Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Zrovna jsem střelil šíp do světla které obsluhovalo NPC. NPC řeko něco jako "Co se stalo?Asi to vyhořelo tyhle staré krámy nic nevydrží" A vesele se nic neděje.
    Tak jak taky někdo psal jak AVP má debilní vetřelce a hodnocení slušné tak tady to není taky nějak slavné. Navíc nepřátele běhají jako prasata na porážku (krom těch co hází zápalné láhve a těch co mají dáno aby stáli na nějaké pozici)
  • Dovedsnosti klasicky divné a všeho je dostatek.
    Naučím se vytahovat šípy z mrtvol a zjistím,že to je na prd protože někdo všude nechal mnoho šípů.
    Proč tam vůbec taková dovednost je když je na prd. Dle popisu to nebude jediná dovednost co bude na prd.
    To je zase logika.Učit se možnost získat šíp z mrtvoli.
  • no proste games to pojebaly vsem jeto jasny. cekal bych nakou omluvu hracum.
  • Ta hra není špatná. Trochu otravné je šmrdlání mini joye případně klikání kláves, při soubojích, ale chápu, že to tam asi chtěli. Lara vzhledem zdaleka není normální žena, jedině, že žijete mezi top modelkami. Je to opravdu kočka a "dívka v nesnázích" tu pěkně funguje. Když se poprvé napíchla na tu kost nebo co to bylo, tak mi jí bylo vážně líto.
  • Recenze je originální a bohužel neobjektivní. Divím se, že něco takového vůbec games.cz pustili ven. Alespoň víme, že se u nás světový magazín o hrách hledá a ještě bude hledat velmi těžko. *7*
    • kostejnesmrtelny
      Já se zase divím, že pořád odněkud vyskakujou další a další exoti, kteří se nestydí vypustit z huby "objektivní" a "recenze" v jedný větě. *6* *7*
      • regant
        nehádejme se a pojďme udělat nějakou subjektivní reportáž *1*
    • BLADIA-AMNESIA
      Recenze je zpravidla vyjadreni nazoru na jistou vec nebo jeji hodnoceni recenzentem. Pokud nema recenzent napsat fakta, ale sve zazitky a dojmy ze hry, bude to zakonite subjektivni.
      • Problém je v tom, že redaktor většinou píše pro lidi a jeho názory by tak měly být naprosto objektivní. V tomhle případě mě to spíš připomíná zaujatou hate speech hráče ze staršího ročníku, který se nedokáže smířit se současnými trendy ve hrách.
  • Dakujem redaktorom ze sa nenechali uchlacholit touto konzolovitou primitivnostou.. :D
  • nechapem ako moze mat tato hra 7 bodov. to je zo vsetkych svetovych recenzii najnizisa znamka. a crisis 3 9 bodov, pani vy tu nieco fetujete takto sa na rovinu opytam.
    hru mam na ps3 tak ako aj napr crisis 3, dead space 3 a je daleko zabavnejsia a krajsia ako predosle tituly ktore vysli posledne mesiace a to niesom ziadny velky fanusik tomb raidera.
    pre mna 9 z 10, singleplayer 10, multi tohoto stylu nemusim.
    uvital by som nejake special features ked uz je to od 18 ako napr. nipple slips a pod. :D
  • Šeci co sa tady hádaj o hodnocení sou buzeranti
    • Jo jasný, šycí sou buzny. Tohle už sem četl tolikrát že mi už začal unikat původní význam. :-)
  • kubi-wan
    Ehm... proč tady zase všichni řešej číslo? Neni to jedno?
    "Ó, maminko, jaktože to dostalo jen o bod víc, než Aliens? Jaktože Call of Duty dostává stejně a víc? Mami, jakto, jakto?"
    Fakt jak u blbejch... *7*
    • takhle se pozna zumpa. bez si pustit radsi to svoje cod a nejeb se do inovativnich her odpade.
      • GlaDOS
        Doporučuji ti se seznámit se slovem inovativní.
      • kubi-wan
        Prej "běž si pustit radši to svoje cod" *15* ... teď jsi mě pobavil...
        Já tu ani žádnou hru nehodnotil, gumo *2*
    • Treba proto, ze maminka a tatinek kupuji hry ? Aaaaano a podhodnocene bodovani jim rozhodne skodi. Nebo to je jinak ? Ty mas treba ikonu a rodice ani nevedi jak se da pridat atp... a spolehaji se na recenze (hodnoceni). Fakt jak u blbejch *7*
      • A tohle je co za argument? Pokud je maminka a tatínek dosti rozumný na to aby si prohlédli herní weby a hrozně jim vadilo hodnocení tak jsou i dosti rozumní na to aby věděli že svému milému rozmazlenému harantovi by neměli kupovat hru jejíž aktérku při neúspěchu probodávají mačetou, napíchne se krkem na bůhvíco, rozmlátí jí lebku moře atd. atd.
    • jindra.veliky
      uz tu chybi jen desitkovej Skyrim *4*
      • Ty z toho máš opravdu deprimující zážitek na celý život, že?
  • No jo... jak má hráč hodnotit hru která je sice kvalitní ale udělala z jedné z nejslavnější herní série mainstream? *13*
    • kostejnesmrtelny
      A původní Tomb Raider jako mainstream nebyl, jo? *1*

      Kristova noho, tady je zas yntelygentů... *1*
      • nikdy bych neřekl, že to napíšu, ale na dnešní dobu jsou všechny předchozí TR složité hry. Některé starší dokonce hc :D :D
        • kostejnesmrtelny
          Mňo, není složitost jako složitost. Je třeba odlišit zdravou obtížnost od nezvládnutýho ovládání, kamery, atd. Každopádně o tom se hádat nechci, koneckonců jediná hra s Larou co jsem hrál byl Guardian of Light. Jenom se mi zdá, že mainstream znamená trochu něco jinýho, než si tuten chlapec myslí, že znamená.
    • Jak hodnotit? Tak subjektivně - ani kvalitní hry nemusí bavit každého, to není nic zvláštního.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit