Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Výborný článok. Úplne súhlasím. V každej hre je už pomaly povinnosť vypadávajúce črevá a ultraprsnaté ženy. Teda nič proti keď je násilie aj sex s mierou ale toto...
  • Zayl
    Násilí!!! Utíkejte! V traileru tam jsou jeptišky které nejsou jeptištky! Moje čistá duše z toho pukne!!!

    Řešíte hovadiny.
    E3ka to byla otřesná a zrovna H:Absolution je jedna z mála her ze kterých se mi nechtělo spát. Další je remake x-comu ... a to je tak všechno. S nějakou nadějí zkusím ještě nový Tomb raider, hlavně kvůli hypu, AC 3 - ačkoliv tady čekám smrdutou stagnaci která je pro sérii od dvojky příznačná a možná Crysis 3.

    Jestli si musíte na něco stěžovat, stěžujte si na vývojáře, kteří v interview zas jen melou dokola ty samé nudné fráze, prezentují 1000x udělané jako něco revolučního atp. A nebo si stěžujtě na naprosto trapné stage show které proběhly během některých prezentací.
    • je sice pekne si dokazes ten hype rozoznat, ale o to smutnejsie je ze mu aj podlahnes
    • Cahir
      Na trapné stage show si taky autor článků stěžuje.
    • Hairy_Ass
      Pod poslední odstavec bych se klidně podepsal. *3*
  • soucasna E3 == Watch dogs, nic jinyho zajimavyho jsem snad ani nepostrehl. Ovsem Watch Dogs vypadaji tak paradne, ze mi to vlastne staci :)
  • Cosi
    Hurá tomuto článku. Rozhodně se jedná o jeden z těch, který bych i ukázal svým rodičům, že hry nehraji jen kvůli brutalitě a střílení ale i něčemu jinému. Jak se píše v článku, prezentace které jsou obecně vidět z nás dělají kulturu kriplů. Můžu si hrát co chci, když je většinu času vidět vybuchující mrakodrapy nebo sekání do obnaženého mozku velkého slona úpícího v agónii. Jinak poslední dva roky i já tvrdím, že té brutality je už opravdu hodně.
  • v poslední době jsem si z velkejch novejch her koupil akorát Alana Wakea (super), Deus Ex Human Revolution (nuda) a Alice Madness Returns (super); pak teda ještě D3, ale u toho fakt nevím, jestli mě víc se*e nebo baví, řekl bych obojí najednou

    jinak ale kupuju skoro každou zajímavější indie hru, mám všechny humble bundly, na GOG taky tunu oldies (i novinek), takže já za sebe můžu říct, že víceméně ukazuju vývojářům správnej směr :D
  • Ty ksichty v FarCry 3 jsou mi hrozně protivný..
    • presne takovy zhuleny agresivni manicky. *12*
  • KaloSaper
    Před E3 jsem si říkal, jak to budu všechno sledovat a vychytávat každou novinku. Nakonec mě bohatě stačil poslední shrnující Fight Club, protože mě už ani nebavila ta nálož novinek a videí. Jediný trailer co jsem viděl před E3 byl ten z Tomb Raidera a po poslechu FC jsem se podíval na gameplay video Watch Dogs a tím pro mě E3 končí.
    Smutné, smutné kam ta herní scéna spěje.
    • Hairy_Ass
      Já doufal, že třeba oznámí nový díl Total War, ale to ne. Místo toho bylo letošní E3 přehlídkou střelby z luku, propojování počítačů snad i s prkýnkem od záchodu, a dalších skopičin. *4*
  • S článkem ve všech bodech souhlasím, už jsem sledoval kupu Etrojek, ale tahle byla solidně nejhorší. Sledoval jsem všechny konference a vůbec NIC mě nezaujalo - byly tam buď 1) zbytečně brutální střílečky, ale hlavně jedna jako druhá! 2) sportovní/závodní hry s naprosto nulovou inovací nebo 3) fitness/hudební/sociální blbosti. Průměrného američana asi takové hry baví. No a sledovat jak ti usměvaví, nažehlení manažeři nebo nervózní nerdové prezentují ukázky kde někdo někomu rozbíjí hlavu a publikum u toho po skončení hýká - z toho se mi chtělo blejt. E3 opravdu JE kultura kriplů, já si radši stokrát stáhnu nějakou hru z GOGu (z doby kdy hry ještě duši měli), než hrát tenhle repetivní odpad.
  • MrSanta
    Ať si velcí hráči i nadále dělají svoje "AAAAA" hry do kterých budou strkat mraky sociálních fíčurek (vhodnější by bylo slovo vycházející z vulgárního výrazu pro ženské přirození), co je mě po tom. Stále se ještě v té hromadě balastu dá narazit na zajímavé hry jako Dishonored, Wasteland 2, DE:HR, Skyrim a mnohé další.
    A když to půjde do kytek, tak to snad zachrání CD Projekt (Cyberpunk!!!) a jeho GOG. Tam je takových skvělých her, že mám vystaráno až do smrti *1*
    EDIT: A jestli se nějakým zázrakem povede The Elder Scrolls Online tak už není co řešit *3*
    • Skyrim by som tma urcite nezatahoval. Je to dobra hra ale je robena pre mainstream publikum a je to citit na kazdom kroku. Po prvych par desaitkach hodin, ked clovek precitne a neuziva si tu volnost:P

      A TES Online sa urcite nevydari
    • Thats the spirit!!!
  • Core
    Všichni jste zmlsaní až běda! Planescape: Tormet!!!!!!!
    • Khanemis
      Hmm, ano Planescape: Torment je úžasná hra (pro mě osobně asi i nejlepší vůbec), nicméně ta byla unikátní už v době svého vydání a bohužel tehdy i ne zcela doceněná. Šance, že se dnes objeví podobný takový titul ovšem není o mnoho menší než byla tehdy, jen ji spíše člověk může očekávat od nějakého menšího nezávislého studia než od velkých hráčů na poli mainstreamu, kde se sice čas od času také objeví nějaký zajímavý nápad, ale nějaké naprosté zjevení zde prostě možné ani není.
      • A dost, jdu si to koupit na GOGu tohle neni možný jak mě to mohlo minout?!? Baldurs Gate i Icewind Dale jsem všechny díly dohral Xkrát... Ale po všech těch příspěvcích o "nejlepší hře ever" mám ted sakra vysoký očekávání. *1*
        • ja som to tiez hral minuly rok prvykrat. a na zaciatku som mal technicke problemy, som menil kompy atd, takze som to rozohral styrikrat. pri ziadnej inej hre by som to neprekusol a nerobil to iste dokola 4krat. tu mi to nevadilo. a bolo to fakt neuveritelne. jedna z naj hier ever.
        • Khanemis
          Snad se ti bude líbit. I když je Torment báječný, není to hra pro každého. Předně musíš být ochotný hodně číst (někdo by řekl, že je to spíše interaktivní kniha než klasická hra) a také přijmout unikátní bizarní pojetí jeho světa a být ochotný přemýšlet o tom všem, jelikož je to ve své podstatě nabité filosofováním:)
          Pěknou hru přeji.
          • Tak s tim vážně problém mít nebudu :-)
        • neboj, zklamanej nebudeš, konec tě rozsekne :)
    • Trol.diskuzni
      Přesně tak - takové krásné hry jako je Call of Duty či World of Warcraft tady máme a hráči z České republiky jsou stále nespokojeni! To je až nemístné, vždyť chudáci publisheři z toho musí mít úplně zamotanou hlavu!! *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit