Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Třeba v tom posledním videu z Last of Us má násilí smysl.
  • Zayl
    Násilí!!! Utíkejte! V traileru tam jsou jeptišky které nejsou jeptištky! Moje čistá duše z toho pukne!!!

    Řešíte hovadiny.
    E3ka to byla otřesná a zrovna H:Absolution je jedna z mála her ze kterých se mi nechtělo spát. Další je remake x-comu ... a to je tak všechno. S nějakou nadějí zkusím ještě nový Tomb raider, hlavně kvůli hypu, AC 3 - ačkoliv tady čekám smrdutou stagnaci která je pro sérii od dvojky příznačná a možná Crysis 3.

    Jestli si musíte na něco stěžovat, stěžujte si na vývojáře, kteří v interview zas jen melou dokola ty samé nudné fráze, prezentují 1000x udělané jako něco revolučního atp. A nebo si stěžujtě na naprosto trapné stage show které proběhly během některých prezentací.
  • V zavislosti na principech hry, deji, prostredi a realisticnosti. Pokud nekomu ustrelis hlavu brokovnici a vypada to realisticky, krvave a nechutne, je to samoucelne pokud tohle delas po celou dobu hry a nejsi za to nijak trestan.
  • To vyplyva z deje a myslim, ze to pozna uplne kazdy. Kdyz se ti na obrazovce, at uz ve filmu, serialu, hre, objevi nejaka kruta scena bez naleziteho pozadi, vyvoje, nedava to zadny smysl proc by tam neco takoveho melo byt, pak je to samoucelne. Coz je pripad hodne starych her, ktere nasili pouzivaly jen proto, ze to bylo na efekt nove a technicky pokrok to umoznil.
  • Ktere nasili ma smysl? Tohle hledani smyslu mi prijde takovy komicky. Kdyz nekomu strelim zblizka brokovnici do hlavy tak to podle me proste dava smysl aby se mu trosku rozskocila. Je to tenhle smysl?
  • Grifus
    A kdo urci ze je samoucelne? Pro nekoho muze mit v tu chvili smysl...
  • Odulin
    Ad T-Opel Good Old Days - Pěkná řeč se kterou souhlasím a za sebe si troufám tvrdit, že je to jen tím, jak stárneme a je to jen svinská nostalgie..prostě herní důchodci.*1* Před nějakejma 23 lety jsem hry vnímal jinak než třeba před 12 lety a dneska je to zas úúúplně jiný:).

    Neřekl bych, že dnešní hry jsou nějak horší než ty staré, dokonce si myslím naprostej opak. Mnoho věcí se změnilo, některé k lepšímu některé k horšímu, ale to už jsou jen osobní preference. Já bejt dneska malej kluk, tak se z toho kvanta her a jejich dostupností asi zblázním.:) Kvalitní hry jsou a jejich dost, možná jen těch ostatních je víc než tenkrát. Hry mají především bavit a v lepším případě i něco naučit a to podle mě stále s naprostým přehledem splňují i dneska.
  • Tak s tim vážně problém mít nebudu :-)
  • Já jsem to nemyslel jako příklad zpackanýho filmu, jen jsem myslel, že neviíš že to je podle knihy. *4*
  • janchor
    V roce 2000 mi bylo osmnáct a hry jsem nerecenzoval, toliko házím do placu svou vzpomínku.
  • Jo tak to je asi mozny, ty jsem necetl. Cetl jsem jen predehry a pak tu trilogii ze služebnickýho džihádu.
  • Kdyz ma nasili nejaky duvod a smysl, tak neni prehnane. Pokud je samoucelne, tak je vzdycky prehnane, at v jakekoli mire.
  • Grifus
    Naopak. Vsude (i v tech tvych mainstream serialech) se cpe prehanne nasili, asi z duvodu jeho drivejsi cenzury? Nejdriv si stezujeme, jak nam ho nechteji ukazovat, ted zase naopak? No clovek je proste tvor nespokojeny.

    btw Nicmene je celkem komicke sledovat nazory, ze v tom nebo onom dile je to nasili pouzito ume, neprehnane. Naopak v tamtom zase prehnane a zbytecne. Kde je ta hranice, ktera to rozhodne? To si prece musi urcit kazdy sam a neznamena to, ze kdyz ma nekdo tu latku jinde, ze je to spatne. Nebo ano?
  • S článkem ve všech bodech souhlasím, už jsem sledoval kupu Etrojek, ale tahle byla solidně nejhorší. Sledoval jsem všechny konference a vůbec NIC mě nezaujalo - byly tam buď 1) zbytečně brutální střílečky, ale hlavně jedna jako druhá! 2) sportovní/závodní hry s naprosto nulovou inovací nebo 3) fitness/hudební/sociální blbosti. Průměrného američana asi takové hry baví. No a sledovat jak ti usměvaví, nažehlení manažeři nebo nervózní nerdové prezentují ukázky kde někdo někomu rozbíjí hlavu a publikum u toho po skončení hýká - z toho se mi chtělo blejt. E3 opravdu JE kultura kriplů, já si radši stokrát stáhnu nějakou hru z GOGu (z doby kdy hry ještě duši měli), než hrát tenhle repetivní odpad.
  • Prispevek o nicem...
  • Clanek svym zpusobem o nicem....
  • ma pravdu a je to jen tim ze driv kazdej rok byly hry VIDITELNE lepsi dnes je po technicke strance az na par tezko postrehnutelnejch efektu neni rozdil mezi hrou vydanou pred 6 lety a hrou vydanou dnes ale lidi tek nejak naivne ocekavaji ze nova hra bude zase o 200% lepsi nez ta predchozi jenze to uz proste "nejde" nelze furt do nekonecna nekoho necim ohromovat kdyz si vzdy rychle zvykne a jako zaklad pro porovnani bere to posledni nejlepsi ...
  • DangerousDave
    recenzent ktorý robí súdy o hre na základe dema je docela rarita ... ale nie v pozitívnom zmysle. Čo sa týka recenzií (i ked sú mi ukradnuté) priemerné hodnotenie : 82%, čo bolo v tej dobe skutočne vysoké hodnotenie.
  • Cekat dospelou reakci od komunity ktera se toci okolo pocitacovych her mi prijde z lehka naivni ale samozrejme chapu co myslis. Ja tenhle pocit mel pokazde kdyz jsem sel do divadla. Drama nedrama jak se rekne sproste slovo publikum jde do kolen...
  • Grifus
    Me to prijde celkem jako pochopitelna reakce. Jak jsme se od vas dozvedeli - nebylo letos oznameno vlastne nic "epickeho", nic revolucniho. Takze odstreleni hlavy vyvolal u znudenych lidi wau efekt. Ono je treba takovym lidem i zavidet, ze se dokazi vzit do pubertalnich let. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší