Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Foxtrot_cz
    Skvělý čas připomenout si dnes již kultovní 100 důvodů proč Dan Vávra nesnáší Skyrim :D https://games.tiscali.cz/tema/100-duvodu-proc-dan-vavra-nesnasi-tes-v-skyrim-57711

    Jsem zvědavý, jestli nějaké kritizované chyby budou i v Kingdom Come :D Nebo bude naopak 100 důvodů proč milujeme Kingdom Come? :D
  • TheGGG
    dobrá hra, brzy budu kupovat. Recenze i v zahraničí dost pozitivní, největší problémy bugy a optimalizace, ale rozhodně se jedná o hru, která je mnohem víc, než jen nějaký nedom*lí RPG pokus. Osobně jsem taky zvědav na módy, GoT nebo Lotr bych si zahrál
  • Síce neskoro,ale musím: "Vávra na Hrad" *3*
  • protoze chce DRM-free verzi a nechce kupovat na steamu?
  • Tak to nevím, Mafie byla hotová hra a jede to jak po másle. KCD je někde na půl cesty skoro ve všem. Nejvíce to zamrzí u vyprávění příběhu, u questů, NPC, cut scén..
  • Proč čekáš až bude na gog.com? Jen mě to zajímá ...
  • Spis bych rekl, ze jsi ho jen zmlatil do bezvedomi. A quest se ti po vybrani truhly nezapocita, jelikoz v ni neni vsechno, co od nej mas ziskat.
  • do české historie, mafie rozhodně není nějak zásadní hra ve světové historii
  • XorxoxTalarius
    Ja koupil uz ted, pro jistotu, abych ty penize neutratil za neco jineho *1*
  • diky bugum si to 9 a lepsi nezaslouzi :
    9 - Skvělá
    Devítkové hry vynikají nad konkurenci svým technickým zpracováním, kvalitou obsahu, absencí chyb a nedodělků a nezřídka se pokouší o novátorské postupy.
  • Prostě je to tak. Hra se povedla a nemá moc bugů. Připadá mi jak kdyby to lidi chtěli ovlivnit. Není to poprvé co jsem viděl, jak někdo kecá do recenze, že dal tolik a tolik. Já dál 10/10. Proč ne? Je to skvělá hra a pak bugů mě nevadí. ještě mi to nijak hru nezkazilo. Kdo tu hru hraje at jsi napíše recenzi jakou chce, jestli ho baví nebo ne je jeho věc. Každý věděl do čeho jde a ta hra opravdu není pro každého jak třeba zaklínač 3. Dneska totiž každý chce během 1 sekundy zabít 100 lidí. Tady to nejde, tady to chce čas.
  • uz se nemuzu dockat 27. jak to vyjde na gog.com kupuju *1*
  • Robotron3
    Nehrál jsem ještě tak dlouho, abych mohl dělat závěry, ale už teď si myslím, že Kingdom Come se zapíše do herní historie podobně jako třeba první Mafie. Upřímně, na Mafii 1 se také na začátku strhávala kritika s bugy a nedodělávkami a dnes už to samozřejmě nikoho nezajímá a vzpomíná se na to jako na skvělou hru. Proč? Protože je to dělané se zápalem pro věc, smyslem pro detail a touhou to udělat co nejlepší. To samé vidím u Kingdom Come a moc mě to baví. Osobně tedy nezaznamenávám nějaké výrazné technické problémy (hráno na PS4), ale věřím, že jich tam bude dost. Ale taková už je doba, časem se to opraví a vyladí patchema. Je to nepříjemné, ale tohle podle mě nemá vůbec vliv na to, jak se hra bude posuzovat za několik let, a jak se na to bude vzpomínat, protože ta hra prostě hráče vtáhne a jen tak nepustí... No, du hrát :)
  • jojo, ubisoft dělá kvalitní a zábavný hry. užij si to... *1*
  • Pro lidi co jsou odkojeny COD je ta hra asi moc tezka, navic tam nemas ani moznost jdit s obtiznosti dolu. Abi se beztak nedostal ani z prvniho mesta.
  • A to jako popisujes bug??? nebo jak bravurne naprogramovali situaci kdy hrac zabije postavu, ktera bude pozdeji potreba ke splneni Questu???? Mne se to zda mnohem lepsi reseni nez nezabitelna postava dokud nespustis Q Ten kdo nebloudi kolem uzije si hru tak jak bylo zamysleno a na nepredvidatelnou situaci je to pripraveno....
  • http://opencritic.com/game/1561/kingdom-come-deliverance?tab=1&reviewId=101422

    Tady se takové shrnutí, takže opravdu 8 přestřelená není, je to dost častá známka v recenzích.
  • 20+hodin a zatim jsem nenarazil na zadny zavazny bug. Optimalizace je skvela vse na stredni detaily a mam 40-50fps a to hraju na 6let starej grafice (HD7850).
  • Worhammer
    Nedokážu ještě zhodnotit, ale mě se během první hodiny hraní stalo to, že jsem zabil jednu postavu, oloupil ji a ona pak po 2 minutách vstala a přišla ke mně a řekla, že se vzdává a dává mi klíče od truhly, kterou jsem už vykradl, což byl vedlejší úkol ji vykrást. Když jsem ji vykradl, po zabití dané postavy, tak se mi úkol nepřičetl za splněný, až teprve po tom, co postava ožila a dala mi klíč.
  • VC zahraničí má 8/10 nebo 80 až 85% takže nevím kde berete těch 6,5 nebo jak někdo říká průměr. prostě je to fakt. Je to dobrá hra a to to nechápe a závidí tak nashle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit