Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karlman: Jsi fakt ubohý kretén, když se otevřeně chlubíš pirátstvím.. Když už pirátit tak ať alespoň maj lidi držet hubu *7*
  • s dnesni dobou zabugovanych odflaklych konverzi z konzoli, neoptimalizovanych shitu na kterych jeste ryzujou s ******* DLC, a otravuji majitele originalek s vselijakymi ochranami, ktere stejne cracknou do tydne se jeste oplati neco kupovat ? :D tim nerikam ze zaklinac je shit, mluvim obecne. takovy battlefield 2 bad company urcite za koupi stoji a vydanych penez jsem urcite nelitoval
    • No vidíš to, a zrovna Zaklínač
      1.) není žádnou konverzí z konzolí a ještě není ani 100% jisté, že na konzole v dohledné době vyjde (i když asi ano..na konverzi se ale nezačne pracovat dřív než po vydání PC verze)..
      2.) CD Projekt neoznámili žádné placené DLC (zdůrazňuji to "placené" .. DLC ve formě předmětů a DLC už je jisté, ale pravděpodobně budou zdarma)
      3.) Zaklínač je "DRM free", takže žádné otravné ochrany

      CD Projekt tedy vychází PC hráčům vstříc a tak by jim to mohli hráči oplatit tím, že za jejich hru zaplatí. Výmluva typu "nejdřív si to zahraju a pak koupím" je sice pěkná, ale pokud aspoň z 10% pravdivá (valná většina u hry stráví klidně i desítky hodin a stejně nekoupí), tak je to moc.
      • ano, zaklinac je taky dobra koupe, za normalni obchodni cenu sem se divil, co vsechno je tam nabaleno... snad to pro tech par svetlych vyjimek dopadne dobre, protoze dneska jet only PC je docela sebevrazda :D
    • Podle tvých slov hádám, že to bude jedna z mála originálek, které máš *1*
      • Ne, jeste mi na policce sviti sberatelska edice Hot Pursuit, nemene kvalitni hra plna originalnich myslenek a jeste mam Call of Duty Black Ops, te taky nelituju, koho tankuje ze se to neda hrat ? Ten singleplayer byl jeden z nejlepsich hernich zazitku :D
  • delaj bububu na piraty, ale dokud system odbuguji bude to hodne dlouho a tehdy uz budou mit milovnici davno stazeno
  • Ja vam nevim, neni lepší přístup Microsoftu, kde vás nechají používat nelegální kopie a vy si na ně tak zvyknete, že si je nakonec stejně koupíte ?.. kdybych za mlada nemohl mít zadarmo 98čky, tak dnes používam linux a né Win7 za několik tisíc. A kdybych tenkrát, když jsem ani neměl potuchy co je to internet nebo kde koupit hru nezahral par tech cracklejch her, tak dnes k originalce za vice než litr ani nečichnu, obzvláště když si nemůžete byt jistí ani velkými známými studii *2* Podle mě je to dvousečný meč, akorát nám sem zase polezou poláci vykrádat benzínky protože dostali pokutu. Nehledě na pěníze nutné vyčlenit pro soudění, které u nás není podle precedentu takže není jistá výhra pro nikoho. Jediná dobrá věc je odsrtanění softw. ochany ze hry *4*
  • Jestlize hra bude o "ochranu" levnejsi a nebudu davat 75% ceny v dobe steamu distributorovy ,ale dejme tomu rozumnych 100.- kc pak je to jista koupe.
    250,- kc (odost vic nez opravdu dostanou) pro autora a 100 pro distribuci ??
    Jeste bych byl ochotnej dat 80kc navic za lokalizaci .

    Zaklinac 2 za 430,-kc

    Prosil bych nekoho fundovanejsiho o opravu "skutecnych nakladu na tu chamrad co se kolem teamu 20 vyvojaru vzdicky vyroji"

    Na druhou stranu bez ironie bych rad ocenil CD projekt. Nedavat ochranu to je opravdu krok tim jedinym spravnym smerem . Jeste se podme bavit o cenach a skutecnych nakladech. Ja jako spotrebitel nemuzu zivit vsechny ty studovany marketingovy odborniky a jejich rodiny ktery mne pote spamujou reklamou. Uz z duvodu ze mi vedcinou svymi zasahy hru kazi ,zkracuji popripade ji rosekaji na jednotlive DCL nebo zjednodusuji obtiznost.
    • Za 430 tu hru opravdu dostaneš, počkej si pár let. Jinak je tvůj příspěvek naprosto zcestný. Pokud chceš tu hru hrát, budeš živit všechny vývojáře, manažery, jejich rodiny, uklízečky, kanceláře atd. Nejvíc mě pobavilo vědčinou :-DDDDDDDD
      Co se týče těch DLC, ano, je to mor dneška. Je jen na Tobě, zda se i přes to rozhodneš hry kupovat a pak hrát, nebo se na ně vykašleš. Máš možnost volby
    • lol 20 vývojářů
  • to je dobre, ze to povedali dopredu. teraz si vsetci pirati mozu nastavit ugandske proxy a ti turulovia sa mozu ist sankovat.
    • stačí ruské...rusové na nějaká práva kašlou *3*
  • No tak popravde by ta hra musela byt opravdu neco moc extra aby si kazdej koupil oroginal a nestahoval ;)
    • to mas taky recht a uz proto ze vyjde v cz titulkach moje volba je jasna a platit za to rozhodne nebudu:D
      • hele normalne nechavam kazdeho at si dela co chce. ALe jen d ebil (pro tiscali to je normalni diagnoza) se chlubi na dizkusi tim ze krade a jeste z toho ma radost. Presne proto jde pc hrani do perdele protoze je na pc plno takovych retardu jako ty. Priste aspon mlc kdyz uz to krades chudacku. Hlavne ze na pivo beztak chodis obden a kazdy den vypalis pres 20 cigar.... Ale podporit kvalitni tvorbu jako ze witcher 2 kvalitni tvorba je to ne. Kazdopadne ti preji dostat se do prace kde bude nekdo takhle tvoji praci krast a ty kvuli toho nebudes mit vyplatu jako bys mohl mit abys pochopil co vlastne cinis.
  • No mě spíš překvapuje, kdo je tak blbý v dnešní době a stáhne si přes torrent nezararovaný soubor a nezaheslovaný. Soudím tak dle toho, že když si stáhnu z různých serverů zararované a zaheslované soubory tak budou vědět kuloví. Krom toho IP adresa se dá měnit. A u soudu se dá operovat s tím, že když bylo vše zabaleno, nevěděl jsem co, že to stahuju, třeba jsem to stahoval na doporučení kamaráda, že je to dobrý. No prostě osobně tohle považuji za strašení a moc to asi fungovat nebude.
  • sorry za pravopisný chyby doufám že přijmete omluvu že jsem to psal na telefonu a byl línej to posobě číst
  • A proto z torrentu uz 3 roky nestahuji nejake "nejiste" legalni veci. Budoucnost vidim v sifrovanem torrentu, ktery se pripravuje jako odpoved na toto sledovani. Pokud nebude, jsou i jine moznosti, jak stahovat jednicky a nuly bez toho, aniz by nekdo jiny vedel, o co jde.
    • Šifrovaný torrent tu už je několik let, stačí si to zapnout ve svém klientu a nikdo vám nemůže dokázat vůbec nic.
    • ucho
      jednoduché, stačí postavit šifrování mimo zákon, jak navrhovali ve Francii... :)
      ale chystá se další kalibr a to jednoduché zabavování nepohodlných domén...
      • Zabavování domén není tak jednoduché jak by se mohlo zdát, protože domény druhého řádu spravují národní registrátoři, kteří nemají s ICANN a USA nic společného. Je to jen takové bubu co si můžeme dovolit, ale technicky to není dost dobře realizovatelné, protože prostě root dns servery neshromaždují veškeré podřízené zóny, ale pouze synchronizují TLD zóny. A pokud k takovém kroku přistoupí, je pořád možnost přejít na alternativní systém DNS.
        • ucho
          Není pravda. Lze toho docílit poměrně snadno.
          • Tak povídejte jak to je :)
            • ucho
              1) diskuzi neberu jako přeměřování, kdo dál dočůrá
              2) nereagoval jsem na článek z diit (který jsem nečetl)
              3) NIC.CZ by se v daném případě podřídit muselo
              4) i seznam.cz by tak šlo zabavit, mimojiné už tak bylo zabaveno několik fyzických adres, jen se o tom nikde moc nepíše
              5) jsou i jiné informační zdroje, než diit, nikoho nenutím nic dohledávat, ať si každý udělá vlastní názor, ten svůj nikomu nutit nechci a ani nemám potřebu se hádat o tom, kdo má pravdu, ta má mi stačí
            • Nemusím trápit internet, protože je to jak říkám já. To co si napíše DIIT apod. je problém autorů, že danému problému nerozumí. ICANN má jen root servery které spravují TLD zóny, kdyby chtěli zabavit například seznam.cz, nemají bez spolupráce s CZ NIC žádnou páku. Tolik asi k Vašim blábolům.
            • ucho
              trochu potrap ten internet, do téhle diskuze už to nepatří. navíc sem nemíním umisťovat něčí text bez jeho svolení.
      • Postavit sifrovani mimo zakon... o tom jsem taky slysel, ale to proste NEMUZE projit! Sifrovana komunikace je na internetu bezna, i v realnem svete (napr. HTTPS, SFTP, VPN; real- WiFi, BT, ale i treba HDCP; data- zaheslovane archivy, cele disky). To vse by muselo jit stranou novemu zakonu. Taktez firemni tajemstvi jsou za heslem. Nene, tohle proste neprojde :)
        • ucho
          ale šlo by to, na vše lze vymyslet berličky. tedy by šlo o takové šifrování, které by mohl dohližitel vždy snadno rozšifrovat, nebo stačí udělat pár výjimek... byly snahy zatočit i s torrentem.
          • Tak ted jsi me rozesmal: "by mohl dohližitel vždy snadno rozšifrovat". Uz jenom z teto podstaty by bylo sifrovani naprosto zbytecne, stejne jako pouziti napr. DES.
            Nejake "berlicky", vyjimky? Uz tak je legislativa plna vsejakych zaplat, vzdy se najde v zakone nejaka obchcavka. Ja od jiste doby mam sifrovane maximum veskerych svych dat. V pripade potreby jenom zapomenu heslo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší