Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude tam taky bodani dykou do zad, otevirani krku a jine neciste praktiky "vrahomilnych" hracu?:-)
    • Takové mam nejradši. Trošku mě zarazilo jak ten týpek vstal po tom co to do zad dostal šípem. Snad to bylo jen v rámci toho děma. Chci být schopný úkladně někoho zabít jedním šípem do zad nebo podříznout krk. To by bylo fajn... :)
      • Dostal to do břicha a brnění na sobě opravdu měl, sice jen kyrys, ale do něj to taky dostal. Tudíž že lehl až po ráně do obličeje, byť skrze hledí, mi přijde docela reálné.
      • Bude záležet na luku, šípu, vzdálenosti, "oplechovanosti" nepřítele - a že je to RPG tak i na tvých a jeho schopnostech. Špatně trefenej šíp do zad oplátovaného rytíře a můžeš začít zdrhat. Pokud nejsi anglický lučištník stojící 3m od cíle - pak už bys jsi musel být opravdu lempl ho nezabít *1* *1*
        • No chápu když budu z dálky střílet na nějakého plecháče. Ale tady mi přišlo že trefil ze 3 metrů týpka, který ani snad neměl žádné brnění a ten šíp se do něj dost solidně zapíchnul a on se zvedl jako že nic. Možná je to kuli tomu že na tom ještě pracují nebo kuli demu.. jen doufam že pak ve hře se to nebude tak stávat moc..
          • Tak dnes se obcas stane, ze na pohotovost dosmatla po svych typek s nozem v hlave, cili nerealne to neni:-) Ale takovou miru reality snadvDaniel-san neplanuje. Nechci aby se mi prisel po par savech pomstit typek, kteremu jsem blbou nahodou minul zivotne dulezite organy.
            • A nebo by se ti jen po odpocinku v cimre misto savu zobrazilo "u have been murdered, try to finish ur job next time":-)
            • Tak - svý kouzlo by to mělo ne?? - "Ty - ty máš být mrtvý!!!!" *1* *1*
          • Možná měl kroužkovku??? jen pod oblečením?? a taky je možná pravda, že to bylo jen nedodělaností....
          • VaZqeZ_EU
            ..to taky nebylo přímo z konečné podoby hry ale jen test.
    • VaZqeZ_EU
      Sneak behind enemy lines as an invisible thief and assassinate the enemy. Stab. Snipe. Strangle from behind. Resolve difficult situations as an invisible phantom, stealing important evidence and threatening people to get information.
      • Dekuji. To zni moc dobre:-)
      • to je nějaký quote od Warhorse?
        • VaZqeZ_EU
          ..mají to na kickstarteru.
    • Lawliet
      Bral bych. :-) Fight á la Brom.
  • VaZqeZ_EU
    Opět jen pro zajímavost- Někde na fórech (už nevím kde to bylo) jsem četl příspěvek od profesionálního šermíře něco v tomto smyslu: Měl jsem tu čest pracovat s (jmenoval jeho jméno) tímto mužem.. Jako jeden z mála z celé EU studoval celí život staré šermířské techniky z dobových rukopisů které dovedl k dokonalosti.. Nemohli jste si vybrat lepšího Warhorse! atd, atd..
    Něco pro potěšení oka: http://www.youtube.com/watch?v=-0e_nXm2TZg#t=63
  • Jsem zvědav, jak vyřeší souboj meč vs lučištník, pokud nebude mít pěšák v ruce štít.
    • Zaklínač perk *3*
      • Aard??
        • Ne, zaklínači umí odrážet šípy
          • To bylo se spojením se zvýše zmíněným Jedi *1* Jistě že umí *1*
    • Dildo_Vagins
      Jedi deflection perk. *1*
  • A vždyť si to na tom gamepadu klidně hraj, pokud máš zájem. Tvůrci očividně mysleli i na tebe.
    • Používám klasické stolní PC a hraní s myší a klávesnicí je pro mě úplně v pohodě, i pro takové situace jaké tato hra mabízí, protože se tímto způsobem dají hrát pohodlně hry jako jsou Mount & Blade, Warband apod. Myslím, že ja na každém, jaký styl ovládání preferuje, ale doufám, že hraní pomocí klávesnice a myši ještě dlouho nezmizí.
      • Taky bych řekl. Ostatně jsem to psal už níže, že těžko může zmizet klávesnice a myš a tudíž i hraní na nich.
    • WTF :D no reakce se mi trochu nepovedla, stane se...
  • Bojim se zeptat ...... a bojim se i odpovedi *4*
    • Přijde mi, že se to nějak stupňuje *1* Ptej se - jak říkává můj strýc - nejhorší smrt je z posrá*í *1*
  • Mne se to moc libi a dokonce bych mozna trochu ubral na tempu, at ty zbrane vypadaji ze jsou tezky a taky at je nejaky cas na taktizovani. Vono ty bitvy nevypadaly tak superakcne jak je podsouvaji filmy. Mec i vystroj byla tezka, vojak se musel presouvat, malokdy byl ve 100% kondici.
    Ale beru to jako rozumny kompromis, to co predvadi video. Stejne bude cast hracu, zblbla sikmookymi letajicimi mlatickami, rvat ze je to moc pomaly. *15*
    • wenceslaus
      Souboje byly rychlé a meč nebyl o moc těžší, než katana u který se o rychlosti nikdo nepře. Evropský šerm nebyl o nic pomalejší, nebo technicky jednodušší, než ten východní.
      Zbroj v pohybu a rychlosti taky tolik neomezovala, jinak by byla v boji nepoužitelná.
      • to chceš tvrdit že ten rytíř oplechovanej od hlavy až k patě měl menší zavaži než dnešní vojáci? Meč 2kg, Kopí 18 kg, kroužková košile 12 kg + zbytek vystroje 23 kg, specialní zbroj pro turnaje 50-80 kg
        • wenceslaus
          Ještě trebuchet prosím... Turnajová zbroj je specifikum a dnešní voják nejezdí na koni. Středověký pěšák měl rozhodně lehčí zbroj než ten dnešní. Rytíř v boji ji taky neměl o moc těžší, navíc dokonale rozloženou.
          • XorxoxTalarius
            No tady budu oponovat, neni prave devizou rytiru to ze jejich zbroj byla tezka jako prase a velice uspesna taktika byla je zhodit z kone? Prece jenom takhle prece husiti vyhrali jednu ze svych bitev (ted nevim kterou).
            Prece jenom celoplat, krouzkova zbroj pod tim ... to uz je docela solidni vaha, takze nesouhlasim s tim ze by dnesni vojaci tahali neco tesziho nez 50 Kg.
            Tohle je prvni odkaz z googlu z vysvetlenim proc to nebylo moc fajn:
            http://technet.idnes.cz/uchozeni-rytiri-proc-je-pohyb-ve-zbroji-horsi-nez-chuze-s-batohem-pya-/vojenstvi.aspx?c=A110720_121511_vojenstvi_mla
            • XorxoxTalarius
              No jenom kvalitni krouzkovka ti na celym tele zabere i 20 kilo :D Pak si vem ze pod tim mas kuzi a na tom mas ocel (zadny plechy) ... to jsi na peknych 50 Kilo, ale to se bavime o zborji na chlapa co ma skoro dva metry
            • Nezapomeňte že tehdá měli ti zmrdi jen 150cm...
            • wenceslaus
              Shodit z koně je úspěšná taktika proti jakémukoliv jezdci, nehledě na zbroj. Zvláště v bitvě, kdy ho může kdokoliv napadnout než vstane.
              S tím článkem fakt nesouhlasím. Kroužkovku jsem tahal v batohu jen jednou a pak už nikdy. Mnohem lepší je nést ji na sobě.
            • Chim
              Nejsem odborník ale 50kg+ je podle mě nesmysl.

              Wikipedie: The quality of the metal used in armour deteriorated as armies became bigger and armour was made thicker, necessitating breeding of larger cavalry horses. If during the 14–15th centuries armour seldom weighed more than 15 kg, then by the late 16th century it weighed 25 kg.
    • No třeba long sword není zas až tak těžká zbraň a docela by tě překvapilo jak dobře se rytíři v plátovce pohybovali - jasně není to Hin On Jin s tryskou v zadku, ale rozhodně to nebyli žádní neohrabanci co se nemohli ani otočit. Dnešní vojáci mají na sobě váhově těžší výstroj než tehdejší rytíři....
      • Ano,ale vtedy bola priemerná výška a kondícia niekde inde. Priemer bol tak okolo 160 cm+ zlé jedlo,zima atď. Boli tvrdší,ale zase slabší podla mňa než dnešný trénovaný vojak. Veď sa pozri len na pokrok v športe za posledných 150 rokov.
  • Foxtrot_cz
    Až na to automatické blokování se mi to líbí. Jsem prostě zvyklý z Chivalry, kde člověk musí opravdu dobře časovat, jinak nemá šanci...
    • Keyz
      Když budeš drže blok taky nemáš šanci. Nic nikomu neubereš a sežere ti to výdrž. Jestliže to načasuješ pak protivníka rozhodíš a je to klasika.
    • ahoj, navíc pokud se budeš krýt příliš dlouho, dojde ti stamina a nakonec podlehneš.
    • Veskoslav
      Tady to ale bude taky. Sice budeš automaticky blokovat, ale pokud nebudeš umět využívat kryt/útok a správně to načasovat, tak stejně umřeš. Automatický blok tady nic neřeší a neusnadňuje.
  • Je dobře, že soubojový systém je takto založen. Alespoň si bude hráč více zbraní vážit.

    Což mě přivádí na zajímavou myšlenku. Teď jsem dohrál první MAFII, a nikde jinde jsem ve hrách neviděl, aby postava prvním klikem namíříla zbraň a na soupeře a teprve pak vystřelila. Nejsem si úplně jistý, ale v žádné jiné hře jsem to nikdy neviděl. A střílení z auta je taky pohádka. Kám se hrabe v tomto směru GTA.
    • proč by to mělo automaticky zaměřovat?
    • Ale jo, našlo by se ze pár. Co si osobně vybavím, tak Hidden and dangerous. I když pravda - stejní tvůrci, stejný manýry.
      • Přesně tak. Hodně dobrá hra je Chameleon, bohužel je trochu neznámá širšímu publiku.

        Ale zpět k videu, podobnou prezentaci jsem viiděl u prvního Zakínače. Holt, to chceme precizní, a tak to má být :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší