Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to, že gamepad bude vyžadován hodně nutně, jak se na to tak dívám a to je jen dobře... Tohle hrát na K+M, tak se asi zblázním...
    • Jsi se už zbláznil, když považuješ realističtější gamepad než K+M. Platilo by to i opačně. Protože napsat, že je něco o stovky procent lepší, to napíše jenom dítě nebo člověk, co neví, co vyjadřují procenta.
    • podle ceho si to myslis? dva utoky, jedna obrana...kazda mys ma tri tlacitka :)
      • Myš je na mlácení mečem to nejhorší, co může být. Hra se smaží o realismus a gamepad má blíže k realismu než myš a to o stovky procent...
        • Je vidět, že si nehrál Mount&Blade Warband, ovládání zbraně myší je tam dokonale zpracované, při vypnutém autoblocku je to nejčistší ovládání zbraně, co kdy bylo vůbec naprogramovaný. *3*
        • wenceslaus
          Jistě, protože když se nad tím člověk zamyslí, tak chladné zbraně jsou vlastně takové primitivní gamepady :-D
          Kdo hrá Die by the Sword, ten dokáže na k+m ovládat všechno :-)
        • Chim
          Tisícovky procent... *1*. Mluvit o realismu v souvislosti s jakýmkoliv herním zařízením je... docela úsměvné.

          Anyway... podle videa mi naopak přijde, že kombinace myš a klávesnice bude úplně v pohodě. Navíc není od věci si nejen na hry ale i na práci na pc pořídit "multi-tlačítkovou" krysu.
        • Veskoslav
          Ty jsi humorista....Gamepad není o nic reálnější než klávesnice. Obzvlášť u FP her.
        • Co ti přijde víc reálného na tom mačkat tlačítka na gamepadu místo toho abys hýbal a mačkal tlačitka na myši a klávesnici? :D

          Máš rád gamepad, proč ne, ale fakt na tom neni nic víc reálného než na myši a klávesnici.
    • Co tě k tomu vede? V prezentaci je jasně vidět, že se dají využít obě možnosti úplně s přehledem.
  • Gratuluju k 700k, je to parádní úspěch. Jinak soubojový systém vypadá velice dobře, ale jak tady někdo psal, ušili si na sebe velký bič. Chyby se v tomto budou hledat lehce (doufám že žádné zásadní nebudou). Ostatní hry mají jednoduchou mechaniku soubojů a i tady někdy je dost chyb. Opakuji, na to že je čeká ještě skoro dva roky vývoje, tak to vypadá fantasticky!
  • Lawliet
    Full scale charge sounds like my style! Na můj rozkaz se rozplácnout o hradby!
    • Kallessin183
      Dost mě to rozesmálo, ale když jsem si o představil, jak se řada za řadou ženou s hlavou proti zdi... díky
      • Lawliet
        Ať kámen na kameni nezůstane po hromobití vašich přileb! *1*
    • A ti posledni z vas vylezou na hradby po telech tech ostatnich *1*
      • Lawliet
        Přesně tak. Příkopy zasypány, schody postaveny. *1*
  • Kr.Pa
    Mají tam nějak přepetrováno ve studiu! Doufám, že tam taky nemají černého Petra!
    *1*
    • Rasisto posraná *10*
      • TireFuri
        Mam pro tebe špatnou zprávu.. Jestli v tomhle hledáš rasismus tak si rasista a k tomu ještě blbej =D
  • Tim, ze jste promazali diskuzi nic nevyresite :D Zavedte diskuzi pouze pro prihlasene a bude to mit vetsi smysl......
    • Jack1947
      I kdyz nevim no, kolik anonymu vcetne tebe ( ty treba jo) by se automaticky regnulo kdyz to neprinasi zadne ty "materialni vyhody" *15*
      • Ty bys tu Jacku zůstal, takže je to jedno
      • To co se tady dneska odehravalo si proste rika o diskuzi pro "Registered only"
        • Jack1947
          Nevim, ja jsem to nestihl cele precist, ale verim ze to byl narez! *3*
  • Dildo_Vagins
    Neví někdo jestli bude ve hře model poškození ? Třeba když jsem ve videu viděl bodnutí do oblasti střev/jater, tak přece jinom by to ten protivník neměl úplně ignorovat a mělo by to ovlivnit jeho rychlost/sílu útoku/rychlost pohybu apod. Nicméně s lukem jsem spokojen - jedna rána do hlavy a protivník je mrtev, ne jako v jisté nejmenované hře, kde jsem musel nastřlet protivníkovi do hlavy minimálně 20 šípů :D a kolikrát ani to nebylo dost. Jinak nemám co dodat, zatím to vypadá skvěle.
    • Lawliet
      Hele někde jsem zaslechl, že bude třeba "ošacení" umýt od krve. Moc to tvůj dotaz neřeší, ale dává to celkem naději.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit