Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozor flashnuti biosu je uplne jina vec tady vyrobce umoznuje update systemu na desce.Tim ze si to flashnes jinym softem nez kterej ti da vyrobce je tvoje volba tim ze si poskodis vyrobek nevznika skoda vyrobi ALE tobe *11*
  • oprava: pri prvnim spusteni konzole
  • Ano firmware neni tvuj a nemuzes si s nim delat co chces. Za neopravnene uzivani tohoto software muzes jit k soudu. Poskodit si ho muzes, ale nemuzes ho napriklat zkopirovat a pouzivat v jinych zarizenich, ktera vyrabis.

    Ano, je to v licencnich podminkach, ktera jsi odsouhlasil pri prvnim spusteni software a ktere odsouhlasujes vzdy pri kazdem update firmware.

    Sony se podvodu nedopustile. Tuto kauzu resil soud a Sony prokazala, ze toto jeji jednani je zakonne a niceho spatneho se nedopustila. V opacnem pripade by ji soud naridil vratit funkci zpet nebo k nahrade skody.
  • Zdarec Stane s tim stebou sohlasim muzes ji treba vyhodit z okna nebo cokoli za to te nekdo opravdu zalovat nemuze a ani nebude.Bohuzel hack od Geohota je trosku jina situace nejen ze se hrabe v copyrightu firmy Sony http://latrine.dgx.cz/copyright-a-jak-spravne-chapat-gpl ale tim ze prolomil ochranu konzole a dal na net navod napomaha nelegalni cinnosti a vznika financni strata z prodeje her ktera nebude mala.
  • takže bios na desce, systém v mojí kalkulačce a v dalších zařízeních, kde zajišťuje chod toho zařízení neni můj když jsem si ho koupil? za špatnej flash biosu nebo poškození systému v mojí kalkulačce čímž změním funkčnost mám jít podle tebe k soudu? *7*

    U PS3 je někde výslovně napsáno, že ten základní OS zajišťující chod PS3 je tam jen pronajmut a že vlastním pouze mechanické zařízení, zatímco na základní OS mám pouze licenci? To by znamenalo, že svou starou PS3 ani nemohu prodat dále, prostě tak jak je to u licencí softwaru běžné, ale přes to se konzole z druhé ruky prodávají úplně svobodně, jak je to možné?

    Sony se dopustila první podvodu, odstranila bez náhrady funkci, kterou jsem zaplatil, nevidim problém v tom si jí vrátit, Sony je ten kdo by měl jít k soudu.
  • Je jedno jakou licenci odsouhlasil, licence je podřízena zákonům státu.

    Jakou Sony způsobil škodu? máš nějaký oficiální číslo jakou škodu způsobil?
  • Priznivci hackeru se tady ohaneji svobodou. Ale svoboda je predevsim o respektu k druhym.

    At mi laskave vysvetli, proc nemohu mit svobodu pouzivat uzavreny system. Ja a mnozi dalsi o to stojime. Proc ti, kdo stoji o to pouzivat otevreny system si nepouzivaji svuj otevreny system a misto toho nici nas uzavreny?
  • To je sice fajn, ale podle tohohle zákona už geohot jednou uspěl a doufám, že uspěje zas : )
  • Co z toho jsi nepochopil?
  • Ten software neni tvuj, s tim si delat co chces nemuzes. Tak je to jednoduche.
  • Nj. jenze takhle to ma nastaveny i xbox jedina konzole ktera nebyla dotovana je wii. a je to hodne videt na vykonu a cene konzole *3* . A stejne na ni nespustis jiny soft nez schvalenej od nintenda takze o nicem.Konzole je na hry a to ze na tom vydelavaj vyrobci konzoli to je ku prospechu zakaznika shlediska pokroku a vyvoje konzole a jeslti s tim mas problem nemusis nic kupovat. A ta tvoje primera s tim leasingem je preci uplne mimo. *7*
  • Hacknul konzoli, prolomil ochranu a zverejnil klice. Obchazeni ochran trestne je.
  • Na svém zařízení si snad mohu ničit systém jak uznám za vhodné, ty si se svou konzolí na oplátku dělej také to svoje, třeba ji vyhoď z okna, já tě za to určitě žalovat nebudu a ani nebudu říkat, že si mi rozbitím tvé konzole tu mou poškodil.
  • Navic Geoghot porusil licencni smlouvu, kterou odsouhlasil.

    Navic Geohot svym jednanim zpusobil Sony skodu, za kterou nese zodpovednost.
  • O čem to tu mluvíš? V tom prvnim případě soud rozhodl v jeho prospěch, takže podle soudu se ničeho nedopustil a ty s tim moc neuděláš, v téhle kauze bude výsledek doufám stejný.

    Hitler se Stalinem jsou proti němu úplný břídilové když tě tu tak čtu.
  • Ten zakon se jmenuje DMCA.
  • Jiste, vsak to take nedelaji. Zadna prava svych zakazniku neporusuji.
  • Vlastnis jen hardware, nikoli software. A prolomenim ochran a zverejnenim sifrovacich klicu nekomu zatracene ublizujes.
  • Geohot si muze delat co chce s hardware, ktere mu patri, treba ho roztriskat klaivem. Ale nemuze si delat co chce se software, protoze ten mu nepatri.
  • Takze kdyz ti vyvrazdim rodinu, tak je zbytecne me zalovat, protoze uz se to stejne neda vzit zpet a nic se tim nedokaze?

    Nemyslim, minimalne kdyz me zavrou, tak uz nezabiju nikoho jineho. A kdyz zavrou Geohota, tak uz aspon nebude poskozovat dalsi systemy. Poskodil uz dve vyznamne platformy, ten clovek si nezaslouzi slitovani. Je to bezcitny a bezcharakterni hajzl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší