Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ZvacA
    Třeba je to jen organizovaný, něco ve smyslu klaky -" Tady máte padesát a trochu nám u toho videa zaskandujte, ať to alespoň vypadá, že vás to bere ". :)
  • pravda pravda, vetsina hernich vyvojaru se ani nesnazi prijit s necim novym... Kazdy chce jen co nejvic vytezit z toho... Podme vydelat miliony hrou kde pozabijite nesmyslnym zpusobem 1589 lidi bez vetsiho silneho pribehu.. Hru si stejne nebudete za mesic pamatovat.. GL s novyma hrama.. v posledni dobe se vracim ke starym vykopavkam s enginem, ktery byl pouzity v Baldurs gate a je to proste krasa:)
  • Max Payne 3 neni hloupa hra, ani hloupa znacka. Pokracovani byly vzdycky a vzdycky budou.
  • ZvacA
    Jak v čem, jak v čem....
  • Max Payne 3? VSIM JSI S TE 3!!!! si delas srandu??? rozumis psanemu textu? "stale jen DOKOLA OPAKOVAT tech par hloupych her a znacek"
  • janchor
    Přijde mi to jako velice hloupá a nedospělá reakce, asi jako když se v první třídě děcka hihňají každýmu sprostýmu slovu.
  • janchor
    Pamatuju demo retardovaný už v tehdejší konkurenci až na půdu a sázející jen na samoúčelnou brutalitu. Jestli byla plná nějak lepší už jsem neměl sebemenší potřebu zjišťovat a recenze, který jsem četl, mě v tom jenom utvrdily.
  • Grifus
    A to procpak?
  • s-a-b-r-e
    To já nevím, to psal v tom článku "Kultura kriplů" pan Holub, pokud si dobře pamatuju.
  • Abych citoval Andreje Anastasova, ktery mi na tohle prave odpovedel, kdyz jsem psal, vetsina lidi v diskusich si o dnesni herni produkci mysli, ze je daleko pod urovni drivejsich her a vychazi dnes same sracky, Andrej napsal: "Pritom dnes vychazi zrovna ty nejlepsi hry, jako nikdy".
  • Jednicka nebyla nic moc ale dvojka byla opravdu skvela.

    Navic ustrelit celou hlavu, ruku nebo nohu je proste nude. Slo to v tom poslednim SoF ktery bohuzel nestalo vubec za nic. Takovej hodne mizernej CoD klon. Mnohem brutalnejsi je kdyz clovek muze ustrelit jen cast hlavy, udelat do ni diru skrz na skrz a to prave v puvodnich SoF slo a i proto byla tak brutalni.
  • janchor
    Vždycky jde o kontext, v jakým je násilí zobrazeno. Když u rány z brokovnice přímo do hlavy publikum herních novinářů zavýskne nadšením jako banda nedorostlejch spratků, je mi velice stydno.
  • ZvacA
    Pokud se pomine fakt, že každý jede dle vlastního gusta, tak ano i dneska vzniknout hry, které se dají označit kvalitou. Ovšem, obecně ve větším měřítku není současná tvorba rozhodně daleko od řitě - je sice jiná, ale říct o ní, že je v pořádku? To si osobně nedovolím. A jako někdo, kdo se pracovně pohybuje kolem her, to musíš přece vidět taky...
  • Kdo psal prosimte recenzi jako navstevu hospody? O tom nic nevim a to sem v tech starych dobach cetl snad uplne vsechno z hernich casaku, co se napsalo.
  • Grifus
    Nejak uplne nechapu co autorovi vadi na nasili, potazmo krvy ve hrach. Ja jsem naopak rad, ze se hracum autori konecne snazi ukazovat nasili z realneho zivota a v realne podobe (stale v ramci moznosti pochopitelne).
    Navic clovek ma agresi v genech, jako asi kazde zvire. A tento moderni zpusob jejiho "vybijeni" je v podstate i zadouci.
    Ano, nazaujaty "puritan" muze videt ze hry jsou predevsim nasilne. Avsak kdyz uz ho nasledne nezajimaji proc vlastne a ze spousta her ma vzdelavaci, informativni a odstrasujici charater, tak je to jen dotycneho problem. Nam hracum to muze byt snad jedno...
  • s-a-b-r-e
    Myslím, že šlo autorovi o to, že v naprostém množstí letos prezentovaných hrách bylo užito násilí v množství větším než malém i u titulů, ve kterých se to vlastně ani moc nečekalo (Tomb Raider, Splinter Cell). Naproti tomu většina mainstreamových seriálů a filmů násilí v takovém množství neužívá - takhle jsem to teda pochopil. Spartacus je v množství násilí ojedinělý a docela dobře promyšlený.

    Spíš mě zarazilo tvrzení, že Kultura kriplů vznikla na popud lidí, kteří hry nehráli a nerozumněli, ale v článku pana Holuba šlo spíš o prezentování komunity skrz časopisy, kdy redaktoři tehdejších časopisů nedodržovali vžitá pravidla struktury článků (preview psali jako recenze, recenze jako vyprávění o své návštěvě v hospodě a pod.)
  • A jeste pridam aktualni pecky Dragons Dogma a Max Payne 3 treba, ktere jsou velice kvalitni hry (abych vynahradil to, ze ne vsechny predchozi jsou jen rok stary).
  • Heavy Rain, L.A. Noire, Valkyria Chronicles, El Shaddai, Dark Souls,... a to jsou jen ty hry, ktere jsem nedavno hral, klidne ti jich napisu 5* tolik, jestli budes chtit.
  • By mě zajímalo,co má autor proti videohernímu násilí.Je zajímavý,že seriál Spartacus:Krev a písek,kde je největší množství brutality za poslední dobu, se líbí kritikům i komunitě,ale ve hrách to vadí,jak tu tak čtu diskuzi.Přitom podle mě není rozdíl mezi násilím ve hrách a ve filmech.
  • Vyjmenuj mi za posledni rok 5 kvalitnich her ? Ktere nejsou porad dokola totez ?Dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší