Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to doufam dam si je predobednat :D jinak dodatek :) za me 10 z 10 jedine hra (interaktivni film ) na pc ze to je prehnane ?? je ale bavil jsem se jako u zadne hry za poseldni rok
  • Umaroth
    sám si řekl, že z textu na tebe vyplívá 8mička tak to osmička taky je dle tvé subjektivní interpretace, to co tomu dal autor recenze je irelevantní. Hlavní je jaký dojem na tebe udělá text recenze a hra celkově, né číslo...
  • Umaroth
    Nevím proč prskáte na 7mičku, 7 znamená dobrá hra (protože games využívá celou stupnici 1-10). Je to subjektivní názor autora recenze. ANO je otřesné že vyloženě špatnou hru jako Colonial marines a povedený Tomb Raider dělí jen jeden bod, ale musíte brát v potaz to, že recenze psali 2 lidé, z čehož jeden je fanda alienů a druhý není fanda tomb raidera....
    Ruku na srdce, i já hře která by si objektivně zasloužila méně návám více když jsem fanoušek a vše okolo toho žeru (Viz. třeba moje fanouškovska recenze DMC, ano ta hra by měli být 9ka, ale já jí prostě od A do Z zbožnuji a tak sem dal 10). Nejlze napsat objektivní recenzi, od toho umíte číst aby jste si přečetli více recenzí a pohledů na hru a udělali si svůj vlastní obrázek.
  • conflig
    Tak teda nevím, ale 7??? Z recenze mi vyplívá 8... Ješťe jsem nedohrár ale už teď je mi jasné že hra si minimalně teh 8 zaslouží... Pro mě osobně je to za 9 protože od vydání uncharted 2 jsem se za podobnou hru na PC modlil každý den:) Hra určitě není dokonalá ale může mi někdo ukázat hru za posledních pár let která jede v podobném duchu jako nový Tomb Raider?? Prostě 7 mi teda příjde hodně nemístná...
  • Jo, mnozi podlehaji hype a reklame a kupuji na slepo. Do tohodle stadia se doufam nikdy nedostanu.
  • Lara je zatracená kočka. Moc sympatická holka, je radost za ni hrát :-)
  • smajdal
    Skyrim 10... WHAT?! *16*
  • Spades
    mysli od restartu... beztak budou dalsi dily
  • hru jsem nehrál....ale občas mě mrzí jak se v každé recenzi promítne očekávání(třeba pokud to je známá serie jako TR).....kdyby byl tomb raider:

    1.indie hra - 10/10
    2.neznámá hra 9
    3. call of duty 8
    4. známá serie s vysokým očekáváním 7/10

    *1*
  • Protože 4 8 15 16 23 42
  • smajdal
    ...protože 11.září
  • smajdal
    není to uplně to samé, dost často nadhodnocují známé a zavedené značky, občas podhodnocují...
  • WTF někteří lidi už nevěděj co by chtěli. Jeden by si přál aby tam byla nutnost jíst, další aby člověk musel dávat pozor na zanícení ran, nějaký uch*lák by určitě chtěl aby se tam chodilo na záchod. *7* Prostě děs to by mě zajímalo koho by ta hra bavila
    LoL proč je slovo úchyl*k mezi zakázanými slovy?
  • prudislav
    jj mě z textu podle jak hodnotíme vyšla spíš 8 ,ale já zas nečet odstaved o MP a nehrál jsem předchozí díly. S rozhodnutím o koupi asi stejně počkám na PC videoreneczi.
    BTW: Navazuje nějak na předchozí díly i jinak než jen tím , že to jsou lary začátky než se stala tou drsňačkou z původních dílu?
  • hraju s myškou a klávesnicí, jako vše, a nemůžu si stěžovat. Naprosto v pohodě a právě jsem si říkal, že při tolika střelbě by to bylo s gamepadem naprd.
  • Inquisitor
    Jo právě proto to hraju s myší, ale zase ty mačkací akce jsou určitě lepší na gamepadu. Teď se zrovna peru s vlkem v jeskyni a už to dělám snad po dvacátý a pořád nemačkám dost rychle nebo co.
  • conflig
    Taky používám xbox 360 gamepad a skvěle se to ovládá, dokonce i střílení... a ty QTEs jsou určitě taky mnohem pohodlnější na gamepadu, no a navíc to má feedback :)
  • firebug
    Klasického TR bych taky hrál na gamepadu, ale co jsem pochopil z videí a recenze, tak tady jde dost o akci a střelbu a míření s gamepadem není moje silná stránka...
  • Rhulad
    Tak ono hrát takové hry jako Tomb Raider na klávesnici je podle mě nesmysl, stejně jako RTS na gamepadu.Taky hraji na xbox gamepadu +pc a ovládaní je výborné
  • Já to hraji na X360 kontroleru na PC.. A jsem s ovládáním maximálně spokojen... na myši a klávesnici jsem to ani nezkoušel :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit