Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Videa jako ma TB se nedaj hodnotit jako let's play, bejt youtube celebritou bud se vykaslu na hry od Nintenda nebo zazaluju Nintendo zato, ze si narokuje penize z meho vlastniho dila.
    Let's play bez komentare dlouhy 1h neni mozne srovnavat s okomentovanym videem od TB ktere je de facto jeho dilem.
    • Ty máš dobrý iluze :D. Nemyslíš si snad, že "moje vlastní dílo" spočívá v něčem, co je často víc jak z 50% dílo někoho jinýho. Video = 50% obsah, kterej vytvořil někdo jinej. Pokud se do toho ještě nahrává audiostopa ze hry (alespoň na pozadí) myslim, že člověk musí bejt hodně málo chytrej na to, aby si skutečně myslel že je to jeho dílo. Let´s playe stejně jako TB mam relativně rád ale notak... prober se :D :D :D
  • Nintendo zrejme nechce uz vydelavat... tymhle si zaridi akorat tak velikou vlnu nevole
  • Nintendo jsou sr*ci i s jejich predpotopni WiiU, snazi se takhle uboze naskrabat jeste nejakej peniz. Tfuj! *7*
  • Osobně ve snaze Nintenda nevidím nic špatného. Připadalo by mi nehorázně drzé nahrát na internet autorsky chráněný obsah a ještě za něj inkasovat peníze. Tohle by měla být aktivita ryze nezisková od hráčů pro hráče.
    • Merwis
      Jenže kvalita si žádá nějakou investici. Nikoho by nebavilo dívat se na video mizerný hry nahraný mizerným programem na mizerným stroji s mizerným ozvučením. A věřím, že většina těch "větších" let'splayerů těch pár vydělaných peněz vráží právě do tohohle vybavení a do her. Nechci samozřejmě nijak popírat právní nárok Nintenda, ale doposud žili v symbióze a tenhle krok Nintendu rozhodně popularitu nepřinese. (Nehledě na to, že ty let'splay videa často přilákaj nový hráče, jak už tu bylo mnohokrát zmíněno)
  • Vzdyt i Games.cz meli problemy s YT videama kdyz jim neustale blokovali ucet kvukli video-recenzim je to spatne a ne ze ne, no nakonec to Games.cz museli vyresit svym vlastnim prehravacem. A stejne to udelaji nejuspesnejsi let's playeri, hodi ty videa na svuj web v rusku nebo cine a nazdar Nintendo *1*
    Zkomplikuje to zivot zase jen tem nejposlednejsim zakaznickum (mimochodem za co asi utrati takovej NIntendo let's player vydelane penize z videji vasdim se ze na 100% za hry Nintendo a to je jeste z vetsi casti zadotuje z kapesneho...)
  • mirekdusinojc
    Zajímavý článek. Ano, Nintendo v právu je, ovšem jak bylo správně zmíněno, v právu platném před internetovou revolucí, které nebylo překopáno, ale pouze aktualizováno. Navíc vývoj je tak překotný, že v současné době by ani překopání neneslo kýžené ovoce. Co se samotného Nintenda týče, tak mám pocit že rok od roku víc a víc upadá a začíná se vyčerpávat. A není divu. Model postavený na stálém omílání několika vlastních značek přestává bavit i ty nejzarytější fanoušku a co se týče nových konzolí, tak tam sice inovace jsou, ale hráči byly přijaty spíše vlažně. Navíc nedávno dostali tvrdou ráno v podobě ukončení vývoje pro WiiU u EA. A i když asi tituly od EA nebyly hlavními tahouny prodejů konzolí Nintenda, je možné, že k podobnému rozhodnutní dospějí i další velcí vydavatelé, kterým se na prozatím né zrovna úspěšnou konzoli přestane vývoj vyplácet. Pokud k tomu připočteme tento PR fail, neni jejich budoucnost vůbec růžová.
  • To jsou ku*vy nenažraný :D to bych ty videa radši smazal než aby z mé snahy profitoval někdo jiný nehledě na to že jim dělají dobrou reklamu..
    • Ono udělat hru totiž žádnou snahu nevyžaduje co? *7*
      • udelat je jedna vec prodat druha a to je vzdy narocnejsi a nakladnejsi jejich blbost ze chteji prichazet o reklamu zdarma
  • No jo, v tomhle má výhodu Zero Punctuation , ale kdo by se s tím měl pořád animovat :)

    Jinak pokud Nintendo nechce marketing zadarmo, jejich blbost. Až (jestli) jim klesnou prodeje, budou to určitě buď tajit nebo svádět na bůhvíco.
    • Black_Hand
      ja myslim, ze obrovsky uspech WiiU je naprosto bez problemu udrzi. je na to tolik dobrych her, ze se penizky jen hrnou.
      • To jo, slyšel jsem, že třeba takové EA už má v produkci spoustu her pro WiiU. Ještěže tu konzoli vydali v době, kdy se trh nezačíná soustředit na nějakou novou generaci, nebo tak něco.
        • Black_Hand
          asi jsi minul tento clanek: http://games.tiscali.cz/tema/ea-nema-ve-vyvoji-zadne-hry-pro-wii-u-62865

          pripadne taky:
          http://www.ign.com/articles/2013/05/17/ea-senior-engineer-the-wii-u-is-crap
          • Neminul, jen jsem dál rozvíjel sarkasmus.
            • Black_Hand
              sry, dneska jsem trochu prepracovany *1*.
  • Preed
    Hlupy tah zo strany Nintenda,moc prachov z toho mat nebudu,najvernejsi fanusikovia prestanu propagovat ich hry(lebo sak kazdy musi nieco jest a strateny cas je strateny cas) a aj zvysok ''hardcore'' hracskej obce,ktora sa o taketo veci zaujima si povie,aka je Nintendo len debilna firma,PR ako svina,good job. :D
  • LetsPlaye nesleduji (přijde mi to většinou trapné a nudné), takže mně je to jedno. Ať si dělají, co chtěj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit