Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nech mě hádat, hrál jsi to dvě hodiny, dostal hroznej klepec a teď na to všude nadáváš
  • Komplex opravdu nemám, ale tak se v komunitě DCS opravdu týhle hře běžně říká. Chvilku jsem to i hrál ale opravdu mi vadilo že "piloti" v arkádě, kteří používali myš a klávesnici byli ve výhodě oproti Joysticku a pedálům. To bylo takové dost blbé, nevím jestli se to už upravilo. No ale nejvíc mne právě baví, že si tahle arkádička hraje na simulátor i když tomu ani zdaleka tak není (a to v jakékoliv modu hry).

    Navíc DCS nemusí být HC a může být klidně i zadarmo stačí-li člověku SU-25T. To nemá ani klikatelný kokpit a pocit je někde úplně jinde než u WT. Navíc těch zkratek tam také není nějak extra moc. A to nemluvím o letadlech z Flaming Cliffs...

    Takže to ber jen jako dobrou radu pro lidi, kteří se mezi těmahle hrama rozhodují, tak jako já dřív. A volba na chvíli zkusit WT a jeho realistický mod (nebo jak se tomu nadávalo) bylo opravdové zklamání a ztráta času.
  • Másla, kvůli takovým už s lidma nehraju
  • Já zase nedoporučuji podporovat tyhle spamující příživníky *16*
  • Pro začínající hráče bych asi doporučil Američany. Mají výborné bombardéry i stíhačky. Jinak pokud jste se ještě neregistrovali tak se registrujte přes http://warthunder.g6.cz/. Já dostanu odměnu ve hře a vy dostanete taky odměnu v podobě 50 Golden Eagle do startu navíc!
  • Walldstein
    Momentík, to myslíš jak? Jako "Píšeš blbost." nebo "Ano i přeživší z války by ti dali zapravdu."?? Jsem v práci tak jsem trochu nechápevej :D
  • jinak jedna rada ode mě pro nováčky do tanků: využívejte náklonu terénu ke zvýšení efektivity pancíře, když budete stát ve svahu, bude vás o dost těžší prostřelit než na rovině
  • Copak tigr na ranku tri ale takova t-34 na ranku dva je proste absolutne nesmrtelnej jezdec apokalypsy!
  • wenceslaus
    Ať na Tigra klidně jezdí SU-85 nebo SU-122 s respawnem, artilerií... ale když ho vyřadí takovej papírovej tank jako T-34-57 sprůraznou municí, kterou Tiger sám nemá (v reálu ji měl), nebo 37mm ZSU tak to prostě moc autenticky nepůsobí.

    Navíc to ve WT dlouho bylo. KV-1 v bitvách, kde to byl samej Pz II, střílel krocany.
  • obrovskou výhodou Tigerů byl účinný dostřel, mohli zkrátka ničit nepřítele na vzdálenost na kterou jim nemohl nic udělat, ideální na širé otevřené pláně východní fronty, v bojích na západě pak ztratili hodně efektivity, to je imho ve hře reflektováno docela dobře, když bojueš na mapách jako Kursk nebo Mozdok jsou super, ale pak tě to hodí do jungle kde se bojuje na 100m a jsi v pr.. *4*
  • Bargud
    Takhle to skutečně ale i bylo. Pokud přeživší války vyloženě nelžou. Nicméně o tom takhle mluví jak sami, tak dobové texty jako deníky nebo dopisy (a ano, mohli si něco přikrášlovat). Zejména osádky lehkých tanků neměli moc jiných možnosti.
  • Walldstein
    Co třeba hru tak závažného trápí? Osobně se neztotožňuji s tím, že přicházím o lvi ve chvíli kdy někam pošlu arty a nějakej spojeneckej blbeček do ní vjede protože prostě nemůže počkat až to dobouchá, ale jinak nic moc závažného jsem neshledal.
    Co se týká arkádovosti, to je holt úděl kde jsou cílovkou co největší masy..
  • Keyz
    To snad ani nejde udělat u MP hry realistické tanky. Pak by se dost blbě řešilo kdo s kým bude hrát aby to bylo "vyvážené". Protože na to se u MP hledí.

    Jinak by třeba ten Tiger ty slabší tanky v době kdy byl Tiger uveden střílel jako krocany, tak jak tomu bylo než spojenci přišli s lepší technikou anebo s větším množstvím techniky.
    Hrál jsem to před 3 měsíci jen chvilku a přišlo mi to zajímavější jak Wot.

    Jinak by mě zajímalo jak ty děla byly v reálu přesná. Ve Wot lidé míří na velké vzdálenosti do velitelského poklopu apod. To je jako kdyby to dělo bylo 100% přesné.
  • WT má svoje výhody a nevýhody. Bohužel s každým dalším patchem mě připadá, že se autoři až moc přibližují arkádám a neřeší problémy které trápí hru už řadu měsíců.
  • 1) Záleží na ráži, úhlu, náboji a vzdálenosti ale dá se v klidu vyřadit jednou střelou. Já bych osobně ale doporučoval mířit na průzory, mechanizmus otáčení věže (ring), kulometné věžičky nebo "vanu" (oblast mezi oběma pásy kde je často uskladněna munice nebo palivo.
    2) Jo HE jsou k smíchu.
  • wenceslaus
    A nebyl snad?
  • wenceslaus
    Kdy měli Rusové nejlepší techniku?
  • Nic, Honzíku? Žádná reakce?
  • Coffin.Corner
    Sakra lidi, píšete o tom jaký měla mašina tvar nýtů a nejste schopní napsat Jak, nebo Jer? Vždyť to trhá oči...
  • Nebyla řeč o hře, nehledě, že je to arkáda jak poleno, radši si zahrajte DCS *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit