Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Scott Ridley, Del Toro a jim podobní "velikáni" originální předlohu nikdy nečetli, nechávají si ji pouze převyprávět a takový lidé potom režírují hry/filmy. Hrůza. Dan Vávra měl na tuto problematiku v posledním fight clubu správný názor.
  • Přesně, nebýt games.cz, o hrách nevim ani ň, hoši tady umějí otevřít pusu na špacír a netrpí žádnou přiblblbou cenzurou jako třeba na bonuswebu.
  • Skvělé shrnutí! Z pohledu diváka a přímo nezúčastněného odrostlého hráče to vidím velmi podobně.
  • Duna je nedoceněná? Takže ta spousta her, několik filmů, ty knihy co ještě stále píše Herbertův syn a stále se prodávají?
    Troufám si tvrdit, že každý kdo se aspon trochu zajímá o scifi tak Dunu zná.
  • Trol.diskuzni
    Přesně tak - takové krásné hry jako je Call of Duty či World of Warcraft tady máme a hráči z České republiky jsou stále nespokojeni! To je až nemístné, vždyť chudáci publisheři z toho musí mít úplně zamotanou hlavu!! *16* *16* *16*
  • Ostatni nevim, ale Duna mi teda pride hodne docenena, kdyz Duna 2 (hra) definovala cely herni zanr, ktery jen s obmenenymi detaily je pouzivan v realtime strategiich dodnes. A Duna 1 byla taky naprosto bozi hra :)
  • Core
    Všichni jste zmlsaní až běda! Planescape: Tormet!!!!!!!
  • Takze souhlasis, ze AI jako takova neni technicka zalezitost, ktera by se mohla automaticky zlepsovat jako graficke zpracovani s vykonnejsim hardwarem, ale ze v urcitych hrach je zdanlive hloupejsi AI diky zameru tech tvurcu? Vzdyt to jsem psal na zacatku a za to nevim proc, dostavam tolik nekvalitnich :)
  • no treba kral krysa by byla super hra nebo pán much z novejsich hyperion nebo ilion
    taky duna je hodne nedocenena.. a co bych dal za hru podle kulhanka *1*
  • Veskoslav
    Ty pochop, že ,mozí hráči by byli tupější než AI. Proto je CoD takový jaký je, aby hráč měl pocit, že je neporazitelný, není problém udělat to, že v Cod by tě obklíčili ze vou stran a tvou operační skupinu by rozmasakrovali. Ale to by potom ti tupější hráči nehráli, nekupovali, menší zisk a naštvanost studia. Proto je Ai nepřátel IQ bubmlajícího bahna. Jde to vidět i u série fear, kde se jejich Ai zjednodušovala s každým dílem.
  • Nebejt Games.cz tak uz ani nevim, ze nejaky hry existujou
  • Cahir
    robotron3: Celé je to pouze myšlenkový experiment stojící na zkušenostech ze strany zákazníka a na logice. Jako protiargument této své teze jsem si zvolil Valve. Jenže pak jsem došel k závěru, že i tam kolem sebe přece kdosi shromažďuje lidi (přibouchnou k sobě stoly na kolečkách). Takový přirozený leader ve Valve, resp. člověk, jehož vize se uskutečňuje, to má ještě těžší, protože on musí sílou své osobnosti a sílou svých argumentů své kolegy přesvědčit ke spolupráci - nikdo ho na to místo nedosadí, nemá ho nikde potvrzeno papírem. A přesvědčit ke spolupráci partu talentovaných a do problematiky vidících lidí asi není žádná legrace. On se vskutku musí ukázat jako přirozený leader, ne dosazený. správný leader taky ví, kdy ustoupit ze svého návrhu řešení a hlasovat pro návrh svého kolegy. A možná to je ten důvod, proč Valve nedělá špatné hry *3* . Lidé se vždycky budou kolem někoho shromažďovat, přestože vládne rovnost, něčí názor bude vždy nejváženější a vždy bude někdo určovat směr. Ale to je, jak říkám, jen takový můj myšlenkový experiment, třeba mě někdo vyvrátí.
  • Thats the spirit!!!
  • tak co chcete cekat od e3 ja uz posledni rok nejsem hrac nahral sem sotva 20 hodin zajma me jen herni vyvoj mezitim co nekdo porat ceka posun v hratelnosti to neni otakza technologie pouze snahy to posunout coz nikoho nezajma vlastne kdyz se podivate vsichni nebo aspon vetsina lidi opevuje cod a spol coz neni posun ani v technologii ani v herni logice proto vyvojari nemaj potrebu delat zadny posun a tak to zustane dokud lidi co hry kupuji nebudou inteligentnejsi a neuvedomi si ze to co je dnes bylo pred 10 nebo 20 lety a posun = 0 a zabava co to vlastne je pro me totalni interakce a szitim s prostredim coz me dalo jen par her hitman starej gothic i kdyz to ted nevypada ale ve sve dobe se to zdalo hodne sandbox mozna vic nez morrowind morrowind ac vice uveritelny rozhodne nepusobyl tak uveritelne hry dnes uz nemaj to co driv ale me to je jedno jak rikam uz nejsem hrac ale vyvojar jen se smeju epovedenym a tupim hram a vidim moznost v prosazeni jen to este naky cas potrva.
  • 1.Nechápu to odsuzování her z letošní E3,které tam byli představeny tříminutovým trailerem i některý zdejší redaktoři psali o tom,že když viděli hru na živo změnili názor.
    2.Stále je naštěstí mezi tou kupou hnoje dostatek kvalitního materiálu,ano pravděpodobně to bude horší a horší,stejně jako u jiných odvětví zábavního průmyslu se to stalo v minulosti.
    Elvis je mrtev ať žije Justin Bieber (ironie)

    P.S. Tenhle článek jsme tu měli loni akorát v autorství Dana Vávry
  • A ty myslis ze knizky nemaji wow efekty?
  • Jako tohle mi pride uz fakt divny. Myslim si, ze takovyhle nazory by si nedovolil rict snad ani sef takovy vyvojarsky firmy, protoze by treba rekl, no, u nas je to takhle, mame tu takovy lidi, takovejhle pristup, ale nekde jinde to muze byt trosku jine, takze se to neda zobecnit. Ale ty mas uplne jasny a konkretni vizi, jak to presne musi byt, jak to vsude je a jinak to byt ani nemuze. No dobre no. Ale ta jistota bez jakychkoli zkusenosti (to predpokladam se nepletu), me zarazi :)
  • kdy si konecne autori her prectou nejakou knizku aby vedeli jak udelat pribeh i bez wow efektu *7*
  • MrSanta
    Ať si velcí hráči i nadále dělají svoje "AAAAA" hry do kterých budou strkat mraky sociálních fíčurek (vhodnější by bylo slovo vycházející z vulgárního výrazu pro ženské přirození), co je mě po tom. Stále se ještě v té hromadě balastu dá narazit na zajímavé hry jako Dishonored, Wasteland 2, DE:HR, Skyrim a mnohé další.
    A když to půjde do kytek, tak to snad zachrání CD Projekt (Cyberpunk!!!) a jeho GOG. Tam je takových skvělých her, že mám vystaráno až do smrti *1*
    EDIT: A jestli se nějakým zázrakem povede The Elder Scrolls Online tak už není co řešit *3*
  • Cahir
    Robotron3: Počkat, já nikde netvrdím, že leader ovládá bezmyšlenkovité stádo. Dobrý leader si všímá si práce grafiků, pisálků, designérů vybírá si z jejich konceptů, vyslechne si jejich argumenty, prostě těží z jejich práce. Ale z práce naprosto kreativní, nikoliv předepsané. Na konci dne je to ale on, jehož vize se uskutečňuje...

    A ne, opravdu není pravidlem, že se za všemi produkty stojí vposledku dobrý leader. Já jsem ale přesvědčen, že takové, u nichž tohle pravidlo neplatí, jsou právě ty nevydařené projekty *4* ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit