Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen žid může odsouzet skyrim
  • Já tu recenzi neberu, v porovnání s tím, jak přistupujete k jiným titulům se nejedná o vyváženou a nezaujatou recenzi.
    Ta hra je nedodělek, postavy vypadají šíleně, šílené je i AI. Ve hře je prostě tolik chyb, že kdyby nešlo o domácí tvorbu, dali byste i 5/10. *11*

    Ta hra není taková, jak jí popisujete. Je to amatérský pokus o hru a vy jí jen děláte reklamu. Bohužel. *13*
  • Kdo umí tak umí. Hra není vůbec těžká. Poklad nalezen a už mám přes 1000 penízku. Stačí jen krást a když vás nikdo nevídí pak to prodáte za majlant. Už mám přes 10 te sejvovice či co. Tahle hra neni pro ty, kteří chtěji všechno rychle a není snadná jako sotatní hra.
  • nashle
  • "116. Bethesda prosí hráče na konzolích, aby vydrželi, než opraví bugy. Co to jako je? Proč jako? Bethesda vydala v minulosti zabugovanou Arenu, Daggerfall, Morrowind, Oblivion, Fallout 3, New Vegas, Rage. Slovo zabugovanou je při tom ještě docela měkké pro často takřka nehratelné paskvily. A teď když Bethesda vydá zase, zabugovanou hru, máme na něco čekat? Vydržet měla spíš Bethesda s vydáním (opět) masivně zabugované hry, přičemž to, že hra na konzolích padá a nenačítají se textury, je opravdu něco, čeho si nelze nevšimnout a nedá se to svést na rozmanitost hardwaru na PC. EPIC FAIL."
  • "103. To si dělá AI i navzájem, takže není výjimkou vidět dva maníky s luky půl metru od sebe, jak si navzájem střílejí do oka."
  • Lima
    Odmítám hrát hru, kde není ani jeden afroameričan a ženě můžete sáhnout na ruku! Je to rasismus a zároveň vše v rozporu s metoo kampaní, kterou plně podporuju!!!
  • Systém sejvovice považuji za geniální a přijde mi opravdu škoda se o tento prvek ve hře připravovat.
  • Robotron3
    Já mám obyč PS4, takže asi na tom něco bude.
  • Ristoro
    Musím souhlasit. Pořád jsem váhal, dnes jsem koupil a naprostá spokojenost. Ta hra je pro mainstreamový trh strašně svěží, ještě nikdy jsem nic takového nehrál. Ty detaily které hra bere v potaz, například při plížení (kovová zbroj dělá větší rachot) nebo při smlouvání (když jste od krve, máte horší charizma) a je tam toho mnohem více. Hra mi jede plynule na high (50-60fps) - GTX970, i7 4790K, 16GB RAM. Grafika je moc pěkná, animace nic moc. Soubojový systém je skvělá záležitost, jen to chce trochu cviku. Dost mi připomíná For Honor, jen je ještě složitější. Příběh a úkoly zatím nemůžu ještě nějak moc hodnotit.
  • všem to na konzoli šlape jen tobě ne, řekl bych ,že tu hru ani nemáš
  • ucho
    co jsem viděl na fórech, víc problémů mají uživatelé PS4 Pro než klasické PS4. ty máš jakou?
  • komu vadí systém sejvovice, stáhněte si (pro pc) z nexusu mód kcd unlimited savings. budete moc ukládat ručně bez potřeby sejvovice. používám a funguje to.
  • 72. Lockpick je v KCD tragický
    74. To samé KCD
    75. Opačný problém, seběhl jsem kopec a do půl minuty jsem měl rudou obrazovku
    80. V jedné z cut scén má postava palcát dělá jako kdyby vážil 50 kg
    85-88. Haha, v KCD úplně domrvené, postavy na vás bezdůvodně řvou ať uhnete a opakují hlášky stále dokola (pozdravy), všechny NPC postavy mají STEJNÉ dialogy :)
    95. Zatímco souboje v KCD jsou přehledné, že?
    99. To v KCD také nejde ne?
    101-104. Raději bych s AI pomlčel..
  • 49. V KCD kůň naráží do neviditelných stěn, to samé postava (v tutoriálu)
    51. Animace jsou tragické a člověk s vědrem je asi nejzabugovanější NPC, které jsem kdy viděl :)
    52. :D KCD je špatná hra!
    53. Naopak psi jsou v KCD hrozní
    54. Haha..
    55. Haha..
    60. AI v KCD není to co bylo slíbeno a prezentováno, postavy se sice pohybují a něco dělají, ale to je asi tak vše
    65. Ani v KCD.. :)
  • 4. KCD má úplný opak, nejde sebrat skoro nic a to co jde se sbírá blbě a zkuste si najít něco co vám upadne někde v lese nebo na louce
    5. Ovládání KCD je v mnoha ohledech špatné
    10. Haha..
    17. Aktivování zbraní v inventáři je tady taky vopruz
    26. KCD má stejné problémy s kamerou, cut scény se pohybují od "tragické" až po "wow"
    27. WH také slibovalo faciálky třeba :)
    38. Nepřesnosti jsou i v KCD, i když samo to je na úplně jiné úrovni
    40-45. V KCD mají NPC postavy naprosto identické texty, takže rozhovory akorát ztrácíte čas
  • ucho
    bugy jsou všeho druhu. technického ražení, nemožnosti dohrát některé questy, pády, tedy nutnost opakovat třeba hodinu hraní. jsou ale i lidé, kteří na moc bugů nenarazí.
  • Docela bych neresil cisilka byt tebou, protoze prumer v dnesni dobe neznamena 5/10. Proste to tak neni a kdyz uz to tak chces mit, asi je lepsi si zalozit vlastni stranku a tam si to prosazovat. Tech duvodu je pomerne hodne, hlavni predevsim v tom, ze spatne hry clovek proste nehraje, a tak se ani nehodnoti a proto to taky vypada tak, ze se nizsi hodnoceni nez 5/10 malokdy objevi (staci si ovsem projit par jednokvasek na steamu a clovek hned najde spoustu 1/10). Dalsi duvod by mohl byt ten, ze prumerna hra ma dnes pomerne dobre zpracovane casti jako zvuk, ovladani, grafika a ma treba i pomerne bohaty obsah, ale proste to nak nezkoubili dohromady takze to hodle lidi omrzi. No a s tim jak je clovek obcas mirumilovny tomu placne 7/10, protoze i kdyz ho to treba moc nebavilo, tak dokaze ocenit praci vyvojaru na obsahu. Docela nam ted hodnoceni Kingdom Come dava smysl no ni? Obsah je super, je v tom videt zapal, ale brzdi to nedodelky,
  • Naprostý souhlas, bugy se opraví a bude po problémech, ta hra má opravdu veliký potenciál a nabízí na dnešní poměry dlouhou hrací dobu a zábavu. Zatím mám odehráno pouze 5 hodin a za tu dobu jedna chyba. Jinak to běží skvěle a určitě nad tím strávím dlouhou dobu - jsem stále na úplném začátku a jen tak si procházím okolí co se kde dá dělat a jsem mile překvapen kolik mám možností.
  • Ta hra je skvělá. Má par much, ale vše se zatím dalo nějak obejít. Měl jsem z té před objednávky strach, ale chtěl jsem podpořit vývoj. Jsem rád, že se investice vyplatila. Je to hra něčím originální a promyšlená bez žádných ptákovin jako kouzla a další nesmysli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit