Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle recence mi nepříjde ani jako takové zlo, hru jsem ještě nedohrál a zatím jí tedy vidím sice na 8/10 ale ten jeden bod fakt neni tak hroznej, horší mi příjde fakt že nový alieni dostanou šestku... Pak vedle toho už Lara vypadá jakoby, že je kousek od takové katastrofy, což bych neřekl ani náhodou, že by se tomu mohla jen blížit... I jak ve videorecenzi, tak v psané recenzi se mi to na šestku nerýsuje ani náhodou, možná že za pět nejlíp ale spíše za 4, za ty tolik vychvalované kulisy nebo co... ale kulisy u Lary nám už ten bod nahoru nevynesly, jak tak koukám...
  • ...neviem čo sa čuduješ, keď tu permanentne dávajú neodôvodnené divné hodnotenie hier. Síce Nás presviedčajú, že to nerobia kvôli to aby boli výnimoční ... ale sú. Lebo som nevidel, aby hry neporovnateľnej kvality, mali rovnaké hodnotenie, nikde inde len tu. Tu totiž všetci svorne tvrdia, že hodnotenie nie je podstatné. Len stále nechápem načo tam potom je. Hodnotenie je totiž všade inde ukazovateľom kvality. Tak ako známky v žiackej knižke...alebo suma na výplatnej páske. Na margo recenzie ešte raz: Kvalitnú recenziu odlišuje vedomé úsilie jej autora argumenty zdôvodniť a to nielen čisto subjektívne. Na konci recenzie by malo byť odôvodnené hodnotenie. Nemali by tam byť nejaké útoky, myslím hlavne osobného rázu voči hre ako takej, ktoré sú nehodné skutočného recenzenta. To sa učí "v prvej triede" žurnalistiky *7*
  • *1*
  • Tupá střílečka jako Crysis 3 dostane 9/10 a Tomb Raider jenom 7/10? Čím to? Recenzent je gay. Jiné vysvětlení neexistuje!
  • Umaroth
    Neříkám že recenzent tomu dá vysi ci nizsi hodnoceni zamerne. Ale to jestli k znacce chova nachylnost ho ovlivnuje podvedome aniz by o tom vedel a urcite chyby nevnima a prehlizi, pricemz nezaujaty clovek by si jich všiml hned a to podobně u pozitiv hry.
  • DF -Na Intelu i5 funguje dobře.Možná to ale bude tím, že nemám GFko, ale Radeona.
  • michaliuz18
    ze cech musi mat vzdy posledne slovo ,proste sa mi ta hra paci aj napriek drobnym chybkam ktore ma, a neries hovadiny , kazdy v komentoch len rad druheho opravuje ne aby bral to pozitivne ,radsej napises ze ma chyby a je dokonala ze to nejde dokopy, dobre tak nejde
  • není to tak bohužel. Je toho plný internet.
  • DF - Zdaleka ne :)
    Vytisknutý obal na tiskárně se nepočítá .)
  • TressFX se nepočítá na procesoru, ale na grafické kartě :)
  • TressFX prozatím příliš nefunguje na Inteláckých procesorech. Ten úbytek výkonu je brutální. Jinak si myslím, že to bude pěkná fíčura do budoucna.
  • To sú tvoje screeny? Nemal si zapnuté TressFX vlasy? S touto funkciou Lara je živá ako žiadny iný počítačový hrdina.Si poviete že nejaké vlasy sú neni dôležité ale neveril som až kým som si to nevšimol.Úžasná hra z môjho pohľadu.Grafika podľa mňa lepšia ako v ktorejkoľvek inej hre ,hrateľnosť je super a príbeh ani nehovorím.Jediné je to AI.Mohlo by byť lepšie.Ale s trochou predstavy sa to dá prekúsnuť.Nebudem si náladu kaziť neprepracovanými AI. *3*
  • Nejsem fandou Tomb Raidera. Předchozí díly jsem ani nehrál. Ale tohle mě strašně baví. Prostředí je zvolené perfektně, Laru udělali velmi dobře, gameplay je prostě super. Jediná věc, která mi dost vadí, jsou ty skriptované pasáže kdy musíte mačkat různé tlačítka. Já bych se nebál dát i 9/10. Hra mě prostě baví a proto bych dal tolik.
  • nééééé dva lidi "vyplívá" za sebou! :D combo!
  • S pokusem udělat z Lary více lidštější bytost je tu dost velkej krach, nepovedlo se a větší smysl a snad i sympatie měla kdy šlo dříve jen kozy :) hodně mi tu hru kazila, asi tak jako když je malej, tlustej smrad v hlavní roli hrdinskýho filmu.. hra je to ale velmi dobrá, občas nechápu kritiku na grafiku, všichni se už asi vidí koulema na nextgenu
  • ...koľko máte rokov? 10? Je to úplný základ publicistiky ... Pri správne napísanej recenzii to má začať rozborom hry. Potom by mala prísť kritika hry. Hlavne by sa mala odlišovať od bežného príspevku do diskusie na diskusnom fóre :) Kvalitnú recenziu odlišuje vedomé úsilie jej autora argumenty zdôvodniť a to nielen čisto subjektívne. Na konci recenzie by malo byť odôvodnené hodnotenie. Nemali by tam byť nejaké útoky, myslím hlavne osobného rázu voči hre ako takej, ktoré sú nehodné skutočného recenzenta. To len taký postreh... od amatéra... *7*
  • Ty ale nie si recenzent na Games, a predpokladám, že ani to nie je tvoje zamestnanie. Takže si pokojne daj aj 10/10 hre ktorá je ti blízka. Ale profesionál, ktorý si zarába písaním recenzií, by mal vedieť že aj keď je fanúšik napr. hier, kde sú tanky, tak nedá hodnotenie napr. hre Tank Racer 8/10. Čitateľ musí mať nejaký ukazovateľ, podľa ktorého by vedel posúdiť kvalitu hry, ešte pred kúpou hry samotnej. A od toho je hodnotenie. Ak by to tak nebolo, ak by si tu dávali recenzenti známky len tak hala-bala, napr. podľa svojho obľúbeného vydavateľa....tak sa ťa teda pýtam: Na čo by som sem teda chodil čítať tie recenzie? Páčilo by sa tebe ako napr. študentovi, keby učka za katedrou, dávala známky podľa sympatie študenta, alebo podľa toho, či nosí jej obľúbenú značku tenisiek? ...Asi nie, tak sa zamysli najprv nad tým, čo tu obhajuješ...
  • Inquisitor
    Ale pokračování více v duchu Tomb Raider a s touhle grafikou bych si nechal líbit. Ty chrámy i pohyby Lary vypadají moc pěkně.
  • je pravda ze to mohli okopirovat vic ale pak bymeli nic do 2,3,4,5 a kdo vi kolik jich bude ale na sto pero se tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit