Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ehm, nemusel. Měl sis (jak ti řekl tutoriál) odpočinout u ohníčku. Mezi ním a bossem byly jen čtyři potvory, z nichž dvě (až čtyři) se daly ignorovat...
  • MickeyMutant
    "Osobně si myslím, že systém covenantů v Dark Souls byl obtížný pro pochopení a dostatečné zažití. Já chci covenanty udělat hráčsky přístupnější... zde bylo tolik skrytých prvků příběhu, kterých si hráči nemuseli všimnout. Já doufám, že tohle udělám jasnější nebo přímočařeji vysvětlené. A nejde jen o příběh a celkovou komunikaci hry s hráči"

    Pochopitelnější bonusy systému covenantů a lépe odvyprávěný příběh. To není "au, au, au". To je "ok, držím palce".
  • Podobne na tom bol aj Gothic 1 a 2, tiež si teoreticky mohol ísť kam si chcel ale prakticky si mal vždy vytýčené hranice ktoré súviseli s tým aký si dobrý v hraní. Páčilo sa mi ako každé brnenie znamenalo obrovský posun v hre, nie ako napríklad v skyrime a vačšine nových rpgčiek, kde veci ktoré nachádzaš ,takmer vždy neznamenajú nič iné, len zmenu toho ako tvoja postava vyzerá.
  • Bug využije v 28:45 min, potiaľ je to OK.
  • No chcel by som vidieť ten manuál a ešte človeka čo by mu rozumel *15*
    Mne sa páči , že DS bola v tomto taká striktná a tým mi pripomenula tie staré hry.
  • 10/10
  • Inquisitor
    Já jsem na něj skočil, ale nikdy mu to nic neubralo i když jsem sekal jak o život. Pak jsem mu propadl pod nohy, on máchl tou palicí a byl se mnou konec. Kdybych vždycky nemusel opakovat celej ten tutoriál, tak bych to zkoušel, ale na to já nemám nervy :D
  • maros.goc
    zabíjať jednu a tú istú príšeru x krát donekonečna len aby z nej niečo vypadlo by som osobne rozhodne nenazýval hard-core ....to nemá s obtiažnosťou nič spoločné ...len so šťastím ...
  • maros.goc
    ja si osobne myslím, že z Dark Souls robíte niečo, čím vôbec nie je ...rozhovory a viac NPC by hre rozhodne prospeli, taktiež väčšia životnosť a uveriteľnosť sveta ...však tie príšery tam nerobia nič len stoja..stoja na mieste ako stĺpy..tomuto svetu mám akože uveriť? ...najlepšie na tom je ak sa skratkou dostaneš z Firelink Shrine do Undead Church a dostaneš sa tým za chrbát všetkým nepriateľom a vtedy zistíš, že sú to len bezvýznamné 1 a 0 bez nejakej vyššej AI, pretože len stoja..a stoja ..a možeš hru tak nechať aj 20 hodín v kuse a oni tam budú vkuse stáť a stáť .....a stáť ....

    ..hra je to rozhodne výborná, no zase nič extra donebavolajúca pecková hra, pre ktorú by sa umieralo ...ja mám taký pocit, že tá hra sa nazývala extra ťažká len kým bola na konzolách, keď prišla na PC, tak zrazu bublina spľasla, pretože nič "neviem-aké-čo" to nakoniec nebolo
  • maros.goc
    no tak v prvom rade si mal okolo prvého bossa radšej prebehnúť do bezpečia ;))) pretože neverím, že až si sa k nemu dostal na druhýkrát pričom sa ti dala ešte možnosť skočenia mu na chrbát čím si mu mohol ubrať dajme tomu až 40% života, že si ho nezabil resp. že ťa dal na 2 rany ...to už nie je ani smiešne :D
  • maros.goc
    ja si myslím, že autor zbytočne preháňa ...tak prvý Dark Souls bola ťažká hra a v prvej polovici neľútostná, no samotnému svetu by rozhodne prospela určitá sviežosť, pestrosť, čo by sa dalo dosiahnuť ako väčším počtom NPC, tak dlhšími a bohatšími rozhovormi, tak končiac pri skutočnom príbehu a nielen trápne ututlávanom lore, ktoré je možno pekné, ale v hre to vďaka jej absencii vyzerá prázdno a pusto .....možno by to chcelo čítanie nejakých zápiskov, či kníh ako je to v sérii TES, to by bolo fakt super ...nikto by ti doslovne nepovedal, že toto sa stalo teraz a toto potom, ale vyčítavaním z kníh by každý hráč prišiel na podstatu príbehu a sveta úplne sám ..myslím, že toto by bol navjhodnejší kompromis ..

    ..tak isto je treba urobiť zmeny v obtiažnosti ..tak ako je prvá polovica DS s warriorom úplne ťažká, tak druhá vrátane konca je smiešne ľahká ..a to ani nepočítam sorcerera, s ktorým je hra normálne ľahká celá ....

    ...systém Covenantov by som zmenil úplne
  • Inquisitor
    Nevim, prý využil nějaký bug ve hře.
  • Spomínam si na BG, kde bolo viac obtiažností, možno to urobia, že na easy bude warp a život bosov na 1/3, normal vypne blikanie, warp a /klikni E/ veci, normal DS, kde bude všetko po starom, iba budeme musieť pretrpieť úvodný tutorial.
    PS: To je ako "nádej" pamätám GIII ...
  • Ten polhodinový speedrun je odrb.....aby sa dostal k finálovému bossovi by musel prejsť ešte Londo Ruins celé, vypustiť vodu, prejsť New Londo Ruins a zabiť Four Kinga, prejsť celé katakomby, zabiŤ Bossa, prejsť Tomb Of Giants a zabiť Bossa, prejsť celé Dukes Archives a zabit Setha, kryštálového draka.

    Prejsť celé Lost Izalith a zabiť 2 bossov po ceste + Bed of Chaos, až potom by sa mu odomkol finálny boss.

    Nič z toho v tom speedrune nie je!!!!!!!!!!! To je dalšiu hodinku a pol speedrunu.
    Podivné je i že týpek má hned odzačiatku Gold Pine Resin asi 8, robí velký damage i bossom a hlavne medzi strihmi videa mu vždy narastie zázračne životnosť.....

    S takýmito speedrunmi mozu odrbkavat tych co Dark Souls nehrali *7* *12*
  • No dnes mám svůj den. Ale zítra zase ve starých kolejích. Navíc na DS mi záleží a fakt nerad bych hrál DS 3 hack and slash ala GoW (což je sice dobrá hra, ale od ní taky očekávám něco jiného)
  • A tak mě, asi narozdíl od valné většiny ostatních hráčů DS, tohle hodně zaujalo a zvýšilo má očekávání. Úpravu některých herních mechanik to rozhodně snese. Takže jsem zvědav, co z toho nakonec bude.
  • Hmm klasika. DS ziskalo u hc hracu status kultovnosti a ten je treba premenit v penize. Co na tom ze hc hraci uz se nepobavi, hru nazvem odkazujici k 'te slavne' predchudkyni, ale narocnou na mozek na urovni Diabla III si prece koupi hromada hypem nabuzenejch bambulaku.
    1. faze husta hra, 2. faze ???, 3. faze PROFIT!
  • ales.smutny
    Já mám pocit, žes tu hru nehrál. Protože tolhe není o nějakém přehlcení informacemi nebo prvky, které je třeba zvládnout ovládat. On je to spíš takový opak...

    Jinak, chraň nás herní bůh doby, kdy budou muset všechny hry vypadat podle mustru "tohle tam být nesmí, protože to poučka o tom, jak má žánr vypadat nemluví".
  • Ty hry to totiž před 20ti lety měly všechno popsaný v manuálu... takže bych to moc nesrovnával. Dnes je místo papírový knížky v krabici, ve hře názornej tutoriál. A když není ani jedno, člověk jen kroutí hlavou a musí hledat na zapíná internet... *1*
  • Inquisitor
    Jo síto na lamy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit