Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mafie (II , 3, 4, 5 etc.) to je ale sra*ka ze?
  • hlavně idejově, ne že by vzali sudlice a rozutekli se po Evropě, to je samozřejmě směšný..
  • jsi strasne zvlastni typek vis to?
  • sry ale tyhle fráze který vám cpou do hlavy ve škole mě vždycky zarážely. Jedinej pohled skrz komparativní historii a jsi doma.

    Hairy: nesouhlas, ale to je jedno. Vzdávám se.
  • aha musím se modlit aby si to přečetlo více pcčkářů nežli konzolistů(nechtěl jsem nikoho urazit) :D
  • ty vole fakt? to bych nevedel KURWA
  • přesně tak :)
  • SirArag
    Zatím to vypadá, že asi stejně jako mínusů :)
  • To jsi přišel z kritizovat rpg hry? Mě zase neláká hry jako mafia ani trochu takže ta ať je klidně jen na konzole bohužel je na pc :(
  • kotty
    Tema husitu sice zahranicnim hracum moc nerekne, ale na druhou stranu tema stredoveku na trhu celkem chybi a spousta hracu (i kdyz predevsim asi Evropanu) by pro takovou hru tyden nejedla. Prirovnal bych to asi k Zaklinaci, jehoz knizni predloha taky nebyla do vydani hry prakticky znama, vyjma v Polsku a v omezeny mire v okolnich statech. A ted uz o ni vi kdejaky Amik. Samozrejme bez poradnyho marketingu to nepujde.
  • Rangobot
    To s kvalitou RPG jdi vysvětlit Blizzardu, aby neutráceli peníze za konzolové Diablo = předem nic nehodnoť.
  • Hairy_Ass
    Konzolista: Nic nového husitská revoluce nepřinesla, podobné pokusy tu byly už dříve, jiná byla jen v tom, že křižáci herezi úplně nezadupali do země, ale že se po vyčerpání nejradikálnějších směrů obou stran došlo k postupnému smíření obou stran - není náhodou, že původní husité se postupně spojili s katolíky proti nové reformaci v 16. století.
  • Hairy_Ass
    Konzolista: Tak to bojovali proti celé tehdejší Evropě. *3*
  • Wyder
    Konzolista:

    Já jsem neřekl, že husitství nebylo významné, pouze nebylo tolik významné, jak si někteří (i ty) myslí.

    Dál reagovat nebudu, ač by to nebyl problém. Argumentace typu: "blablabla kecy v kleci - to neokecáš," mě nějak nějak utvrzuje v tom, že by to bylo zbytečné...
  • zdeeneek
    Kdyby mel takovy prostredky ... tak at si je sezene, ne? Ono asi nebude tak snadny nekoho presvedcit aby mu dal na vyvoj tolik financnich prostredku jako ma Bethesda. Pak mi prijde divny kritizovat Bethesdu za to, ze ma tolik prostredku a udela hru s chybama a pripadny chyby u Vavrova titulu omlouvat tim, ze nema tolik penez.
  • Phillios191
    Tak RPG mě nelákaj, takže to mi je jedno, že vyjde jen na konzole, horší by to bylo s něčím jako Mafia....
  • to, že jsme nebyli ve středu evropského dění je přežitek imperialistický historiografie 21. století blablabla kecy v kleci - to neokecáš, husitství prostě a jednoduše odstartovalo něco nového v celé Evropě, dalo jasně najevo protestantům, že je tu ta možnost se bít za svá práva..
  • Hairy_Ass
    Křížové výpravy jsou, co se týče atraktivnosti, takovou stálicí - od tzv. válek proti terorismu je navíc pořádně zmedializovaly obě strany, za takových okolností byl úspěch téměř jistý. Stačí se podívat, kolik her, filmů a nových knih v posledních 10 letech na toto téma vzniklo.

    Husitské války jsou ale kromě naší kotliny a nejbližších sousedů prakticky neznámé téma (s výjimkou několika zasvěcenců). Asi jako, kdyby u nás Francouzy chtěli prorazit s hrou na téma křížové výpravy proti Albigenským. *3*
  • zdeeneek
    To bych prave rekl, ze tem co se Skyrim libi a Vavra jim slapl na kuri oko si na to vzpomenou i za ty tri roky *4*
  • oni proti nim nebojovali, jenom odporovali proti jejich náb. a správní nadvládě, to je rozdíl :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší