Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MidnighT91
    Viděli jste ten ksicht? Na pc je to 4 roky stará záležitost...
    • ukaž mi kde je tahle technologie integrovaná do PC hry.. a LA Noire nedosahuje ani zdaleka takový kvality
      • MidnighT91
        už v crysis 1 ksichty vypadaly takhle... http://www.crydev.net/uploads/mediapool/pcgh/crysis_faces_4.jpg
        • uz v metal gear solid 2 byli lepsi xichty jak v crisis 1
      • To co jsi teď viděl co ve hře uvidíš jen zřídka :)
  • Čekal jsem jak tu budou ukazovat hry s nabušenou grafikou a oni tam s*rou kreslene hry -_-
  • Vypadá to velmi zajímavě a lákavě, nicméně těmi, zde již několikrát avizovanými, idiotskými sociálními prvky mě celkem uzemnili :P. Respektive, že to tím bude prošpikované :P. Jestli to myslí vážně, tak si tu konzoli můžou strčit vážně někam :P. Nenávidím sociální sítě!! Vždycky jsem je nenáviděl a vždy je nenávidět budu!!
    Co se týče games, tak jsem dost čuměl na nový Killzone a inFamous: Second Son :). Mám Killzone 3 a oba díly inFamous :). Naprostá špička :).
    Takže pokud půjdu do PS4, jakože to asi časem bude třeba kvůli těm exkluzivním gamesám, projedu si to skrz na skrz a ty "skvělý" služby povypínám a deaktivuji, jak to jen půjde :P. A co půjde, dám pryč (což nepředpokládám, že půjde, ale bylo by to dobré :D). Stačí, že na ovladači bude tlačítko "share" :P - tfuj!!
    Oni vytvoří skvělou konzoli a takhle ji pak podělaj :P. Ach jo... Je toto normální? Mně to tedy moc nepřijde :P:D.
    • Bud v klidu. Zaprve to neni povinne a za druhe se ti to mozna zalibi. Na online multiplayer se take nadavalo, ze nejlepsi je singl. Prostor je pro oboji, kde je poptavka tam je i nabidka. Po socialnich sitich je poptavka a zaroven te to nikdo nenuti pouzivat. Podivej se treba na PS Vitu, ta je toho take plna a nijak to neprekazi.
  • sugyn
    Tak ze tim padem neni ani duvod si kupovat dalsi generaci konzoli?Kdyz ten rozdil v hw neni tak velky, k cemu to potom je?Zatim me ta "prednaska PR" nepresvedcila abych zahodil ps3.

    Edit: Reakce na Miserius.
    • Psychotic
      Copak konzole byly někdy o síle HW? Proč si kupovat další generaci konzolí? Protože na další generaci budou vycházet nové hry. A zrovna u SONY se dá očekávat spousta kvalitních exkluzivek. Pokud chceš onanovat nad grafikou a vytahovat se ve škole jaký máš doma dělo za padesát hadrů, kup si PC.
      • sugyn
        Zkus to znovu az tvoje argumenty budou mit nejakou elementarni logiku, doporucuju precist si po sobe jako pitominu jsi napsal.Obzvlast: "Proč si kupovat další generaci konzolí? Protože na další generaci budou vycházet nové hry.".
        • Ty argumenty jsou logicke a navic spravne.
        • Psychotic
          Upřímně nechápu, co je na tom špatně. Teď stojíš před těžkým morálním dilematem: Mám ho zesměšnit? Nebo specifikovat, co že to napsal za volovinu? Rozhodni se.
    • me zatim cim dal tim vic presvedcuji o zbytecnosti tehle "next-gen" konzole. vlastne ne, neni zbytecna, protoze bez ni si ty hry, ktere na ni maji vyjit nezahrajete nejspis na nicem
    • No rozhodne ne to koupit hned v den vydani, to jedine ze by te zaujal nejakej launch titul. Jinak pockat az tam budou hry o ktery stojis a koupit. A rozdil v hw neni malej proboha, co se tyce hw je to mnohonasobne vykonejsi... Pro lajky jako jsi ty bude lepsi si opradu pockat az tam budou hry s peknyma panáčkama a efektama *3*
      • sugyn
        Zajimave ze jeste nerekly jak je to vykone a co v tom doopravdy je ale hlavne ze vis ze je to dokonce mnohonasobne vykonejsi.
        Koukam ze moje ironie nezafungovala kdyz jsi me posunul mezi lajky?(Lajka je pes ktery se dostal na orbitu).
        A ano panacky s velkyma efektama to ja chci, kvuli tomu si kupuju tu blbou konzoli, abych mohl ty blby panacky mlatit spolu s kamarada, o tom to je, a zatim ps4 to jednoduse nepredvadi.Neni tady zadny velky boom, nic kvuli cemu bych si musel bezet a koupit si to.
        A tvuj argument ze mame pockat par let az vyleze titul je proste spatny, nemuzes uvest neco tak megalomanskyho jako playstation bez toho aniz by to doprovazela nejaka opravdu paradni hra s velkyma panackama a efektama.
        • Sony mohla udelat bombastickou konzoli, ale stala by 30kKc apak bys tady zase nadaval, ze je moc draha. Ty chces bombastickou konzoli za 10kKc a zazraky hold Sony nedela. S drahou PS3 se spalila, zkousi to tedy s levnou PS4 vylepsenou jen primerene.
  • MidnighT91
    Jsem zvědavej, kdo jako první plácne že jejich hra vyždíme z ps4 maximum :) zatím všechno vypadalo hůř jak první crysis...
  • Boha vasho, ak sa vam to tak nepaci, chodte spat
  • Myslel jsem si, že Sony je japonská firma :D.
  • Vrook
    Měli prostě udělat PS3 s lepším hardwarem *7* .. Jako asi si to jednou pořídim (kdyžtak prodám dál), ale ty sociální hovadiny, spectator mod atp tam fakt potřebovat nebudu.
    • Nesuhlasim uplne, download in background, includnuty streaming atd su imo dost super veci.
      Socialne featurky ma asi obidu, kedze na PSN som forever alone :(
      • Vrook
        Já PS3 neměl, takže jsem bral download v pozadí jako samozřejmost. Se divim, že to tam nebylo. Jinak streamovat nehodlám ani nechci aby PSN odesílalo SMSky mojí babičce že sem získal achievement v GTA a podobný krávoviny.. Prostě socializace her jde mimo mě. V multiplayeru to chápu v určitý nutný míře, ale to je tak vše..
        • Nevim o cem je presne rec, ale inteligantni download v pozadi je na ps3 samozrejmost. Je to jeste lepsi nez na pc, protoze kdyz zacnes hrat online hru, tak se sam prerusi a po skonceni hrani se sam obnovi. To same s vypnutim konzole. Takze jednou das pozadavek a pak uz se nemusis o nic starat a konzoli muzes dal plnohodnotne pouzivat.
      • Stillson
        Většinu věcí umí PC již nějakou dobu. Jako určitě některé věci posunou konzole dopředu. Ale tu sociální síť mohly vynechat. Zbytečně vyhozené peníze podle mého.
    • Stillson
      Já bych si to určitě koupil pokud by řekli, že bude brát hry minimálně z PS3. Jinak jim na to kašlu zatim dokud nevyjde nový MGS :D
      • Vrook
        Tak já bych si to koupil hlavně protože už mě nebaví sedět furt u PC. *15* A gamepad mi nikdy nevadil. Jinak zpětně by tam hry jít snad měly. Uvidíme. A ještě teda uvidíme co xbox. Ale pokud nepřijde s nějakejma peckovejma featurama, tak bych šel asi do PS3.
        • Stillson
          Sakra mám z toho polygonovýho dědka strach :D normálně. Vypadal jak Bishop z Alienů když byl rozbitej :D. Jinak zpětně tam hry nepůjdou zatim řekli,že to nepůjde. Ale snad to změněj.
          Jinak k PC si můžeš taky koupit gamepad a pořídit velkou televizi. To pro mě neni potíž. A Xbox nechci už ze zásady (nehraje se mi tak dobře s tim jejich ovladačem), takže bych šel určitě do PS.
          • Vrook
            Tak konzoli bych si teda kupoval taky z toho důvodu, že se o ní nebudu muset starat. PC musim upgradeovat, neběží mi vše na plný detaily, musim ho čistit a podobný kraviny. Do budoucna to vidim na nějakej průměrnej notebook na práci/školu a sem tam nějakou hru a na main hraní prostě konzoli.
            • A profukujes i svuj televizor?
            • Stillson
              Myslim, že konzole by se taky měla jednou za nějakej čas vyšistit jakože alespoň profouknout :D stejně jako Notebook.
              Škoda,že PC scéna přichází zrovna o Tebe :-/
  • vidíte tam někdo nějakej skok v grafice? Přijde mi to skoro hranatější než dnešní hry
    • je tam videt pouzivani fyziky a podobnejch poletujicich veci.. to je na pc standart, ale konzolim to konecne dodava nejakej ten zivot.. grafika neoslni. chce to jeste pockat tak rok po vydani kdy se zacnou objevovat opravdovy tituly slechteny na vysledek a ne ty prvni kousky co se ukazou zde.. tak to je ale vzdycky. po vydani nove konzole je zacatek proste vlaznej nez se to rozjede na nejakou uroven
    • A hlavne, co mozes cakat z nejakeho ani-nie-720p streamu...
      Musime pockat kym to releasnu vo fullHD a potom hodnotit.
    • Podivej se na prvni ps3 hry a pak na letosni...cos cekal? SI to predstavujete jak Hurvínek válku lidi
      • Což se dá volně přeložit i tak, že pokud si bude chtít někdo koupit PS4 kvůli grafice tak ať raději počká pár let.
        Ona ta grafika lepší určitě je vrámci konzolí, ale celkově vzato je už teĎ pozadu minimálně tak 2 roky za současností.
      • sugyn
        Tak ze podstate, pockejte si lidi za deset let to bude mit super grafiku?To snad ne.
        • 2 roky a hry budou vypadat jinak. To jsi vazne cekal ze to bude takovej skok, ze nebues moct usnout? To si nemuze myslet nikdo kdo tomu aspon trosku rozumi
          • sugyn
            No to bude asi tim ze tomu nerozumim a mezi ps2 a ps3 ten skok je razantni.
            • 300mhz jednojadro procak vs 7dmijadro :D
            • Jiná doba...teď už neni ten rozdíl ani v hardwaru takovej velkej jako pred 10 lety za stejny casovy obdobi...
      • Pri predstaveni PS3 a Xboxu360 byl ten skok podstatne vyraznejsi.
        • Jenze to byla doba, kdy byl obrovskej skok ve všem
  • Tak kdy se tam sakra objevi Dan s husity ? :D
    • Gordar
      Taky na něj čekám :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší