Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nebreč, nevzdělaný demente.. *4*
  • Kdezto ty intelektem primo hyris, obsah tveho diskuzniho prispevku je toho zarnym dukazem. *5*
  • BoB.2
    Tak tam je možna chyba, chapu že je to "těžka" práce ale možna trochu přeplacena.
  • Já jsem zas z kategorie co má preorder už tak půl roku a jestli bude s CZ nebo bez osobně moc neřeším. Jen tak se spíš snažím pochopit rozhořčení tady okolo.
    No.. ono jedna z cest jak zesílit prodeje je právě lokalizace. Pokud to nechápeš tak nám není pomoci asi ani jednomu *3*.
    Já dělám právě v jedné nadnárodce a tam je zcela běžné, že pobočky ze silnějších zemí či týmů prostě podporují a pomáhají s projekty těm slabším týmům.. ono to přináší prospěch celé společnosti. Takže jak chápeš tak i z tohoto důvodu se trochu podivuji.. jenže realita je prostě taková, ne všude to tak funguje.
    A nemyslím si, že by měla ČR v rámci měřítek obyvatelstva výrazně nižší počet kupců.. domnívám se spíš, že místní "kupci" nakupují v zahraničí (nejčastěji anglie), kde kupují stejný produkt za nižší cenu (dokonce v řádu stokorun) a to včetně balného a poštovného. To není problém "kupujících" ale spíš trhu. Stejně tak jako šetří EA, šetříme i my *1*
  • Tak proč Sims Medieval nemají lokalizaci? Protože je to vlastně Dragon Age?
  • To, že DA2 nebude lokalizované považuju za velké plus - aspoň si tu hru nezahraje kdejaký nevzdělaný dement.. *3*
  • Když to koupíme bez češtiny, nepřestanou jí dávat i k jiným hrám? :-/ Jakože se jim to vyplatí i nelokalizovaný... :/
  • Pan_Klobouk
    Hele to keca autor clanku, to je citace, pokud ti to uslo. Ale mas to koukam dobre vymyslene. Cesky to koupim, bo rozumim. Anglicky to ukradnu, bo nerozumim. Zustava otazka, proc to vubec krast, kdyz tomu pak clovek nerozumi, ze?
    O cinske knizky zajem nemam, ale koupil bych pocestenou PS3 jestli mas. Jednu uz jsem si v obchode ukradl, taky proc za ni platit kdyz je cela v jazyce, kteremu nerozumim. Ale jestli mas menu a cely system v cestine, nejake obrazky s penezi bych ti za ni dal, na oplatku.
  • tobe by nepomohla ani cestina
  • hehe coto kecas prej kupujte naco tzo budu kupovat kdiz tomu nebudu rozumet jednoduche pokut to bude v aj tak sito stahnu zadaco a neuvidej odeme zadne prachy budu nastvanej ale budu to mit zadaco jestlito bude v CZ tak sem ochotnej sito koupit v kramu jednoduche jak facka a jestli bude mass efect 3 taky v AJ tak udelam to same stahnu zadaco a jeto a pockam si na amater preklad a o zadne prachy nepridu jo kdy byto vislo v CJ tak sito rad koupum ale nechapu proc kupovat kdiz tomu nerozumym? PS neches odeme koupit cinske knisky *1* prodam ti jednu za 500 ?? coze ty tomu nerozumis toje jedno ne muzes se koukat na obrasky *3*
  • Pan_Klobouk
    Se Sims 3 to EA Czech proste vyslo, tot vse. Tam se ceske verze prodal dostatecny pocet a kravaty v USA byly spokojeny. DA1 je presne opacny pripad. Lokalizovane hry se prodalo malo (respektive mene nez EA Czech predpokladali) takze u dvojky uz kravata z USA nad excel tabulkou zbystrila. Cesi malo kupovali jednicku, cestina pro DA2 tudiz nebude. Matematika.

    "Poté, co na Tiscali Games přestal inzerovat Xzone, si vedení Tiscali našlo nového partnera. Je jím Surtep, známý to dovozce pochybných verzí her z šedých kanálů. Oficiální distributoři v ČR nejsou nadšeni, ale příliš toho nezmůžou. Zákazníci jsou možná spokojeni s nízkou cenou, na kterou Surtepové lákají, ovšem daní za to je zboží přivezené z Polska či Maďarska z různých výprodejů či akcí, na druhou stranu je pravda, že média se obvykle lisují pro celý tento region jednotně a je-li k dispozici česká lokalizace, hra ji obsahuje (jak je to s manuálem či přebalem si ale nejsem zcela jist). Viz. nedávný dovoz The Sims 3 z Polska, který českou pobočku EA nijak zvlášť nepotěšil."

    Se Sims 3 to proste vyslo. Verze v ceske krabicce a s ceskym manualem se prodavala dostatecne dobre, tabulka rika Simikum se v CR dari, lokalizujeme dal, i datadisky. Bohuzel vse co prodal Surtep (polsky manual a krabicka) se pricitalo k duhu nasim severnim sousedum. Aneb ne kazda originalka v cestine, zakoupena v CR mimo vyprodej a slevy, se nakonec pocita jako originalka v cestine, zakoupena v CR mimo vyprodej a slevy. ;)
  • protoze naprosto odsuzuji takovyto jednani s zakaznikama(PC hracema) vydaji DA s komplet prekladem stim ze to bude mit pokracovani a druhej dil kterej navazuje natem prvni ti daj uz jen EN?!

    pro mne je to od EA jasny vzkaz kde uz nechtej lokalizovat hry....ale abych jasne odpovedel:
    PROC? protoze bude cesky a zadarmo,) co vic jako hrac(PLATICI) muzu udelat
  • Takových tam bude víc.. a takové slovíčka ani znalec AJ nebude znát, jsou to většinou takové podivnosti, např v ČJ mě napadá slovíčko uřknout , to by taky AJ který se učí ČJ (ten nebude ani jeden sice xD) nevěděl ani po letech učení, protože ho nikde neviděl a nebude ho nikdy používat..
  • Ja teda ME3 cesky mit nechci. Po zkusenostech z obou minulych ME s nefunkcnimi DLC, zcela absentujici anglictinou u 2ky atd. je jedine dobre, ze konecne budeme mit plnohodnotnou anglickou verzi jinak nez pres Steam.
  • proto sem tam napsal dabing.....

    protoze titulky ve hrach sou uz tak bezne jako dabing u filmu,)
  • trochu nesmysl nemyslis? proc by nam tu potom delali lokalizaci kdyz by si lidi kupovali ve velkym poctu nelokalizovany????? toto je akorad velmi promysleny trik od EA jak se zbavit lokalizace v jednom regionu....tak to vidim ja *5*
  • Pan_Klobouk
    "Ještě jednou zopakuji - pokud chcete Mass Effect 3 a další hry od EA mít oficiálně česky, pak kupujte nové PC hry od EA (Dragon Age II, Dead Space 2, Sims Medieval) u českých prodejců v českých krabičkách za plnou cenu (tzn. nečekat na nějaké 50% výprodeje)."

    Hezky, cist tohle na Tiscali Games, kteri maji za partnery shop Surtep, ktery vozi hry z ciziny (od EA treba Sims a dalsi) a z jehoz prodeju tak do americkych excel tabulek za CR moc kusu nepribude. ;D
  • Je to úplne jednoduché. Tú hru nekúpim, pretože jej nebudem rozumieť. Nie som k...t, aby mi niekto tvrdil, že si ju mám kúpiť, aby som sa "možno dočkal v ďaľších hrách titulkov. Či sú
    titulky drahé má vôbec nezaujíma, keby si todali do ceny, tak to kúpim. A sťahovať to z torrentov, alebo warezov nebudem, pretože hra (aj keď zadarmo) by mi bola na hovno
    z rovnakých dôvodov z akých som ju nekúpil. A čo sa týka všetkých tých trendových a veľmi ochotne prispôsobivých janičiarov, ktorí už zabudli, kde sa narodili? Iba jedna veta: Ak chcú moje peniaze, tak nech sa snažia. Ja som zákaznik, nie teľa.
  • Udělat titulky do filmu je mnohonásobně levnější než titulky do DA2.
  • Nejsem z EA. A nevěřím, že se hra bude prodávat stejně. Já se jen ptám, proč sakra chcete tu hru krást, když ji anglicky nechcete?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit