Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dá se to, ale je to očividně dělané na gamepad, uvidíte sám. X360 asi ideální ovladač.
  • firebug
    Jak si hra rozumí s klávesnicí a myší v porovnání s gamepadem? Vzhledem k tomu, že je hra asi dost akční, tak bych spíše sáhnul po myšce... Nějaké problémy s ovládáním? - Předem děkuji za odpověd.

    Pro zasmání odkaz na "video-recenzi" hry od Conana (s českými titulky). Upozornění pro fetišisty na číselné hodnocení: závěr "recenze" vám může přivodit srdeční zástavu!!!
    http://www.videacesky.cz/ostatni-zabavna-videa/conan-recenzuje-hru-tomb-raider
  • Mnozi z nas co hry kupuji recenze nepotrebuji aby poznali jestli koupit nebo ne..mozna se tam jednou taky dostanes a recenze ti budou fuk.
  • firebug
    OK, něco na tom co píšeš bude. ALE pro mě je Tomb Rider o pastech, překonávání překážek a logických hádánkách a je tomu tak i v nové reinkarnaci? Tvůrci nedělají remake, ale snaží se odkaz TR oživit a ten stealth tam podle recenze (snad jsme četli to samé) je, jenom je udělaný prasácky a právě k tomu se recenzent vyjadřuje.
  • No, aspoň to sešila svorkama a pokud vím, tak i dezinfikovala....a pak ještě patlala gelem, ale to už si nejsem tak jistý. Prostě tam byla aspoň snaha. Tady se o to moc nestarají. :)
  • je to jednoduše jakýsi interaktivní film, ony všechny hry se touto cestou ubírají, stává se z toho trend, před nímž není úniku. Kdyby se nyní udělala hra s Máriem na PC, tak by náš instalatér jednou rukou visel z útesu a druhou házel po nepřátelích pod sebou ohnivé koule. Pomocí "Press E to Attack samozřejmě". U jiných her to není tak do očí bijící, u této hry je to dost trapné už.
  • KronosDeret
    Po precteni diskuze me napadlo nasledujici. Jsou Hry kde si clovek hraje a pak hricky nebo casual hry kde se primarne skoro pasivne bavi. To jsou prekvapive dve ruzne cinnosti s ruznymi publiky. Ve Hrach jde o uceni (a zabavu z neho plynouci), ve hrach o zabaveni (zaplata na unavenou mysl).

    Nova Lara patri do druhe kategorie, kde se ji nepochybne dari (pokud Vam nevadi obsceni nasili), ale Hra to neni. Na nic si totiz nehrajete, neplati zde pravidla sveta. A ani postava nema vnitrni konzistenci.
  • KronosDeret
    kdyby jen hromada, ale hlavne na pevnych trigrech, takze kdyz jedno konkretni misto prochazite sem a tam, vali se na vas tisice vlku...
  • Za mne 9z10 na xboxu. Hru dohrajete snadno, ale dostat se ke všemu sběratelskému obsahu, to je výzva i když je všechen na mapě. Multiplayer ničím nevyčnívá, ale překvapuje! Pokud Hrajete s rozvahou a nevrháte se rovnou pod palbu, můžete být velmi úspěšní. Zajímavé jsou prvky nastražování pastí a lezení po skalách. Můžete tak překvapovat nepřátele, nebo je nechat projít pod, nebo nad vámi. Pohled ze třetí osoby a luk, je gears of war osvědčená kombinace. Paráda. Recenzent patrně nevylepšil zbraně, protože ze začátku je to vážně hrůza. Jsem level 15 a baví mě to čí dál víc.
  • cože? první?
  • Mnozi z nas, co hry nekradou, ale kupuji, by si pred koupi rado precetlo objektivni (vyvazenou) recenzi, abychom vedeli, zda za tu koupi stoji.
  • ježiš *1*
  • Ohlížíš se na názory hráčů.. a co jsou podle tebe recenzenti?
  • No, ja zacal koukat na Edge.
  • Inquisitor
    Vyzkoušel jsem a ani nevim proč, ale vůbec mě to nebaví. V TR jsem měl rád řešení hádanek, lezení a tady zatim jenom kosim nepřátele. Zbytečně moc akční na mě.
  • Proc bych mel platit za neco o cem si umim udelat nazor sam? Prijde mi to jako by vsichni byli bezmozci bez nazoru a potrebouji nutne rict co je dobre a co ne , recenze jsou pouze orientacni a hrat hry podle toho kolik kde dostali mi prijde dost smesny.
  • od hry jsem toho moc nečekal. nemůžu říct, že bych byl vyloženě fanoušek série, ale hopsání s Larou jsem měl celkem rád už od doby, kdy je měla špičatý a říkal jsem si, že tohle by mohlo být taky celkem příjemný odreagování... ve víc jsem ale nedoufal. a možná právě proto jsem spokojenej. hraju od rána, co jsem přijel po noční a musím říct, že jsem se zatím nenudil... vizuál je taky fajn (ikdyž hned na začátku, jak Lara visí hlavou dolů mě celkem rozesmálo, že kromě copu, i přes vychytávku TressFX, nebo jak se tomu nadává, zbytek vlasů nějak odmítal viset s ní, ale to jsou malé věci), uvidím, jestli mě hra bude bavit až do konce... zatím je to za mě taková lehčí osmička.
  • Bohuzel u nas nemame medium kvalitniho formatu, ale ono je to dano i zpusobem financovani. Lidi schopni napsat opravdu kvalitni recenzi nebudou zivorit v podfinancovanem hernim mediu. Ostatne hraci si ani nejsou ochotni platit kvalitni informace.
  • Duvod by samozrejme byl a je a tim duvodem je konkurence. Protoze kvalitni produkty, vcetne recenzi, nevznikaji jen tak a z niceho nic. Ale pokud by sis precetl kvalitni recenzi, nemel bys duvod cist dalsi.
  • Survival tam není. Přeji pěkný den.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit