Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pod prvni 4 odstavce bych se podepsal, ale potom autor uz sype z rukavy vyplody jeho choreho mozku a jeho pokrivene reality.
  • A nebo se take muze jednat o lenost, najit si ty kvalitni hry a stale jen dokola opakovat tech par hloupych her a znacek, a podle nich odsoudit celou soucasnou tvorbu.
  • Khanemis
    Snad se ti bude líbit. I když je Torment báječný, není to hra pro každého. Předně musíš být ochotný hodně číst (někdo by řekl, že je to spíše interaktivní kniha než klasická hra) a také přijmout unikátní bizarní pojetí jeho světa a být ochotný přemýšlet o tom všem, jelikož je to ve své podstatě nabité filosofováním:)
    Pěknou hru přeji.
  • no ono i to "zapoměl"... :D smůla, člověk chce prezentovat třeba i zajímavej názor, ale bohužel neumí česky, což je nakonec to jediný, co si z toho čtenář odnese...
  • Jo jo E3 je jiz naprosty S H I T a vydavaji se tuny odpadni her znova a znova zrecyklovanych v odlesku slavy svych predchozich dilu viz Diablo III a tak se neni cemu divit, ze kvalita rapidne klesa, kdyz na kvalitu se dnes nehledi,ale jediny prvek uspechu je kvantitu *8*
  • Nebo Pohl a jeho Gateway to by byla úžasná hra (oběvovat nové planety a technologie rasy a vše dáva smysl ne jak dnes dementní vymyšlenosti typu ME3) nebo film
  • Divotvurce
    Mě letošní E3 vůbec nebavila. Jediné pro mě zajímavé hry tam byly Dishonored, Watch Dogs a South Park. The Last of Us vypadá taky parádně, ale nezajímá mě to, protože nemám PS3:(
    Gameplay ze Star Wars 1313 mě ale zklamal, vypadá to jako naskriptovaná akce ala Uncharted.
  • Rozhodně není, pokud tedy myslíš demokracii v původním slova smyslu. Mediokracie je v zásadě zneužívání nevzdělaných/hloupých lidí a jejich primitiních pudů k dosažení vlastních cílů. Mediokracii tu v současnosti samozřejmě máme, ale to je důsledek toho, že tu demokracie v podstatě není.
  • tak to je smutný že se o tebe rodiče víc nezajímali a stačilo jim že jsi v 10ti nechlastal
  • ZvacA
    Dovolím si tvrdit, že to byla klasická věc svý doby a to v pozitivním. Jasný, nebyla to žádná perla, čemuž odpovídala věsměs i hodnocení, která nešla do nějakých výšin, ovšem byla to čistá jednoduchá akcička s jednoduchou zápletkou a z dnešního pohledu s řadou absurdit, nesmyslů a divností a hlavně chyb, u které však ghoul engine plnil to co měl. Za mě SoF nemá daleko od současných vyumělkovaných srand s tím rozdílem, že ještě patří do "old-school" sféry, která se pyšnila pečetí zábavy, což je prvek dneska v řadě případech v rozkladu. .... nostalgie je sviňa. :)
  • DangerousDave
    pamatuješ zle
  • BoB.2
    Byla revoluční jen tím ustřelováním hlav.
  • x_ander
    Já jsem toho názoru, že u "blockbusterových her" to opravdu je tak, že poptávka určuje nabídku. Příklady by se našly. Viz. např. série Splinter cell - první tři díly byly skvělé, prodávaly se a všeobecně jsou chválené. Double agent byl trochu jiný, ale pořád tak nějak v mezích. Pak se objevil Conviction, kterým došlo k brutální změně konceptu, dost velkou částí hráčů je nenáviděn, ale prostě se prodával ještě líp. Tak nám Ubisoft představil Black List, který podle prvních ukázek vypadá jako ještě zjednodušený Conviction, zase se na něj bude nadávat, ale zase se bude dobře prodávat. Kdyby hráči (poptávka) nový díl nekupovali a on komerčně propadl, tak věřím, že se Ubisoft (nabídka) chytne za nos a další díl bude návratem k původní trilogii. Jenže to se nestane.

    A takových příkladů by se našlo spousta. Herní průmysl za poslední 10-15 let neskutečně narostl, a momentálně je z něj víc business než cokoliv jiného (kreativita, originalita atd..)
  • janchor
    Dost mizerná to byla hra, co pamatuju.
  • kostejnesmrtelny
    Ty vole, násilÝ. MOJE OČI!!! *8* *8* *11*
  • Hairy_Ass
    Možná ještě knihy o mládí baronů Harkonnena a Atreida se celkem povedli, ale hlavně poslední dva díly, které navazují na Kapitulu Duny a ságu zakončují jsou možná nejhorší, co jsem v životě přečetl, obzvlášť Píseční červy Duny se nepovedli.
  • MrSanta
    U ustřelený hlavy brokovnicí se vřískalo už "dávno" u Solider of Fortune. A jaká to byla panečku hra. Buď si moc mladý nebo naopak moc starý a paměť už neslouží *3*
  • zipp
    Krásně napsáno :-)
  • v poslední době jsem si z velkejch novejch her koupil akorát Alana Wakea (super), Deus Ex Human Revolution (nuda) a Alice Madness Returns (super); pak teda ještě D3, ale u toho fakt nevím, jestli mě víc se*e nebo baví, řekl bych obojí najednou

    jinak ale kupuju skoro každou zajímavější indie hru, mám všechny humble bundly, na GOG taky tunu oldies (i novinek), takže já za sebe můžu říct, že víceméně ukazuju vývojářům správnej směr :D
  • Kultura Kriplu je z Reflexu. Get your sh*t right!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší