Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta dnesna konferencia Sony je vlastne len zastierka.
    Skutocny zamer je sutaz o most creepy video game developer out there O_o
  • s tou socializaci me fakt uz serou.. tohle je jen debilni variace na blbej facebook schovanej za hry
  • Ze by watch dogs?
    • Tak ne ;)
  • MidnighT91
    Půl hodiny žvatlá o úžasným fps pocitu z jízdy a když se auto konečně rozjede, tak má postava kamenej pohled vpřed... Taky se vám zdá, že tam všichni co tam žvatlaj přišly na koksu...
    • sugyn
      To nevadi, hlavne ze si muzes otevrit dvere a zapnout si pasy.
  • Tak video z killzone nevypadalo spatne, ale na zadek me teda neposadilo.
    • Stillson
      Nějak tak. Takhle mají hry vypadat už tak přes rok, akorát konzolisti poznají rozdíl v grafice. Žádná sláva... za to ty auta vypadají parádně. Ale to už vypadaly v Gran Turismo HD na PS3.
      • přijde mi že takhle vypadal ME3 na PC, ale narozdíl od driverclubu to nebyl render
      • No nevím, sice pěkný - ale žádná bouračka! Zřejmě je to jen tech demo :(.
  • Taky se vám to tak seká? Ale ten Killzone vypadá skvěle tak snad to bude i hratelně tak dobrý jako ta vyšperkovaná grafika.
    • nejak jsem nepostreh rozdil mezi "next-gen" killzonem pro ps4 a hrama pro PS3, cekal jsem nakej rozdil treba v grafice, ale prislo mi to vsim uplne stejny
    • Vypadá to celkem obyčejně. Pořád musí brát v potaz, že to poběží i na PS3.
  • střílim střílim střílim.*6* Vypadá to docela hezky, ale ty animace *11*
  • Black_Hand
    video z killzone, to nam ta nova generace zase zacina. ze by si sony chtelo dat repete?
  • blablabla ziiiv .. chrrmmm blablabla PS4 blalalbala best ! cool ! blalblab
    yes Cell little bit sux but still was the best at the time ,blablabla
    same PR kecy kde slusne zaobalili ze vyvoj vlastneho hw a platformy je moc nakladny tak naco znovu vynaliezat koleso a preco nezobrat nieco existujuce a neusetrit.
    Inak by ma zaujimalo kde tych sasov co to prezentuju beru. Cely ich prejav je otras. Taka fadna az uchylna kopirka Jobsovho stylu (z ktoreho som tiez zrovna nepadal na zadok).
    Celkovo mam pocit ze nizky shock moment z vykonu a moznosti sa snazia zaobalit socialnymi,mobilnymi a inymi funkciami, alebo skor sprostostami ktore s hranim ani moc nesuvisia.
  • Jo a detail, přepněte si třeba na korejšťinu, hned to zní zajímavěji :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší