Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic nečekám, ale kdyby to dopadlo třeba jako první Zaklínač(který se tomu v pár bodech podobá), nezlobil bych se. To že to (možná) nepůjde na pc je jejich chyba.
  • Tak z obdobneho clanku na EG jsem se malem poblil, a predpokladam ze znacne mnozstvi slivovice v krvi na tom nema takovy vliv jako to ze je autorem clanku cool typek JD :D
    • jd je bohuzel nemlich to samy, jako Vavra, nebo Vreco. *2* Banda chytrych se na e-rynku sesla *1*
      • Vždyť JD píše na eurogameru, tohle napsal Petr Poláček vy dmt lamy!
        • OMG nikdo neví kdo to je a kecat to tady bude všichni tu jsou prej dmt lamy no necháte si to líbit? !!! *8*
  • life28
    Ty vole. Tak to som zvedavý, či dokážu predať dva milióny kópií hry, aby pokryli náklady, ktoré pani Maláčová investovala do projektu. K tomu nerátam reklamnú kampaň, ktorá pravdepodobne zaplatená a vyčíslená ešte nie je. Dva milióny predal Bulletstorm (žuletšturm), ktorý mal kampaň dosť obrovskú, takže Warhorse budú musieť spraviť sakra zaujímavú hru.
    • calwin
      stále je tam možnosť že sa do tohto projektu pridajú aj ďalšie spoločnosti... možno aj comgad boh vie :) ale tak hádam sa to nejako podarí .
  • 15 ludi pracuje na rpg hre s otvorenym svetom? No to som strasne zvedavy, vavra sfukol skyrim, aka je to strasna hra, veelmi som zvedavy s cim pride, mafia 1 sa mu podarilo, paradna hra, ale to bol rok 2004 tusim ci ako..a odvtedy co spravil?...kazdopadne budem drzat palce, len sa mi zda, ze vavra je prilis mudry na to, ze spravil len jeden aaa titul...
    • http://cs.wikipedia.org/wiki/2K_Czech
  • Vypadá to,že peníze nebudou problém,tak snad nebude problém udělat i kvalitní hru :)
    -Jestli si to budou dělat jak říkají podle sebe tak to muže být zajímavé.Byla by to dobrá zpráva protože by to mohlo rozčeřit stojaté vody herního průmyslu kde to je často pořád to samé a samé a samé....
  • Ze to bude na nove konzole tvrdi (spekuluje ?) autor puvodniho clanku, nikoli Malacova.
    Kdyz uz opisovat, tak aspon spravne *3*
  • Tak Vávro, teď se předveď po těch kecech co tu míváš. Jsem zvědav.
    • Daniel si zase cte kazdicky prispevek v tehle diskuzi bacha na to!
    • jak tyhle kdyby může někdo pluskovat? opravdu si myslíš, že v tvém příspěvku je smyslupná myšlenka? Bethesda měla mnohem větší rozpočet a má obrovské zázemí, protože je to velké studio. Vedle toho bethesda dělá svou sérii už mnoho let a má tedy na čem stavět. A Vávra se divil, proč bethesda tak hry kazí, když má takové zázemí a takové zkušenosti. Tím neříkám, že s Vávrou ve všem souhlasím, ale nesnáším tyhle bezduché komentáře... *7* *7* *7*
      • zdeeneek
        Co mu brani v tom zalozit si mega studium s hafo zamestnancema a delat hry s obrovskym rozpoctem? Dat dohromady takovou spolecnost a pak ji i ridit asi nebude uplne jednoduchy a clovek na to musi mit nejaky znalosti a schopnosti.
        Pak mi prijde trochu mimo misu, ze nekoho takhle kritizuje.
        • achjo, to je pořád. musim bejt zatracenej kuchař, abych věděl, že polívka mi nechutná nebo v ní plavou věci, co mi vadí?
          • zdeeneek
            Nejde o to, ze kritizuje (to je ok) ale jakym zpusobem - to uz podle me ok neni. Kdyby si dokazal vybudovat hogo fogo vyvojarsky studium jako ma Bethesda a delal stokrat lepsi hry jak Bethesda, tak at si kritizuje jak chce. Je urcite schopnej vyvojar, jeho Mafii povazuju za jednu z nej her, ktery jsme hral. Ale styl jeho kritiky - vsichni jsou kreteni, jenom ja vim vsechno nejlip se mi fakt nelibi.
            • zdeeneek
              z.z: pisu, ze kritika je ok, ale nelibi se mi zpusob jeho kritiky. A nemyslim tim jenom Skyrim, ale celkove jeho kritiku vseho. Mluvi sice jak kdyby mu celej svet lezel u nohou, ale k tomu mu jeste poradnej kus chybi. Kritizuje kdejakou blbost, pritom se sam na mafii2 presvedcil, ze i kdyz je vyvojar a chtel by si delat hru po svym, tak mu do toho kafra spousta lidi, kteri tomu sice nerozumi jako on, ale maji oproti nemu tu vyhodu, ze mu na to davaj prachy a tim padem muzou kafrat - tak to bohuzel chodi asi ve vsech studiich a rekl bych, ze spousta veci ktery kritizuje by i ostatni vyvojari udelali jinak kdyby mohli.
            • aha, takže ty používáš ty naprosto nerelavantní argumenty typu: "už jsi něco vybudoval? ne? tak drž hubu a strč si svoje názory za klobouk!" Pak by totiž 90 % lidí musela držet hubu třeba k politice a nebo třeba i k těm hrám, protože kdo z nás udělal nějakou hru? Teda já jo - žížalu v pascalu před nějakejma 20 lety cirka. *1*

              Pokud má někdo názor a není to jen snůžka keců, rád si ho přečtu či poslechnu. Vávra měl názor a přestože dost věcí byla skoro snůžka keců (některé věci prostě zbytečně zveličil, aby mu vyšlo oněch 100+1 bodů), bylo tam pár věcí, které stály za zamyšlení a byly vesměs zcela pravdivé a protože to napsal relativně slušně, měli bychom i tak na jeho názor reagovat.
      • Me pride smysluplna. Bethesda nema Dana Vavru! :)
      • oprava: ne "kdyby" ale "kydy"...
    • A jsem zvědav hlavně na ty výmluvy co a proč nešlo udělat tak a tak.
      • tak záchody a klenby budou určitě
        • Jen aby to nebylo to jediný co tam bude :D
          • Tak to snad staci ne? Podle zachodu a klenby se prece pozna dobra hra *3*
            • Jste mě pěkně rozesmáli *1* *1* *1* jojo musí tam bejt kadiboudy jinak by jsme se neměli možnost vychcat a vysrandit v soukromí :)
  • minimalne podle poctu komentaru ta hra ma uspech uz ted :D kdyz pridame clanky o skyrimu, tak to mame celkem peknou reklamni kampan a to podle me neni napsany ani radek kodu. myslim, ze husitske tema jako takove neni podstatne. v dobe assasisns creed taky nikdo nepovazoval templare a krizacke valky za zvlast atraktivni pro hry a ted uz si lide vybiraji z jake doby by chteli pokracovani :)) ja bych spis videl problem v tom "realiscticke" , protoze to slovo a konzole moc dohromady nejdou ;) a v prodejnosti her to urcite plati dvojnasobe :) takze tady hodne bude zalazet, jak jim do toho bude asi majitel kecat, protoze ten to pochopitelne nedela hru pro hrace, ale aby mu prinesla nejaky zisk
    • Hairy_Ass
      Křížové výpravy jsou, co se týče atraktivnosti, takovou stálicí - od tzv. válek proti terorismu je navíc pořádně zmedializovaly obě strany, za takových okolností byl úspěch téměř jistý. Stačí se podívat, kolik her, filmů a nových knih v posledních 10 letech na toto téma vzniklo.

      Husitské války jsou ale kromě naší kotliny a nejbližších sousedů prakticky neznámé téma (s výjimkou několika zasvěcenců). Asi jako, kdyby u nás Francouzy chtěli prorazit s hrou na téma křížové výpravy proti Albigenským. *3*
    • jako sorry, ale zrovna křižáci a templáři jsou velmi atraktiviní téma. tady si fakt hodně ujel. stačí se podívat na prodejnost knih Dana Browna a na úspěšnost řady filmů, které pracují s touhle tématikou. takže tenhle tvůj argument je obrovský úlet. to je, jako bych napsal, že WoW dneska už nikdo nehraje a nebo že hry s tématikou pána prstenů nemají žádnou šanci na úspěch, protože pán prstenů je pro většinu lidí naprosto nezajímavý. *1* *1* *1*
    • Templari jsou snad nejvdecnejsi a nejpouzivanejsi tema v adventurach, ktery kdy bylo, viz Broken Sword, Gabriel Knight 4, atd.
  • septicflesh
    Já bych byl spokojen, kdyby Dan jen převlíknul Tommyho Angela do husitskýho a namísto policejních zátaras postavil vozové hradby *4*
    • Hairy_Ass
      Americké město 30. let s vozovými hradbami a husitským pavézníkem jedoucím v Guardianu? To by byl dobrej guláš! *1*
      • Hisiti s Tommy gunom *14*
  • Tak at to vyjde a je to pecka kuci. Hlavne nezapomente na nas PisiCkare prosim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit