Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud se ti nelibi obchodni model dotovane konzole, tak si proste tu konzoli neporizuj a nenic system, ktery jinym vyhovuje a kteri si ji bez problemu poridi.

    Ja s nim problem nemam, bez toho by se napriklad nemohlo prosadit nove PSP2.
  • jak by řekl klasik "Tohle jsou opravdu moc špatná slovíčka a falešné větičky"
  • co je to za nesmysl? tim, že si hacknul svojí konzoli poškodil software v tý tvojí? no to je mi zajímavé.
  • ty vole, ty uz to sony nehul ... *1*
  • starat se můžou, ale ne porušováním práv svých zákazníků.
  • Skoda, ze to chalan lepsie nepremyslel a nechal sa ztrhnut potrebou byt slavny a znamy. Ovela lepsie by urobil, keby niekde anonymne rozkopiroval potrebne informacie a pozeral, ako sa Sony bezmocne nadrapuje a prska. Takto mozu mat aj nejake zadostucinenie.
    Nie ze by som neuznaval pravo vyrobcu na ochranu pred pouzivanim nelegalneho softveru, ale system - predaj pod cenou predavaneho zariadenia a nasledne zdieranie na softverovom vybaveni je otrasny. Alebo obmedzovanim, ako zariadenie pouzijem. Je to ako keby ste mali leasing a kym nenakupite od sony softver v urcitej hodnote (kym nebude SONY spokojne), tak konzolu nevlastnite.
  • To je odpoved na: 28.01.2011 09:09 Stan (anonym)
  • Ochrany her hrace obtezuji. Na bezpecne platforme je vyhodou, ze tám hraci nejsou obtezovani.

    A jakakoli ochrana jde prolomit, stejne jako jakekoli dvere jdoý vyrazit. Bezpecnost nikdy nemuze stat jen na technickem opatreni. Vzdy musi byt podporena á ochranou pravni. Geohot si zaslouzi dozivoti, protoze znicil jedinou bezpecnou platformu a zpusobil miliardove skody. Jedinec ktery neco takoveho schvalne a opakovane udela je spolecensky velmi nebezpecny. Ma schopnost hacknout i armadni systemy a rozpoutat valku a zadnou zodpovednost a svedomi.
  • Ano, presne s timto jsem tu konzoli kupoval, na hrani her a koukani na bd filmy. Ocenoval jsem bezpecnost platformy a ze je parazit free. Kdo chce byt kreativni, ma k dispozici otevrenou platformu pc, nebo pro ps3 vyvijet legalne, nic ho neopravnuje nabouravat tu uzavrenou.
  • Jsi vedle, hacker hacknul a poskodil software ktery mu nepatri a za jehoz pouzivani jsem zaplatil, cimz poskodil i me.
  • Blbost, jezdit rychleji autem rovna se pretaktovat konzoli, to by sony nevadilo. Prolomit ochrany je neco uplne jineho. Neco jako prolomit bezpecnostni system nejake automobilky a zverejnit klic, kterym pujdou odemknout vsechna auta co vyrobila. A to si pis, ze by se automobilka branila.
  • To se krute pletes, investice do vyvoje se rapidne zvedly teprve po te, co zacaly byt zakonem chraneny. Jdou ruku v ruce s prumyslovou revoluci a vznikem soukromeho sektoru. Jsou pro dnesni spolecnost naprosto nezbytne a nevyhnutelne. Neco vyrobit dnes umi kazdy nouma a polovzdelany cinsky venkovan, ale vymyslet to, to je kumst. Proto tady mame spoustu lacinych vyrobku z ciny, ale do herniho prumyslu cina nezasahuje. A proto je potreba ty investice do vymysleni (ktere zacinaji uz drahym skolstvim) chranit. Bez toho napr. celou evropu asiati vcuku letu prevalcuji.
  • Ne, moralni pravo stoji na strane sony, nikoli toho hajzla, ktery poskodil celou platformu.
  • Poskodil Sony, vyvojare pro ps3 i hrace na ps3, poskodil ekosystem celš platformy. Debil.
  • Jiste, proto se sony stara, aby se na konzoli nepiratilo.
  • Zadnej uspech SOny nedokazala, jen si ted pekne natentovala do bot a to odnesou i jine firmy. Pokud toho Sony nenecha, bude uvolnena IDA databaze, Co to znamená, že reverzní inženýrství hypervisor by se okamžitě stala mnohem snazší pro jiné vývojáře, kteří používají IDA Pro Disassembler..... Takze RIP SONY.
  • Ja dufam ze to prehra Sony . Sony len nemoze prehltnut ze im niekto ten neprelomitelny system prelomil . Co si myslia ze tym dokazu ? Nic. Vobec to nemalo vyznam ho zalovat
  • Jeden člověk taky nepostaví pyramidu, ale tisíc už by to zvládlo. *1*
  • me se líbí jak si na nej došlápli. snad si ten chlapek nemyslel ze neco zmuze vuci namakanym pravnikum, navic je logicky ze to co udelal nebylo moralni a neprimo tim spusobil skodu. Vsechny ty pravni kroky jsou naprosto logicky. Skoda jen ze nepujde sedet, vypada ze by si to tam uzil jestli vite co myslim
  • Nie :D čo už je zaujimave na hriankovači ??
    Mam sa tu rozpisovať o tom ako grciate nekresťanske prachy za kktske hry pre retardovane deti ??
    DOVI DOPO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší