Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslis 101 re*ardovanych duvodu co jsem si ted vymyslel abych mohl kritizovat?
  • zdeeneek
    Co mu brani v tom zalozit si mega studium s hafo zamestnancema a delat hry s obrovskym rozpoctem? Dat dohromady takovou spolecnost a pak ji i ridit asi nebude uplne jednoduchy a clovek na to musi mit nejaky znalosti a schopnosti.
    Pak mi prijde trochu mimo misu, ze nekoho takhle kritizuje.
  • Hairy_Ass
    Konzolista: Luther a reformátoři v 16. století se k husitství přiklonili až posléze, rozhodně to nebyl prvotní impuls. Ke svým Tezím ve Wittenbergu musel postupně dospět.

    Jak mohli Husité bojovat proti Habsburkům, když ti v té době ani nedrželi císařský stolec? Maximálně nepřímo skrze odboj jiho a západočeské katolické šlechty.
  • Musí to vyjít na pc,konzole fuj :D a teď kvěci kolik schválně dostanu +++ plusů +++ :D
  • Jste mě pěkně rozesmáli *1* *1* *1* jojo musí tam bejt kadiboudy jinak by jsme se neměli možnost vychcat a vysrandit v soukromí :)
  • Už kvůli silně kritickému postoji Dana Vávry ke Skyrimu, za což s ním dost sympatizuju si myslím , pokud se teda přemůže a dočkáme se verze pro PC, páč Šitbox ani Plejstejšn jejichž slabé komponenty a nepovedené porty her z nich ruinují PC scénu nechci doma vidět ani koutkem oka, že by to mohla být dost vydařená hra. Jestli to sponzoruje Bakala nebo jeho stará je mi fuk ... komu to vadí, tak má jenom zbytečný komplexy z toho, že někdo umí ve světě financí chodit, nebo jim ty melouny zkrátka závidí. Navíc kdo hru financuje je ve výsledku úplně jedno protože hlavní je to kdo na ní pracuje, takže jestli nám naservírují aspoň trochu povedené a hratelné openworld RPG a ne ten paskvil který se Bethesda opovažuje označovat za hru *3* tak budu hepy kór když to bude czech made.
  • Jak by ten tunýlek měl asi fungovat? Myslíš jako že bude Bakala tunelovat sám sebe? Zkoušíš někdy před napsáním postu i popřemýšlet o jeho obsahu?
  • "německý akcent" : bé je správne!
  • Ten popis a Die Hard Defenestrace nemá chybu *1*
  • Paul_cz
    Ten článek je geniální ! :D

    Tam jsou hrozně úžasně vtipný popisy badassů *4*
  • Wyder
    To, že jsme byli ve středu evropského dění je přežitek český historiografie, kterej byl umocněnej českou marxistickou historiografií 20. století. Jak už tu psal Hairy_Ass, pro Evropu i vlastně pro Zikmunda tenhle konflikt nebyl zdaleka tak významný, jak se o tom v Česku učí. Ostatně, kdyby Zikmund neměl v říši (on byl hlavně římský král) daleko podstatnější problémy než husitské hnutí, tak by se s ním asi vypořádal trochu jinak.

    Jinak k tomu, že by to byl poslední záblesk českého státu se vedla celkem hutná 40 let trvající diskuze, pro zájemce něco zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Spor_o_smysl_%C4%8Desk%C3%BDch_d%C4%9Bjin

    P.S. Abych se ale vrátil k té hře. Podle toho co Vávra a jeho tým vytvořili předtím se o výsledek nebojím a na hru se těším.

    No a na ten hejtík na Skyrim, který mu tady teď každej druhej Jarda vrací si za 3 roky polovina z Vás ani nevzpomene, tím jsem si jistej...
  • Takze si to shrnme.
    Vysla kratka tiskova zprava, ze ktere vyplyvaji jedine dve veci:
    - Bude to RPG ze stredoveke Evropy (inspirace Husity neznamena, ze tam vubec nejaci budou a nebo ze tam budou jen oni)
    - Vyjde to na nextgen konzole (ale mozna i na PC, nebylo to tam potvrzeno ani vyvraceno. Je jasne, ze nejvetsi vyvar je z konzol)

    Jo, a jeste jedna vec mi unika: Jak nekdo muze rikat, ze to bude super hra z jedne vagni tiskove zpravy?! :P
  • JohnyTheZik
    I tak mi to neprijde jako vymluva, proc mit hru s chybama, na ktery nadava. Nerikam, ze ta hra ty chyby mit bude..
  • JohnyTheZik
    11 jich neni, ale jmena se opakujou, takze mozna kolem 20?

    JoWood != Piranha ..
  • Bakala připravuje kampaň, tak se Maláčová doma nudí ? *1* Nebo snad potřebujou proprat pár milionů? *5*
  • Me pride smysluplna. Bethesda nema Dana Vavru! :)
  • pohled je to nepřesný poměrně dost, ovšem máš v určitém slova smyslu pravdu, byť doba Karlova byla v okolních zemích dost přirovnávána k takové méně důležité obdobě karolínské renesance Karla Velikého. Každopádně Karel byl korunovaným římským císařem tehdy ještě poměrně silné Římské říše, tedy dá se říci nejmocenějším mužem Evropy, takže bych jeho význam zase až tak nezlehčoval.
    O zakládání univerzit, stavění budov a jejich restauraci, posílení vlivu arcibiskupství atd atd.. se ani nebudu zmiňovat, je to přednáška na den :)
  • oprava: ne "kdyby" ale "kydy"...
  • jak tyhle kdyby může někdo pluskovat? opravdu si myslíš, že v tvém příspěvku je smyslupná myšlenka? Bethesda měla mnohem větší rozpočet a má obrovské zázemí, protože je to velké studio. Vedle toho bethesda dělá svou sérii už mnoho let a má tedy na čem stavět. A Vávra se divil, proč bethesda tak hry kazí, když má takové zázemí a takové zkušenosti. Tím neříkám, že s Vávrou ve všem souhlasím, ale nesnáším tyhle bezduché komentáře... *7* *7* *7*
  • jako sorry, ale zrovna křižáci a templáři jsou velmi atraktiviní téma. tady si fakt hodně ujel. stačí se podívat na prodejnost knih Dana Browna a na úspěšnost řady filmů, které pracují s touhle tématikou. takže tenhle tvůj argument je obrovský úlet. to je, jako bych napsal, že WoW dneska už nikdo nehraje a nebo že hry s tématikou pána prstenů nemají žádnou šanci na úspěch, protože pán prstenů je pro většinu lidí naprosto nezajímavý. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit