Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sra*ka jako CoD dostane 8, 9/10? Mila redakce, jdete do hajzlu. K Lare jsem pristupoval dost skepticky. VCera jsem odehral 7 hodin a jsem tak v pulce a mohu rici, ze jsem se ani chvili nenudil! Pekna grafika, skvele logicke hadanky, akce, dobry pribeh, pri kterem se rozhodne nenudim. Ze to neni uplne ta stara Lara? No a co? Herni prumysl jde do predu, nechapu, proc by se mel zapejkat a ohlizet na minulost. HANBA!
  • Nechci se vůbec vnucovat, kdo nemá náladu ani chuť ať dál nečtě, jen bych Vás rád pozval na svůj kanál, kde právě uvádím první díl z téhle hry. Budu rád za jakoukoliv kritiku *3*

    https://www.youtube.com/watch?v=aU29VLXkw58
  • Výborná recenze, po 4 hodinách ve světě Tomb Raider s autorem článku na 100% souhlasím.
    Jedná se o dobrou oddechovku, ale je cítit, že potenciál hry není zdaleka využit. Kontrast emočních chvil a v animačkách vyobrazené hrdinky jako obyčejné holky vs. zabíjení nepřátel po stovkách poněkud nabourává atmosféru, kterou se v úvodní hodince podařilo naladit..
    Jako fanouška serie Uncharted mě hra baví (konečně se podobná hra objevila i na PC), ale nejedná se o nijak vyjímečnou hru, má pár chyb, a na můj vkus je těch QTE opravdu moc..tedy 70% jak vyšitých..howgh
    • víš že howgh znamenalo v hodně indiánskejch jazycích čapíčapíčapíča?
      • vlastik.plaminek
        Mám pocit, že si to pleteš se squaw, což je zároveň slangový výraz pro alkohol, ale chuja bych za to na špalek nedal.
    • Mě se těch QTE zas tam moc nezdálo.
  • Poradil by někdo,jak se dostat ke kešce na Pláži s vraky,na mapě je to ta nejspodnější keška,leží na torzu nějakýho mostu a nijak se nahoru nemůžu dostat,nevede k tomu žádný lano ani místo,odkud by se tam dalo skočit
    • Jestli je to ta keška co si myslím, tak jsem tam skákal přes jeden ze sloupů vpravo u skály, na jeden z mnoha pokusů jsem skočil na sloup a pak nahoru na zbytek toho mostu
      • Jo,to je ona,doma to znovu zkusim,to mi prislo jako jedinny mozny misto kudy se tam dostat,ale nedarilo se
  • u mňa bude Lara vždy za 10 *14*
  • Akonahle som si uvedomil ze prepichnuta Lara cela dobita a doudierana leze na trosky lietadla a odraza sa do vysky tymi tenkymi rukami som dosiel k zaveru ze ma to fakt nebude bavit :)
  • michaliuz18
    tato hra je dokonala, ma svoje chyby, to ma ale kazda hra, a na AI sa da zvyknut, su aj horsie, no aj lepsie, no tomb raider nikdy nemal dobru AI *2*
    trosku to nabera rambo styl, zo žienky je hrdinka co zas vykosi cely ostrov tak jak jason z FC3 , obycajny chalan a zrazu vodca celeho sveta ...

    ale som az nadmieru spokojny s tomb raiderom, lebo sa na tom podielalo square enix ,a ti sa mi zacinaju pacit lebo vedia ako na hry, hlavne graficky a spracovanim, keby noveho hitmana a tomb raidera robilo ine studio, take EA napriklad, skoncilo by to stokrat horsie :)
    tak dakujme este ze tu je square enix a robia pokracovania na hry na vybornu
    • "tato hra je dokonala, ma svoje chyby" - neprotiřečíš si trošičku?:)
      • michaliuz18
        ne lebo ma nechapes ,aj napriek svojim chybam je dokonala lebo keby to robilo ine studio bolo by to horsie uz kapiš?
        • Vrook
          ty spíš nechápeš pojem "dokonalá" .. ono to totiž znamená, že by už nemohla bejt lepší. A pokud má svoje chyby, což jsi napsal správně, tak by lepší bejt mohla.. a co z toho vyplývá?
          • michaliuz18
            ze cech musi mat vzdy posledne slovo ,proste sa mi ta hra paci aj napriek drobnym chybkam ktore ma, a neries hovadiny , kazdy v komentoch len rad druheho opravuje ne aby bral to pozitivne ,radsej napises ze ma chyby a je dokonala ze to nejde dokopy, dobre tak nejde
  • No nevím, po dvou hodinách, kdy člověk "odehraje" hodinu a půl zpíčených cutscén, jsem to zabalil. Nevím jestli jsou na tohle konzolisti už zvyklí, ale tohle fakt nemám zapotřebí, to si radši pustím film a budu u toho mačkat gumový míček.
  • Hlavne že Cryis dostal 9 a toto 7.....
    • ales.smutny
      Tak až na to, že Crysis dostalo osm a je poněkud mimo porovnávat dva naprosto odlišné žánry... :))
    • shmeck
      Recenze je subjektivní názor *16*
      • I ten nejspravedlivejsi soudce na svete ma subjektivni nazor.
        Avsak jeho ukolem, stejne jako by melo byt ukolem recenzenta čehokoliv, je přenest se přes sve vlastni předsudky a podat nazor objektivní.
        Pokud to nedokáže, neměl by soudit.
        • janchor
          Soudce soudí fakta, recenzent své dojmy.
          • To je stejné asi poloviční pravda.
            Kdyby recenzet psal pouze dojmy tak jak by se poznal ten dobrý?To by každý napsal dojem a pak si hodí korunou kdo je teda lepší.
            Většinou co vidím tak se vychvaluje když se někdo trefí a popíše problém tak je. Tedy fakta. To je u filmů u recnze na vše.
            • smejki
              dobrý recenzent se pozná tak, že jeho recenze jsou vypovídající.
              Rozhodně to není ten, který má nejmenší akumulovanou odchylku od zprůměrovaných hodnocení (Metacritics apod.).
          • I dojmy se dají soudit objektivně.
            A pokud má někdo "dojem", že se tato hra kvalitativně blíží víc známce MW3 než Crysis 3, nemá co recenzovat hry.
            Ale je holt těžké přiznat si, že i práce jako recenzent her chce určitý cit a um.
            • janchor
              Samozřejmě, že to chce cit a um. A taky sloh a slovní zásobu. Aby dotyčnej dokázal co nejlíp zprostředkovat svý zákonitě subjektivní dojmy ze hry, kterou recenzuje, a uvést je v kontextu dostatečným pro to, aby si čtenář udělal svůj vlastní závěr.
            • smejki
              S' mě setřel, táto! Hele, je to jednoduchý. Recenze je subjektivní útvar, který může a měl by do jisté míry obsahovat i objektivní složku. Škála naproti tomu, je ryze ryze objektivní a absolutní měřítko... ::drumroll:: ...vztažené k majoritně subjektivnímu tělesu - recenzi. Pokud někdo v recenzích tvůrčích děl a číslech je sumarizujících hledá jen a pouze ryzí objektivitu, je <>vůl a korunovanej.
            • ano, v recenzi je jeho subjektivní názor
              presne o tom je tady celou dobu řeč, gratuluju že ti to konečne došlo, smejki...
            • smejki
              Však ze zcela objektivního hlediska je subjektivní názor pana Bacha přesně takový, jaký je v recenzi
      • shmeck
        Více mínusek prosím! - stejně na tom nic nezměníte *3*
        • Hlavně, že si nám to musel vytroubit. Vy snad někteří máte v květáku piliny, nebo co.
          • shmeck
            Já si to stejný myslím o vás *14*. Lidi prostě nepochopí, že nemůžou srovnávat hodnocení Crysis, TB a CoD, když každou recenzi psal jinej člověk = jinej názor. *7*
    • KLYstyŘ třy NEma CZESTINU A seka sa tat0vem PC proto je to pycovina *5*
    • blablabla napiš si svou recenzi a dej si tomu třeba 10 *7*
  • ringmancz
    já jsem radši, když hra dostane nižší hodnocení. vidíš různě hodnocení 90, 100, 95 (na webech zaplacených vydavatelem) a potom si hru zahraješ a zjistíš, že je tak na 70
    • Ale tato hra opravdu neni na 7-70 ! Nechapu o cem tu je porad diskuze, proste je to super hra po vsech strankach a jen obhajujete neco co neni pravdou.
      • Ak sa bavíme o Tomb Raider, tak je táto hra tak na 6 bodov. Ak sa bavíme o sivej beztvarej akčnej produkcii dnešnej doby, potom je to 9-10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit