Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ronox
    Asi poprvé, co souhlasím s tímhle shitstormem, který se tu objevil. Copak v redakci není recenzent, který by ocenil návrat původní hratelnosti? Bez skriptů jen prostě "čistá" zábava bez žádných hyperüberkhůl featur. Vývojáři se chtěli zavděčit hlavně původním hráčům a díky nízké ceně přivolat i pár odvážnějších nováčků. Tenhle remake se povedl, protože ctí originál.
    • Zavdecit se puvodnim hracum jde, ale i jinak a lepe.
      • Ronox
        Zeptej se Micka na remake Realms of Arkania. RoTT se povedlo po všech stránkách.
        • ten remake Das schwarze auge, coz je muj oblibeny nazev z excaliburu :D, sem hledal na netu a nenasel. Mas link prosim, fakt bych chtel videt aspon jak to vypada.
          • Ronox
            Hru jsem ani nehledal po přečtení http://www.kulturakriplu.net/2013/07/prve-dojmy-realms-of-arkania-blade-of.html
            • Diky, prectu si.
  • Velké a složité mapy? Nádhera.
    Recenzentovi bych určitě nedoporučil Crusader No Remorse/No Regret, to by se z velikostí map musel zhroutit *3*

    Že hra nemá vážný děj? Vždyť o to ve střílečce na odreagování vůbec nejde. Sledoval někdo "děj" v původním ROTTu? V Doomovi 1/2, v Duke3D, v Redneck Rampage, v Shadow Warrior? Cílem je akorát přežít a dojít na konec levelu. Tak netřeba v každé hře vyžadovat nějaké velké moudro.

    Starý ROTT jsem hrál jen jako demo (1. epizodu) a bavilo mě to moc. Nový si ROTT pořídím určitě taky, až bude (Vánoce?) nějaká akce. Těším se na něj moc a moc.
    • Ty vole, tos me dostal, crusadery sem nehral ani nepamatuju :D Co me spis zarazi, je fakt, ze takhle dobra hra jako byl crusader: no remorse nema, de facto, zadneho nastupce.
      • Především, není dokončená ta původní série... (No Mercy)
      • Robotron3
        Teď co vyšel Shadowrun, tak to mi přijde toho stylu podobný.
  • je to teda blbost totální. Kdyby aspoň pořádně zapracovali na detailnosti gore egektů.Tohle je fakt hodně suchý. V původnim Rise mě nejvíce bavilo masakrovat s dvěma pistolema, prostě ten bang bang efekt byl skvělej, ale tady je to jak když střílíte s kuličkovky.
  • Normálně už jsem se s tím smířil. Dneska hrají retardéři. Jak recenzenti, tak hráči. Nestěžujte si na to na bulvárním herním serveru pro masy.
  • terz
    Tak to dostalo 4/10 no a? I kdyby to dostalo 1/10 tak mě to nedonutí přestat tenhle parádní flashback hrát!
    • smejki
      Ano, protože recenze jsou od toho, aby tě k něčemu nutily, případně ti říkaly, že jsi <>kretén
    • maros.goc
      Neide o to že to dostalo 4, ale o vyjadrenia recenzenta ...
  • No setkávám se s lidmi , kteří nové hry nehrají . Z části proto , že výkon jejich rodinného notebooku jim pohodové hraní znemožňuje a proto tvrdí že z her vyrostli, z části proto , že COD případně Crysis 3 jdou mimo a za herní skvosty by je musel označiít jen tupý slepec který neviděl předchůdce .
    Jenže právě u těchto lidí se často na ploše vyskytuje něco jako Gldoom , jDoom atd .. a když se zeptáte co že to je , tak vám odpoví že to mají na takové to rychlé odreagování , když přijdou domů z práce .
    A na tyhle lidi okaté retro jakým Rise of the Triad mělo být od začátku cílí . Problém vidím v kombinaci s plošinovkou a jumppointy , díky kterým u mne nebodovali již tenkrát . Nicméně stará hratelnost je přesně to čeho chtěli tvůrci dosáhnout a doufají , že se najde ještě dost fandů kteří takovou hru zaplatí ...
    • Robotron3
      Ono to může být taky neschopností zabývat se něčím novějším. Jako můj děda poslouchal dechovku, a o všem modernějším tvrdil, že už to ani neni hudba, a jak ty hrůzy a detonace může někdo poslouchat. Byl na to svoje zvyklej...
      • rap/hip-hop je srachka, pres to nejede vlak, to je jak ta dechovka *5*
  • Normálně si na recenze nestěžuji. Ale tohle si zaslouží více než Call Of Duty. S FPS jsem se nebavil takhle už dlouho. Už mám po krk trapných QTE, hry které se berou AŽ MOC vážně.

    Hra nemá tolik frustrace když si člověk na to zvykne, nepřijde mi to moct fér dávat hře míně bodu jenom protože recenzent prostě neni na tento styl zvyklý.



    Ale zase co bych se divil když dnešní hráči dělají tohle > http://www.youtube.com/watch?v=zs1IKZv8YyY Tohle je proč naše hry jsou koridovky, protože hráč prostě MUSÍ být brán za ručičku, aspoň většina ano.
    • proste nevedel jak se skáče no...
    • OH MY GOD! Tento retardovaný jedinec (v tom videu) by měl být eliminován, aby bylo zamezeno rozmnožení! *16*
  • Jack1947
    Me se libi styl ze , bossove i hra je celkem zajimava. Dnesni hry tenhle typ postradaji FPS se berou vazne a na par hodin. ( pribeh jen aby se nereklo). Ma to bugy, s 4/10 fakt souhlasit nemuzu.
    Mimoradny souhlas s Vladcem sveta. 7/10 Aspon za snahu vydat remake , strilecky ne moc pro kazdeho tak uplne zname.
  • MickTheMage
    Tato hra ma bugy? Par jemnych chrobacikov, ktore sa daju prehliadnut. Pan asi nehral remake Realms of Arkania (vlastne, on ho ani hrat nemohol, pretoze sa hrat neda :)). Ale spat od RPG k FPS. Nah, Rise of the Triad je imho poctivy remake/retvorba klasickej hratelnosti, ktora chyba v sucasnych FPS hrach ako sol!
  • doporucuju tyto videa http://www.youtube.com/watch?v=JOHyD49DaeA http://www.youtube.com/watch?v=0Q6UQ2QlRH0

    toa aby bylo jasno s tou evoluci
    • maros.goc
      uzasne :)
    • takova devoluce je videt i u rpg žanru, a podle mne se to datuje od uvedeni xboxu 360 na trh, odvtedy začalo hrát velke množstvi mainstreamu kteri predstavovali obrovskou kupni silu
      (treba takovej robotron, ktery je navic herni vyvojar, tedy to o sobe alespon kdysi mluvil)
      • Robotron3
        Ty mě rozesmíváš. Hry jsem začal hrát v době 8-mi bitů, jestli víš co to je, když začal vycházet Excalibur a můžu ti říct, že s každou generací hardwaru lidi řikají přesně tohle samé. Vždycky to bylo lepší předtím, a teď to stojí za prd.
        • Taky jsem měl 8-bit doma :). A co se týče RPG žánru, tak tam se začlo nadávat na úpadek až ke konci 90.let. Do té doby nebylo proč nadávat, vycházelo několik pecek ročně. Takže buď už si to nepamatuješ nebo to je takový ten výkřik jako že hráči starších her chválí ty staré hry z nostalgie (tuto blbost čtu neuvěřitelně často).
          • Robotron3
            Nic o RPG žánru jsem nepsal. To, že v dobách 16ti bitů, Amigy a prvních PC se už nadávalo na to, že se hry jen kopírují, že nepřinášejí nic nového, a že líheň originality byla na 8-bitech, to se můžeš klidně i přesvědčit z dobových časopisů. Ostatně tenhle názor zastával tehdy i takový Andrej Anastasov. Sám jsem na tohle téma ve škole absolvoval nespočet rozhovorů a hádek. A dále je to stejné, další generace, předtim to bylo lepší... teď už je to jen komerce a nestojí to za nic... A vždycky se ta zlatá éra posunuje o tu předchozí generaci.
            • Zasek v kritice...to je desny klise. Pokud ti dnesni vyhovuji bud jenom rad.
            • Robotron3
              No tak ale aspoň ta obroda v Kickstarteru ti pude na ruku ne? Shadowrun se nelíbí? O Wasteland snad ani nikdo nepochybuje, že bude skvělá hra... Vedle komerčních sr*ček vychází spousta dobrých her, a díky Kickstarteru jich bude vycházet určitě víc, než dřív. Dneska si na špatnou kvalitu her může stěžovat jen ten, který se v té kritice zasek...
            • Myslíš, že nové hry nezkouším? :) Von bude i problém ve mně, protože lpím na blbejch žánrech, ale s tím nic už nenadělám.
            • Robotron3
              Tak to sis vypěstoval fakt předsudek, protože dnes vzniká taková škála všemožných her, že nevybrat si mezi nimi nic, co by člověka zaujalo a bavilo je jen známka toho, že si vybrat nechce.
            • Já za sebe můžu říct, že despekt k novým hrám jsem získal až tak 10-12 let poté, co jsem s hraním začal a vím přesně, co mi začlo vadit (a vadí dodnes).
            • Robotron3
              Na RPG jsem nereagoval, bral jsem to na hry obecně.
            • Mám ty časopisy doma, takže taky vím. Jediná výtka byla u Beholdera, že kopíruje DM. Speciálně u RPG žánru si toto dovolím tvrdit, protože de facto hraju primírně tyhle hry z 80. a 90.let a dobové recenze mám načtené. A pokud vím, jedna z tvých reakcí byla právě na příspěvěk týkající se propadu rpg žánru.
        • já měl první počítač jeden z prvních Celeronů. Ale už jako malej prcek jsem chodil za bratránkama očumovat zázraky 286-386. Myslim, že kvalita her raketově rostla tak do roku 2003, kde se pak vývoj zastavil, začal přešlapovat na místě a osobně si myslím, že poslední 4 roky jsou fakt katasrofa až na vyjímky. Mám rád hry, rád si nějakou zahraju, ale dneska je to jako hledat jehlu v kubce sena.

          Proč se dělaj blboviny jako Assassin Creed, BF/CoD ... kde jsou hry typu System Shock, Deus Ex, UT/Quacke/HL, Commandos, Jagged Alliance, Thief.... Kvalita her je nejlíp reprezentována sérií Need For Speed. (jak já bych si dneska chtěl po síti zahrát Rollcage)
          • Robotron3
            kde jsou hry typu System Shock, Deus Ex,... ?? Slyšel jsi něco o Bioshock, nebo Dishonored? Byl tu Human Revolution a chystá se pokračování Thiefa. To jste lidi fakt tak líní, abyste si ty pořádný hry našli? Dyť to nejsou žádný undergroundový věci, to jsou hry, který jsou středem zájmu, každý kdo se o hry aspoň trochu zajímá o nich ví. Vy si ale pořád jen melete dokola ty COD a Assassins Creed, že se vám nelíbí, to je pak ale vaše chyba, že nemáte na to si najít jiný hry.
            • to že se něco stejně jmenuje neznamená, že má starou hratelnost a kvalitu. Ano Deus EX human revolution je vyjímkou...jednooký král mezi slepými. Bavil jsem se u něj a dohrál 2x, to je ale asi fakt vyjímka z dnešní nabídky. A Bioschok...není to rok vydání 2008? Je 2013...
            • Robotron3
              Tak přece to nemůže bejt ta samá hra. Já mám k Dishonored taky výhrady, ale je to ten typ her a nevěřim, že kdo tohle má rád, jako System Shocky, tak by se mu to nelíbilo? Takovýhle hry nikdy nebudou masovky (ani nebyly předtím). To jsou jedny z nejsložitějších a nejnáročnějších her na to je udělat. Těch nikdy nemůže vyjít třeba deset za rok. Přesto vznikají, ne že ne...
            • Souhlasím se spoustou toho, co jsi tady v diskuzi řekl, ale jistě si musíš uvědomovat, že třeba Dishonored je jen hodně slabý odvar Thiefa. A že novej Thief vypadá jako odvar Dishonored.

              Bioshock doufám myslíš první, protože Infinite je hroznej.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit