Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to snad staci ne? Podle zachodu a klenby se prece pozna dobra hra *3*
  • Jen aby to nebylo to jediný co tam bude :D
  • tak zrovna hustitství je jedna z mála věcí české historie, která má nějaký význam i pro evropu a ne jen pro nás. prakticky každý historik, který dělá historii evropy středověku o tomto období musí vědět a je jedno, jestli je to historik z Japonska či Kolumbie. Třeba u nás hodně ceněná doba Karla IV. nebyla pro Evropu tak významná a Karel byl vnímán prostě jako panovník z nevýznamného rodu, který se zdržoval v méně významné části Evropy a který nezasahoval příliš do dění v západní Evropě (i když je to pohled minimálně nepřesný, ale takový prostě často je).
  • Celá zpráva zní jako jeden velký apríl.
  • tak záchody a klenby budou určitě
  • Proč? Němcům jsou a byli nějaký husiti ukradení... Myslíš, že byla situace postavena takto: Němci vs husiti? To je snad konstrukt někdy z dob komunismu, kdy čeští proletářští husité stáli proti imperialistům ze západu. *1*
  • Ja bych se nebal ze to na pc nebude. Z toho clanku jen plyne ze to rozhodne nevyjde na soucasne konzole, ale na tu dalsi generaci.
  • Templari jsou snad nejvdecnejsi a nejpouzivanejsi tema v adventurach, ktery kdy bylo, viz Broken Sword, Gabriel Knight 4, atd.
  • Luther vycházel taky z učení Husa a Zwingliho, dokonce se na něj odkazuje v tezích z r. 1517, moc nechápu, kam tou nezávislostí míříš?

    ad. Habsburkové - šlo o autonomii náboženskou i správní ve vztahu k říši - dost důležitá záležitost
  • minimalne podle poctu komentaru ta hra ma uspech uz ted :D kdyz pridame clanky o skyrimu, tak to mame celkem peknou reklamni kampan a to podle me neni napsany ani radek kodu. myslim, ze husitske tema jako takove neni podstatne. v dobe assasisns creed taky nikdo nepovazoval templare a krizacke valky za zvlast atraktivni pro hry a ted uz si lide vybiraji z jake doby by chteli pokracovani :)) ja bych spis videl problem v tom "realiscticke" , protoze to slovo a konzole moc dohromady nejdou ;) a v prodejnosti her to urcite plati dvojnasobe :) takze tady hodne bude zalazet, jak jim do toho bude asi majitel kecat, protoze ten to pochopitelne nedela hru pro hrace, ale aby mu prinesla nejaky zisk
  • ta doba předbělohorská je natolik složitý období, že se k tomu člověk dost nerad vyjadřuje. Náš problém vždycky byl, že sme se v potřebný době nikdy nedokázali úplně semknout a táhnout za jeden provaz (viz rozdělení husitství, podpora katolický ligy ze strany Moravy), mně přijde, že husitství je rozhodně důležitější historickej milník než situace po roce 1617/18 (resp. 1555)
  • smejki
    supr stránky!
  • Mechwarrior_bw
    nepíšem, že téma Husitov musí znamenať neúspech ... ale podstatne zvyšuje jeho riziko. Hry ako MaB sú skôr výnimkami ktorým sa podarilo preraziť medzi x podobnými projektami ktoré úspešné neboli. A spoliehať sa, že menej atraktívne téma vytiahne spracovanie pri takto nízkom budgete je asi trochu problematické.
  • zdeeneek
    Je ale otazka, jestli jim PC verze vydelava taky prachy nebo ji delaji jen kvuli tomu, aby PC verze existovala. A zisk jim pak plyne z konzolovych verzi a u PC verze se jim jen vrati penize za vyvoj (v lepsim pripade) Ale to vi asi jen samotni vyvojari jestli se jim PC verze vyplati.
  • ucho
    téma husitů je opravdu naprd, ale dost záleží, jaký příběh se do toho vlastně zakomponuje. pak se prostředí stane jen prostředím, ale tahounem může být něco jiného. ale to už je na někom jiném :D
  • A jsem zvědav hlavně na ty výmluvy co a proč nešlo udělat tak a tak.
  • Tak Vávro, teď se předveď po těch kecech co tu míváš. Jsem zvědav.
  • Huraaa. Pár novinařů v ČR ještě funguje.
  • Aaaa historikove, uz jsem si rikal... :)
  • Hairy_Ass
    Já ty dva psal jako příklad. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit