Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jinak celkově tam fakt kecaj hrozný sr**** :P. Jsem si myslel, že to bude něco lepšího :P. Jako těch pár gamesek, co tam předvedli, byly zajímavý, ale jinak je to dost o ničem :P.
    Doufám, že konference od MS bude lepší :P. I když jsem k tomu spíše skeptický, všechno je to jen hrozná komerce a PR žvásty jak v Blesku :P. Bla bla bla... Až budou nějaké články na herních webech, bude to myslím o dost přínosnější, nežli toto :P.
    • Navíc kvalita videa je nic moc - až uvolní lepší kvalitu, tak poznáme skutečnost.
  • MidnighT91
    Zrzavej asiat tomu chyběl k dokonalosti !!!
  • smajra toho pinpongace hledali asi hodne dlouho *1*
  • Kratos na stage :D
  • CDProjekt na PS4 :) - konečně :).
    • Kdyby jen CD projekt, byla tam vidět i Bohemka :)
      • Tak toho jsem si nevšiml, vypadá to, že Nintendo se svým Wii U je totálně v ( I ) - Orkové vypadaj fakt skvěle.
  • naco ty slozity hudebni nastroje se ctyrma tlacitkama.. ted uz budu hudebnik jen machanim klacku :)
    • To je hra pro důchodce, mohou trénovat svůj třes - alespoň podle toho videa mi to tak přišlo. Pořád lepší mít něco v ruce, než jen mávat rukou :).
  • Ja z ty jejich barevny zarovky (Move) porad nemuzu.
    • Tam je evidentní, že pro Move nemají absolutně žádné nápady, ale něco pro to vytvořit museli.
  • Hezká autíčka. Pěkně vymodelovaný lidský obličej se super pokožkou. Killzone - nic moc, Infamous - taky nic moc, puzzloidní hry nehraji.... God Of War nebude ?
    • Gow uz prichazi :)
  • Ach jo, okamzity hate na grafiku titulu ktere jsou ve vyvoji buhvi jak dlouho... A už ted si zase stezujete ze to je pozadu *15* Takovy partě...jedinců se asi nikdy nezavděčí
    • Nic proti zastáncům konzolí jako jsi ty, ale od PS4, která vyjde 7let? po PS3 bych osobně čekal více.A když se mluví o tom next-genu atp. tak se logický každý bude dívat na tu grafiku.
      • Kazdy ne, jen povrchni konzumni jedinci, kteri na hrach vnimaji jen tu grafiku.
  • Grafika vypada uplne super. Spousta objektu,detailu ,paradni nasviceni , spousta particle efektu . Osobne si myslim ze tohohle je dneska schopny jen to nej pc na trhu. Problem ovsem je ze to pusobi jako dalsi tuctova strilecka kterych jsou mraky. Takze se clovek pokocha grafikou a za 2 hodiny ho to prestane bavit. Navic tlacitko share na ovladaci mi nahani husi kuzi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší