Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsi mrtva znacka. Prisaham jestli zmrvi i Half life 3 tak uz nikdy nezapnu zadnou hru...
  • Dotaz na nekoho kdo hral. Da se opet pridat k jedne z x unikatnich frakci? Vlastni armor... Gothic klasika, nebo to zkonzolili?
    • Behem prvnich 5 hodin hrani nepadl zadny naznak toho, ze by ve hre byly nejake frakce.
      • frakce jsou invizice a piráti, začínáš za inkvizici ze který tě jakoby vyhodí a musíš se přidat k pirátum, je to ale součást příběhový linie, takže jiná možnost neni:D
        • samozrejme jsem myslel frakce u kterych mas moznost vyberu :)
          • prudislav
            no později vybíráš mezi inkvizicí(pušky) nebo indiánama(voodoo)
            • Diky
            • jo teď už jsem se k tomu taky dopracoval, jen envim co si vybrat:D
  • Je hrozný dívat se jak zanikají kvalitní herní značky, zjednodušujou se kvuli konzolistum a stávají se součástí EA. Proto je tady třeba DarthMod Total War, kterej se nezjednodušuje, naopak bude jen těžší a reálnější. A je zbytečný vydávat budgetový RPG s laciným DoF oparem, když venku kraluje Skyrim a zachvilku všechny pohltí Diablo.
    • Co je to ten DarthMod?
      • Mód na total wary... Co jsem zkoušel na Empirech tak dost na h*vno...
    • prudislav
      hlavně že diablo zjednodušený neni :-D
  • Pořád to má příběh jako by ho vymýšlelo třináctiletý dítě?
    • ...Ano, a zpracování dialogů se vrátilo o pár let zpátky, jak konvezace, tak chování a pohyby postav. *11*
      • Mi prijde ze animace obecne jsou ty nejhorsi co sem v poslednich letech videl. Nejenom silene gestikulovani kdyz postavy mluvi. Treba sledovat jakym zpusobem hrdina bezi docela boli, pokud k tomu jeste zacnete skakat, uz to nejde vydrzet.
  • RazorProduction
    ludia nechcu citat,ludia chcu videt video recenziju *7* *16*
    • Já si čtu recenze z 10 let starých časopisů rád....jenže tenkrát to byly skutečně profesionální žurnalistické články, dnešní recenze jsou ze 70% jak zápisky od 13-ti letý holky
  • BoB.2
    Lidi neví někdo jak se požívá krytí a kop?
    • nj rpg od tvrucu gothic na gamepadu :((((((. zla doba
      • alespon muzes chodit pomalu. Vyzkousej.. *3*
    • Krytí je na pravým tlačítku myši a kop se musíš naučit u nějakýho učitele za pár zlatých.
      • BoB.2
        Hraju Gamepadem a kop už umím ale nevím jak použít.
        • Trojuhelnik nebo Y
        • Tak s gamepadem Ti nepomůžu, ale na klávesnici je to stejně jako skok na mezerníku.
  • PreidaQ
    A jaký je teda soubojový systém? Recenze zmiňuje jen přidání pistolí, je tedy oproti solidním soubojům v jedničce zjednodušený či nikoliv?
    • Pridali pistole, odebrali dodge. Takze boj se zvirati ted probiha stylem: utok, utok, utok, utok
    • Zo zaciatku je to klikacka a la Gothic 3. Pokial nedokupite vselijake protiudery a ine skilly tak to len mlatite a uskakujete(animacia Trinity). Neskor to uz je viac taktizovania a spravneho nacasovania. Ale ak mate proti sebe viacerych tak je to stale uder-uskok, uder-uskok, spinavy trik-uskok. Nepriatelov na druhej strane nie je privela, takze boje nie su frustrujuce. Hram na medium a da sa to v pohode. A spinave triky su fajn akurat, ze maju dost dlhy cooldown. Ale aspon to nezjednodusuje hru prilis. Od Gothicu 3 je to pokrok. Spinavych trikov ja viacero a suboje mozno viest tiez viacerymi sposobmi. Len keby tie skilly nestali tolko penazi :P Preto odporucam hladat poklady. Clovek sa celkom dobre nabali a hned si dokupi par vylepseni. Samozrejme ak ma dostatok "slavy"(obdoba xp).
  • další německý blábol *11* ... jen do mě, ukamenujte mě mínuskama *15*
  • Tak, že je to furt to samý jako Gothic/Risen beru jako plus. Jen mě zajímá, jak se to má se šplháním a potápěním? tyhle fičury mi v prvním Risenu docela chyběly.
    • Sa mi paci, ze si kazdy najde uchylku v hre ktora mu vyslovene chyba :) Ale k veci. Splhat sa da ale len na miestach kde to hra dovoluje. Bohuzial nehrozi, zeby ste sa vyskakali niekde kde nemate. Spadnut z utesu sa ale da ;) Samovrahovia si to mozu uzit.
      S potapanim to uz je horsie. Zase dodavam bohuzial. Nie to, ze sa nas hrdina nedokaze potopit ale on nevie dokonca ani plavat :P Na pirata je to dost ubohe ale to snad nemusim ani dodavat...
      Proste ked prejdete do hlbsej vody tak vas hra automaticky presunie na breh. Ano tu si mozte domysliet "Facepalm".
      Ceresnickou na torte je sprint vo vode ked ste ponoreny az po krk :P
      Chalanom z piranha bites odporucam navstivit nejake primorske mesto lebo toto je cista demencia!! Od tvorcov serie Gothic je toto az priliz..
      Ale zase zatracovat hru kvoli tomu nebudem. Vynahradza to kopa inych veci. Je to ale velmi smutne, ze v roku 2012 mame taketo nedorobene veci, ktore su a budu pre niektorych neprepacitelne.
      Sorry, ze som ta asi sklamal. Ale aspon som ti to povedal priamo. :D
      • ja jsem na to koukal taky jako blazen kdyz jsem vlezl do vody a ono me to teleportovalo xD no co uz xD ale jinak se mi hra celkem libi :)
  • prudislav
    vypadá to zajímavě - první Risen byl super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit