Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenže už po druhý nadáváš já nic proti tobě neřekl koukam že tě to vytočilo.
    Já se nehádam :)
  • Tak čo tu ešte robíš? *1*
  • Se nehadejte. V demokracii ma kazdy pravo na svuj hloupy nazor, to mu nikdo nevezme :)
  • Tak si pockej, az bude i Vavrova vyvojarska kabala *1*
  • Phillios191
    jenže jen trapně papouškuješ ubožáku....
  • ted si ale sám proti sobě,protože já sem řek svuj :)
  • Maly deti maj chodit spat po vecernicku!
  • Phillios191
    idiote, každej má svuj názor
  • Ocividne hovinko vyliza zpoza tvych nehtu!
  • Tak tak...je jedno jestli tam budou husiti nebo ne...Kdo to bude chtít hrát tak to bude hrát a je jedno jeslti tam jsou husiti nebo vymyšlený nýmanti...
  • bude to bomba ja dana vnimam tak ze on pristupuje ke hram jako k dílu a snaží se to co nejvíc promakat,bethesda-activision nebo ea myslej jen na to jak na tom co nejvíc vidělat proto jsou ty hry tak nevymakaný.Věřim,že k danovy z 2K czech přešli ty nejlepší lidi takže se nebojim toho,že to bude špatný.
  • achjo, to je pořád. musim bejt zatracenej kuchař, abych věděl, že polívka mi nechutná nebo v ní plavou věci, co mi vadí?
  • Pod každým článkem o jakékoliv hře v sobě většina lidí vidí Patchera, nebo jiného analytika. Většina lidí ti pak z analýzi jednoho obrázku zhodnotí celou hru od A do Z, včetně předpokládaných prodejů.
  • Zatím to vypadá že za tenhle tvuj skoro zbytečnej koment(v dobrym) dostaneš víc plusů jak já :D:D
  • joo je semnou zaslouží plusy :)
  • Daniel si zase cte kazdicky prispevek v tehle diskuzi bacha na to!
  • Z pohledu fanboyu je to prelomovy den.
  • Máme Bakalovu vládu a teď i Bakalova Vávru :)
  • Lide se koupou ve vykalech. asi tak.
  • Jsi bohaty?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší