Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frank.horigan

    No je to přesně jak bylo psáno výše, buď se brečí, že konzole brzdí vývoj a PC nejsou využita a když nějaká hra naruší něčí ego, je to shiiiiit, neoptimalizováno blabla....

    Stejně to bylo s Cyberpunkem který ale měl zkraje opravdu vady přímo v herních mechanikách. Nešlo jít tam a tam, dokončit tu ta tu misi.

    TloU možná trochu přestřelilo, ale vypadá sakra dobře, kolega z práce jede na R5-5600x, 32GB, RTX3060  - až na paměť v podstatě nižší mainstream a psal že atmo filmovost atd BOMBA a  hra jede, nepadá jede 60fps/HIGH.

    Já už vím že je to bomba, já to hrál. Ale zahraju si to znovu, zajdu pro dalších 16GB RAM - protože to je klíč a dám to znovu. 

    Přelouskej si tady:  https://www.dsogaming.com/articles/does-the-last-of-us-part-i-suffer-from-8gb-vram-crashes-on-pc/

  • Veskoslav

    A proč sem taháš Indiana? Má snad stejnou redakci jako Games? 

  • 6 je nic moc hodnoceni za par chyb jako callisto ktery mělo 10/10 na indianu

  • Veskoslav

    No a proč si nenaisntalovat přímo Steam OS?:) Jde to celkem jednoduše. Kolegovi jsem to právě na podobné MiniPC udělal. 

    https://store.steampowered.com/steamos/buildyourown

  • frank.horigan

    ''Z logiky věci by asi nejlepší bylo mít u TV herní PC, ale na to už jsem liný a starý. '''''

    Tak to mám já, a PS1,2,3 Wii, WiiU, Switch nahráno uvnitř...

    Bedna vypadá jako reciever, ne jako bedna a je to připojeno do 3D televize.

    Jsem až taky starý, ale snažím se nebýt líný. :)

  • iSpirit

    mini pc je fajn, je to i varianta a umím to představit, protože na PC teď dostaneš jak hry od Sony tak i od MS, ale já bych potřeboval k tomu ještě něco jako SteamOS. Prostě zapneš PC, rovnou naskočí herní dashboard a je to jen PC zaměřené na hry bez ničeho jiného. Něco jako SteamDeck. Bez Windowsů a dalších klientů. Prostě čistě only SteamPC. K tomu zapojíš periferíí, kterou chceš a hraješ. Když jsem hrával na PC, neměl jsem tam focus, pořád jsem musel dělat něco jiného než hrát.


  • Veskoslav

    A co miniPC, co se teď dělaj? Dokoupit dokinu na klasické GPU a jede se. A nejsou to zrovna nevýkonné stroje. A nejsou hlavně ani drahé na to, co maj v sobě. Zkus mrknout na UM773 Lite. 

    Já mám "lepší" Samsung a upřímně mi to asi moc nevadí. Jo Horizon by byl fajn v 60 fps, ale pořád se to dalo. 

  • Veskoslav

    Mě vadí ten pohyb v inventáři, to je vyloženě peklo. Ale na Switch je fajn, že to jede "kdekoliv".

  • kostejnesmrtelny

    A levnější :-)

  • Jop už mi to došlo. Moje chyba :D

  • Slouží a sloužit pravděpodobně nějakou dobu budou... dík.

    Jak tak čtu tvoje příspěvky tak ty si prostě budeš pořád točit to svoje. Tak jak jsem to psal hned na začátku... nemělo smysl ti něco psát. Ty radši napíšeš že je špatně tabulka požadavků místo toho aby si uznal že je hra špatně optimalizovaná. To je fakt extrém. Hra zase nevypadá tak dobře aby to mělo až takové požadavky. A když ti člověk napíše že mu to nejede ani na mašině na které by to mělo fungovat bez problémů tak mu napíšeš ať to nehraje. Já mám fakt dost. A to si představ že jsou lidé kteří mají ještě výkonnější PC než já a taky mají problémy. Ale já vím... není to špatnou optimalizací ale tím že ta hra je prostě až moc NEXTGEN :D

  • iSpirit

    hele, i Diablo mě baví více s gamepadem. Diablo 3 jsem hrál ještě na myši, čtverka mě docela chytla s gamepadem.

  • iSpirit

    PS5 alespoň nabízí u většiny titulů 60 FPS, u některých 40FPS mode při 4K.

    Mám 77 palcový OLED, při OLEDU těch 30 FPS většinou nevypadá dobře. 

    Jinak ze strany Sony je to bída, ale to je už roky, jejich tituly jsou čistě casualní, ale pro třetí strany je prostě lepší mít PS5 než PS4 Pro. Navíc Pro řve jak kráava. 

    Z logiky věci by asi nejlepší bylo mít u TV herní PC, ale na to už jsem liný a starý. 

  • Derp_1337

    Tak gamepad má při určitých hrách své výhody. Klidně i na PC.

    Napadá mě pár her, kde se hrálo lépe s gamepadem: Hades, Rocket League,Batman: Arkham série, DMC (Devil May Cry) a některé soulsovsky.

  • Protože nakonec není nic nového na tom co hrát. A fakt jsem si nezvykl na ten vzhled. Je to povrchní? Jistě. Ale zatím mi bude stačit modifikované ps4 Pro

  • iSpirit

    on se baví obecně, v čemž má i pravdu. Těch zprasených portů přibývá i na konzolích, i když je pořád méně než na PC, ale co tak kouknu na testy, tak optimalizace na Xbox S i X nic moc, v mnoha připadech je X horší než PS5, i když výkon je větší na X.

  • iSpirit

    moc tomu nerozumím, tak tys poslal PS5 pryč a nechal sis 4 Pro. Tak tomu říkám logické uvažovaní.

    😂

    Jinak já nemám potřebu nic obhajovat, Fromovky se obhajují svoji kvalitou sami.

    😉


  • Veskoslav

    Zaprvé nekupoval jsem to, ale kolega to má v knihovně, tak jsem jenom chtěl zkusit, jak to jede, dojel jsem původní remaster a jednou stačilo:) A PS5 šla do světa (bratr dostal jako dárek) a nechal jsem si jenom PS4 Pro:) Což má krapet i nevýhodu, když nové DLC k Horizon není na PS4:)


    A obhajoval do krve? Nenech se vysmát Spiritku, máš to krapet zkreslené, co je to do krve něco obhajovat. Ale to ty jako Soulař musíš vědět, patříš k nim.

  • sugyn

    Ty to furt nechapes ne? Je potreba proste mit 24giga vram a 128giga ram pak ti to pojede. Kasli na sirku sbernice, na propustnost a jiny technicky parametry protoze vram resi vsechno i zpraseny porty.

  • frank.horigan

    Já hrál 1 i 2 na konzoli a to jsem 30let jen na PC. A užil jsem si to do úplného vyčerpání. O žádných chybách nevím.

    Bylo třeba se naučit pořádně i s gamepadem. Kvůli těmto hrám jsem to ale absolvoval. Pár týdnů zpátky dohráno i Uncharted 123 přes RPCS3 emulátor. Tam už mi gamepad nepřišel divný ani při hře na počítači

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit