Tak pochopitelně, když je to v podstatě port :), že je hra na jinou platformu nikdo neřeší. Obecně tam problematika portování dost chybí.
  • na pc proste hrajou nerdi cio kradou od rana do vecera , zlate konzole kde mam kvalitni hry a ne take smazky.
    • na konzolích prostě hrají nerdi co kradou od rána do večera, zlaté PC kde mam kvalitní hry a ne také smažky.
      • Si tu záplavu kvalitních portů uži.
        • Ukaž mi pořádnou strategii na konzole typu Europa Universalis. Zkušel jsem kdysi Dunu na PS a nejradši bych gamepad hodil oknem, zlatá klávesnice a myš.
  • ludia su fakt magori, ked hraju taketo hry. uz len cakam kym niekto spravi simulator dychania. fakt a urcite sa najde aspon desat blbcov co za to zaplatia.
    • Jake ''taketo''? Na hre neni dulezite tema,ale hratelnost a zabava.
    • Jeste devet:-D
    • Myslíš jako:
      Originální verze = dýchá.
      Cracklá verze = nedýchá.
      Jo to by šlo :-)
    • Simulátor dýchania a celkovo tela by mohol byť zaujimavý. To by možno stálo za kúpu, ak by to mal poriadny vývojarský team.
  • jak se proti té vývojářské crack verzi bránit jak zjistím jestli jí zrovna nemám? Poraďte
    • Kup si origoš na Steamu a máš jistotu. *3* 9 éček ještě nikoho nezruinovalo.
  • Osobně nevidím problém v tom, že by se prodávalo málo her, prodává se jich dost a jde rok co rok o vzestupnou tendenci. Problém vidím v tom, že tenhle byznys má na sebe nabalený neuvěřitelný množství lidí, přes který ta hra musí projít, než se dostane na pult. A tím mám na mysli milion distributorů, kteří to jen přeprodají jinému distributorovi. Vývojáři dostanou celkem prd v porovnání s tou mašinérií, která na tom chce zbohatnout.
  • Největší škodiči herního průmyslu jsou sami vývojáři. Absence nápadu, když jin někdo nabídne dobrý nápad tak ho zahodí že mají svoje. A nebo požadavky na člověka který by jim mohl udělat kompletní návrh jsou v mnoha případech těžko splnitelné. A i když už mají nějaký dobrý nápad tak jej zbastlí a nedotáhnou. :( Lenost udělat hru pořádně a aby také nějakou dobu bavila a ne přestala bavit po několika hodinách hraní a nebo ba co víc naštvat svou nedodělaností. Piráti jsou problém, ale zdaleka né tak velký jak se preferuje. Vše je to o inteligenci a kvalitě produktu. Jakto že jsou hry které se pirátí a i tak jsou schopny svůj vývoj zaplatit během prvního měsíce od vidání?
    Ale samo více jak polovina pirátů jsou pakáž, nicméně když by byly autoři inteligentní dokází toto rozumě omezit. A ne plakat nad tím že piráti je poškodily a jejich brak nikdo nechce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit