Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vydajte demo a je po probleme ;-) ... myslim ze nikto nechce kupovat mačku vo vreci :-B
    • To je pravda.U konzole nemusím mít strach,že hra nepojede,ale u PC?
  • ano pocul som ze v amerike davaju 5-10.000 USD pokuty za stiahnutie nejakej ciernoty. no nech sa paci, ked si myslia ze mozu strasit a vydierat svojch zakaznikov...uvidime ako dlho im to bude trvat. totiz nemozu vediet ci si ten pirat predtym nekupil desat ich produktov a oni sa mu odvdacia tym ze na neho poslu pravnikov.

    nic v zlom ludia, ale toto je presne priklad veci ked zdegeneroval system.
  • Foxtrot_cz
    Hru jsem si koupil, když byla nová. Pak jsem zjistil, že na mém PC se seká a vůbec si ji neužiju. Příští rok budu mít nové PC, ale mezitím vyšla rozšířená edice... Přeci nebudu platit za 1 hru 2x, když jsem ji ani nehrál... Takže rozšířenou edici si prostě stáhnu a nevidím na tom nic špatného...
  • .. no dlouho jsem se takhle nepobavil ...
  • oni prostě doufají, že někdo naletí..kromě toho je to jasná ukázka, že CDprojekt už má hluboko do kapsy
  • a to cislo se bude pohybovat kolem pres 200 tisic uzivatelu p2p siti v cr
  • Až přestanou vyrábět hry pro děti (většinu her dnes dohraje každý malý harant) a uvědomí si, že dospělí si čas od času chtějí taky pořádně zahrát, tak to možná bude stát za koupi. Navíc platit 1500kč(příklad) za hru kterou dohraju za 4,5 hodin a z toho hodinu strávím čuměním na videosekvence podobné filmu?? Ne, děkuji. Zajdu 10x do kina a mám z toho mnohonásobně více zábavy.
  • Stahoval jsem,stahuju a stahovat budu.V životě nevychodím 2 litry za něco co projedu za pár hodin a pak mi na to bude sedat doma prach.To si zajdu raději na nějakou pořádnou metalovou akci z přáteli,a vím že ty prachy padnou na pořádný zážitek.Ale dát dvojku za gamesu???Nic,nasrat na ně... *5*
    • A na metalu ses jak dlouho takovou akci taky projedes za par hodin a nic ti po ni nezustane takhle bys mel aspon doma cd s hrou na kterou se ti muze prasit :-D
      • ale zůstane, od nějaký holky chytíš syfla a máš o zábavu postaráno na hodně dlouho : D
        • Na vždy :DChytíš syfla a už si budeš hrát...Za mřížema v léčebně :D
    • Zhebni hladem, ty zlodějská špíno. Nelíbí cena? Nehraj!
      • ty si urcite kupujes kazdou mp3 film a hru zejo :D ? 11 lety rozmazleny prazacek
        • asi neumis cist stahuju jen zanr co me zajima coz je jen rpg a toho je hodne malo a ne kazdy jen ty co vypadaj kvalitne a ne vse a kdyz se me to nelibi tak to maszu a kdyz libi tak to du koupit takze tvuj koment nechapu takze 11letej rozmazlenej ses tu nejspis ty
          • nereagoval jsem na tebe, stop whinin
            • aha tak to sorry ale ten co zacal nic nekupuje :-D
        • Ne jedenáctiletý, to bys musel párkrát násobit a ano, kupuju všechno. To ty jsi rozmazlený lejno. S Prahou to nemá nic společného. Nepoužívám to, na co nemám. Pracuju a užívám plody své práce na nákup zábavy. Nejsem socka, abych kradl. Ty ano, že...
          • a uz podle tvojeho nicku Newborec typuju, ze zas az tak vyspely nebudes a tvoje nakladani s penezi bude nekde na bodu mami kup mi hru
            • Tři tečky: nevím, co je namyšlenýho na tom, že nekradu. A zazobanej? Závidíš? Dobře ti tak. Sžírej se tím, je to vlastnost, kteřá tě celýho pohltí. Sousedovic koza chcípla? Hurá, co? *5* Pokud vím, za studium na VŠ se stále ještě neplatí, byť samo o sobě drahé je, to jistě. A že inteligentní vysokoškolák pracuje, aby ho neměli v třiadvaceti rodiče stále na krku, to je naprosto normální. A se somrující vládou to nemá nic společného.
              jestli tím naznačuješ, že díky tomu nemáš prachy na hry, tak n to je jasná odpověď: nemáš, nehraj. Ne že na něco nemám a tak si to vezmu. To asi ani v sámošce neuděláš, že?
              Přoč by za hraní hry měl platit někdo tobě? Nalep si tu cedulku debil i tak, že jsi ten titul vůbec hrál. V dnešní době, kdy si předem na internetu a přes známé můžeš sehnat dostatek informací. Prostě to neobhájíš.
              Píšeš mi tady, že kupuju každou krávovinu, a přitom sám stahuješ idiotštiny. To chce lepší mozek a bude fajn. Ale užij si ten život plnej zlodějen, hledání vysvětlování, proč jsi zloděj, mindráků z lidí, co si uměj vydělat, komplexů z Prahy, Kdybych neměl po celé republice tolik známejch, včetně z těch nejchudších krajů (Těšín, Ústí...), ještě bych si myslel, že jsou všichni tak hloupí a primitivně závistiví.
            • Oldborec, myšlení tří teček tomu napovídá, z jakého prostředí je. Tak zklidni hormon.
            • Newborec, nevím kde jsi přišel, že moje gramatika dokazuje, kolik mám let, nicméně jak vidíš, dokážu psát spisovnou češtinou, akorát píšu rychle, protože se obvykle nezabývám zazobanýma namyšlenýma pražákama jako ty. Někteří si musí vydělat na studium na vysoké škole, když ta tvoje skvělá vláda napálila tolik poplatku aby na normálních lidech somrovala. A pokud bych měl zaplatit za to, že jsem pár hodin hru hrál, tak v případě Force Unleashed 2 by měli zaplatit mně. Nebudu jich podporovat v tom masovém prodeji pro děti, protože ta hra si to prostě nezaslouží. Kdybych si ji koupil, tak bych si musel nalepit na čelo debil, že jsem koupil takový odpad.
            • to newborec: jseš takovej hlupák, že musíš i sem tahat politiku? Odpovím si sám: jseš.
            • Ten nick jsem používal už v době, když Ty jsi ještě nevěděl, na co máš to tam dole. Třeba to nevíš ještě ani teď. Moje nakládání s penězi je stejné jako u každého slušného dospělého člověka. Taky nepřijdu do sámošky a nešlohnu si něco jen proto, že to chci teď hned. Nejsi z rodiny socdemáků? Nedivil bych se pak tvýmu přístupu.
              Co sem pleteš matku? Tu podporuju naopak už léta já, jsem výdělečně činný delší dobu, než ty jsi podle svý gramatiky na světě. Jinak novinky osobně pořizuju jen výjimečně, jinak klidně čekám i rok dva, když za to ta hra stojí, ale přesto bez ní "můžu spát".
          • ne, ale nekupuju kazdou kravovinu co ma reklamu na IGN 9/10, coz tohle asi bude tvuj pripad
            • Opravdu jsi primitiv. To je tím věkem, časem z toho vyrosteš. Ne, recenzemi se neřídím. Nemusím hrát všechno, joudo. Nejsem z těch, co nastahují za měsíc milion her a pak je nestíhají hrát. Kupuju jen hry, které pro mě mají smysl. Ale zlodějovi vykládej něco o logice...
      • Ja to delam tak ze si hru stahnu zkusim a kdyz me nebavi tak ji hned mazu a kdyz me bavi jdu si koupit original v obchode kde nakupuju hry to vedi a nevadi jim to dokonce rikaj ze by byly radi kdyby byly vsichni takovi a dokonce me upozornuji ze jiz vyslo neco noveho na torrentech samozrejme jen zanr o ktery se zajimam nestahuju vse . Ale jak jsem napsal sosnu nelibi mazu libi du koupit original ..
        • Z hlediska vydavatelů to není úplně košer, ale tohle mi ještě přijde normální. Jsi si ale bezpečně jistej, že opravdu koupíš všechno, co hraješ dýl jak několik hodin? Protože třeba odehrát CoD X do konce, pak smazat, že nebaví a nekoupit, to už by byla prasárna.
          • prasarna je podporovat treyarch a jejich "betatestery"
            • Prasárna je hraní ukradené hry od kohokoliv, byť si o něm myslíme cokoliv. Platím, tedy hraju/ nechci, teda nehraju. Jiná možnost není.
          • jenze to je zrovna hra naprosto bez hodnoty a rozhodne se o ni neda rici ze by svym tvurcum nevydalavala...
            • O tom se nebavíme. Pokud bys ale tuhle hru bez hodnoty, jak píšeš, odehrál od začátku do konce, tak asi nějakou hodnotu měla a byť by vydavatel už na ní vydělal miliardu, musíš ji koupit, jinak jsi obyčejná zlodějská svině. To teď neber osobně, jen vysvětluju.
  • a ja pak budu zase žalovat poskytovatele netu za nelegalni poskytování osobních udajů třetím stranám a kdo na tom vyděla? *5*
    • Jenze v pripade ze porusujes zakon (coz zatim asi ne) tak oni informace muzou poskytnout organum cinym v trestnim rizeni. treti strane jako je CD projekt by nemeli poskytovat zadne informace.Policii mohou.
  • Foxtrot_cz: To, co píšete, se mi stalo s jedničkou. Koupil jsem, pak vyšla vylepšená verze, mávl jsem nad tím rukou. Před časem jsem ovšem narazil na v článku zmiňovaný gog.com, kde jsem narazil na možnost zadat klíč ze zakoupeného balení a získat tak zcela zdarma rozšířenou veri hry včetně všech jazykových mutací a bonusů. Pro Zaklínače 2 je tam ta možnost také, takže pokud chcete rozšířenou edici zdarma a legálně, zde máte odkaz: http://www.gog.com/en/witcher2/backup/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit