Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neboj, zklamanej nebudeš, konec tě rozsekne :)
  • Haha stěžovali jste si že se na e3 neobjevilo GTA 5 mno to by to s tím násilým bylo ještě horší. PS ten co psal tenhle článek to je někdo novej zas nějakej rádoby moralista zas někdo kdo zapoměl že násilý bylo už v prvním doomovi a jen proto že tehdá grafika nebyla to co dnes tak nad tím každej mávne rukou.
    PS nesnáším když nejde ve hře ustřelit broksnou hlava je to nereálný
  • Co to bylo za keci o tom násilý ve hrách a co myslel tím že je mladí nemůžou kvůli rodičovskému zámku hrát haha tady je někdo poněkud najivní. Né važně mafii jsem hrál ve svých 10 letech a nespomínám si že by měl kdokoliv z mých známích problémy s rodiči kvůli násilným hrám. A dnes, to jsou rodiče rádi že děcko nechlastá, má dobrý známky a moc nezlobý a rozhodně se nezajímají o to jestli někomu ustřelí ve hře hlavu nebo ne. Věřte my je to tak.
  • No co se vizuálu týče, rozhodně ne. Horší je to však s "duší" celého díla, všudypřítomným mercerismem a (zbožňovanými) zvířaty. Vždyť tento prvek naprosto vypustil a troufám si tvrdit, že to byl právě jeden z klíčových komponent celého díla. Jak nás však pan docent Fišer učil, adaptace knižních románů, jsou svébytná díla, tudíž na ně musíme, jako na takové nahlížet.
  • S tím PS bych vůbec nesouhlasil.
  • Teda, přelouskal jsem tvůj příspěvek. Co bych dal za nějakou interpunkci a nějaký ty tečky! *1*

    Hlavním problémem je, že hry dneska stojí až příliš moc peněz. Co hra, to vysoký rozpočet (nepočítám okrajové hry). No a v tom to je. Vývojáři se bojí dělat revolučnější hry, protože to jednak něco stojí a protože je to riziko, které se jim nechce podstupovat. CoD vydělává proto, že hráči přesně ví, co od něj očekávat a pro vývojáře je to prostě menší risk. Bude ještě trvat, než budou mít hráči dost a budou opravdu požadovat revolučnější hry. Zatím tomu tak není a hráči bohužel chtějí hry spíše standardní, nerevoluční.
  • Holt dneska se tleská a vříská u ustřelený hlavy brokovnicí, v pořádku to zjevně nebude...
  • Cahir
    No jasně, tuhle klasiku jsem viděl nepočítaně a je to jeden z nejlepších Scottovejch filmů, ale on si to nechal Ridley převyprávět, a pak to podělal, jak implikuje uživatel lopuch? Zrovna Balde Runner bych jako příklad zpackanýho filmu fakt neuváděl...
  • A dost, jdu si to koupit na GOGu tohle neni možný jak mě to mohlo minout?!? Baldurs Gate i Icewind Dale jsem všechny díly dohral Xkrát... Ale po všech těch příspěvcích o "nejlepší hře ever" mám ted sakra vysoký očekávání. *1*
  • Cim vic krve, tim lepe.
    Se.e me akorat Mario, mohli by to zabijeni zelv udelat vice po Kratovsku.
  • Khanemis
    Hmm, ano Planescape: Torment je úžasná hra (pro mě osobně asi i nejlepší vůbec), nicméně ta byla unikátní už v době svého vydání a bohužel tehdy i ne zcela doceněná. Šance, že se dnes objeví podobný takový titul ovšem není o mnoho menší než byla tehdy, jen ji spíše člověk může očekávat od nějakého menšího nezávislého studia než od velkých hráčů na poli mainstreamu, kde se sice čas od času také objeví nějaký zajímavý nápad, ale nějaké naprosté zjevení zde prostě možné ani není.
  • ehm ehm *3*

    http://www.goodreads.com/book/show/516036.Blade_Runner_Do_Androids_Dream_of_Electric_Sheep_

    Ačkoliv podobnost je stejná jako mezi I Robot od Assimova a I Robot od Proyase... Takže minimální.
  • Cahir
    Co si nechal Scott převyprávět?
  • To je sice skvělej svět, ale fakt nevim jak do něj zakomponovat hru, možná nějakou adventuru... Jestli máš nějakej nápad tak ho realizuj, máš mojí plnou podporu. *1*
  • hmm na FF jsem potkal jen pomalu lidi co maj aspon lehkou predtuchu co to je
    jo a uplne jsem zapomel na assimova svet z nadace by dal taky na nekolik her *14*
  • A Jackson třeba co? Tomu to taky někdo jen převyprávěl?
  • Já s tim uplne nesouhlasim no. Mě přijde, že ta druhá trilogie co napsal Herbert je fakt hodně nezáživná, minimálně ve srovnání s prvníma dvěma knihama. :-) To, co píšou "Herbertovi následovníci" mi rozhodně přišlo záživnější.

    A i když to tak pro tebe neni, tak alespon ta serie nezanikne a lidé si díky jejich knihám určitě alespon tu původní Dunu přečtou.
  • "Good old days"... Mě by stejně zajímalo nakolik je tohle jen prostě tím, že stárneme.

    Vždyt neexistuje snad na světě odvětví, u kterého by se to samé nedělo. Třeba v hudbě. Většina lidí si oblíbí nějaký žánr, pár let ho poslouchá a pak zjistí, že ty nové skladby "to už neni ono". Něco se prostě změní, všechno se nějakým způsobem vyvíjí a člověk, který už má něco naposlouchané tu nutnost změny nechápe. Vždyť tehdy to přece bylo lepší, to musí každý vidět!

    Já jsem si taky nedávno třeba zahrál Jagged Alliance, 2x jsem ji dohral a užil jsem si to skoro víc, než spoustu dnešních her. Ale holt se časy mění a taková hra už by dneska nikoho nebavila.

    Chtěl jsem to ještě víc rozepsat ale jsem už moc unavenej... *1*
  • no prave ze od ty doby nic poradnyho nebylo dune2000 byl jen remake a emperor no radeji jsem zapomel taky se delalo na nejaky adventure bo co to melo bejt ale krachla a pritom by z toho byla poradna herni saga od titanu a omnia pres paula leta a opet omnia *1*
  • Hairy_Ass
    No, to co píšou "Herbertovi následovníci" je pro značku Duna docela medvědí služba. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší