Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobry sarkasmus :,D
  • Já ti nevím, když si pustím Assasins Origins, je to radost pro oko, vše: krajina , postavy, animace a to je to jen taková arkádovka. A nenarážím na žádné problémy, žádné.
  • walltar
    Hmm a s mým repasovaným serverem za pár korun to jede celkem obstojně... Sem tam pád na 30-40FPS, ale tak kritické jak ty píšeš to není.

    Optimalizace je v každém případě nic moc...
  • takže asi tak Skyrim měl muchy po vydaní to samý witcher 3 o starým gothicu 3 ani nemluvě to samý elex do měsíce daly skoro všechno dopořadku patch má vyjít za 14 dní tak vcgo !
  • Tak se uskromni a zmen ultra na high.
  • nightborne
    Ne, nebude. Možná do přilby a ze špatnýho luku, ale zkus se trefit pořádně ;).
  • tak to si ten počítač nemal kupovať pred 20 rokmi
  • walltar
    Já nevím... ono to bude asi dost kus od kusu, protže já zatím na nějaký zásadnější bugy nenarazil. Jediný větší problém, který jsem potkal byly špatně načtený textury při úplně prvním spuštění.

    Optimalizace není nic moc... to doufám, že opraví.

    Graficky to nevypadá nejlíp, ale zároveň to neurazí.

    Určitě bych to nenazval nedodělkem... ale jak jsem říkal na začátku, tak to prostě bude záležet na mašině. Některé konfigurace asi budou mít větší smůlu. Si pamatuju, jak když přišel skyrim, jak všichni nadávali na bugy a já hrál bez problémů s pár pádama.
  • Jop, na pracovni notas steam nenahraju ;)
  • já ukládám v posteli
  • Jako jo no *1* to doskakování textur v dálce a na postávách je hrozný, asi jediný co mi vadí.
  • No hlavně, že jsi si našel argument :-)
  • No ja neviem... nechápem ako s mojom nadupanom kompli za 3000 ojro to nemožem rozjet porad to pada na 1-2 fps a zase horu a zase dolu, tož ja toto jebem, vracám a chcem svoje ojro zpet
  • To určitě ne, Mafia 1 byla vynikající.
  • To nevím :) Každopádně to je vtipný :)
  • Mam docela radost ze se o KC pise a vi i v zahranici. Pevne doufam ze i pres vsechny bugy a skobrtnuti se KC uchyti a budeme mit vyvojarske studio ktere se nebude bat udelat takovou hru. Bylo by opravdu skvely kdyby se z WhS nakonec stal cesky CD Projekt.
  • No jo. Dva do ušních lalůčků a jeden do drdolu *1*
  • Už jsem několikrát četl tvé příspěvky v diskuzích a musím říct, že máš v hlavě pěkně nasráno. Jestli máš nějaký problém ve svém asi nudném životě, když dokážeš neustále kritizovat, tak si vem raději prášek a jdi si lehnout, třeba se z toho vyspíš.
  • Ale on nikdy nerek ze udela hru ktera tyhle chyby mit nebude *3* ne? chytrej clovek....
  • S těmi souboji je popis v recenzi také zcela mimo. Můžeš poslat 3 šípy přímo do hlavy a on s nimi bude vesele dupat kolem hráče dál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit