Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak se musí cítit hráč v E-100 když ho sfoukne osmičkovej střeďák komplet solo... *3* Což jen pro info není nic zase tak těžkého... pokud se medko dostane k E-100 na blízko a může kolem něj rozjet svůj "tanec smrti", pokud to medko umí tak nemá E-100 šanci nic udělat a ani ho neškrábne... ale to je u všech heavy co mají tak pomalou věž a jsou tak neohrabané...
  • Plně chápu co tím myslíš, já mám mimo jiné Objekt 263 a když se s ním objevím na randomu tak jsem prostě cíl č.1, protivníci raději objetují vítězství týmu jen aby mě sestřelili... takže u mě to je tak, že ať mají arty nebo ne, tak po mě jdou skoro všichni (kromě těch pár co už obj někdy sundali a tak ho nepotřebují do kolekce), takže chápu tvůj pohled na věc...
    PS: Mause už mám taky... *3*
  • Jaký P2W? Na to si můžou stěžovat jen lidi co to hrát neumí...
    Co si tam šlo koupit za peníze co nešlo kupovat za kredity? Kola, čokoláda a podobný hlouposti (které se v randomu nepoužívají pokud vím vůbec, leda u noobů, kteří to stejně neumí hrát a nijak jim to nepomůže), velké opravy, hasičák apod. které stejně na random nikdo nebere a uplatní se leda v CW (i když já to jako většina lidí co znám zatím nikdy nekoupil). Dříve šla kupovat munice a to už bylo něco jiného, ale i tu teď jde kupovat za kredity. A i před tím to nic moc neovlivňovalo, protože zkušený hráč si goldy šetřil na CW a noob je stejně vystřílel pánu bohu do oken a trefil se leda náhodou.
    Teď jde i goldová munice kupovat za kredity, čímž ovšem WG jen dal argument hráčům, kteří teď skoro každou bitvu nadávají, že to do nich někdo pere goldem... každý den mi někdo nadává do gold noobů a já přitom střílím normálama, prostě nechápou, že každý tank má svoje slabé místo a pokud ho zasáhneš tak dáš velký dmg ať střílíš čím chceš...
    Takže jediné věci co se ve WoT vyplatí kupovat (a podle mě to tak platí od začátku hry - a ano hraji od začátku) je premium účet, garážová stání (teda pokud vám nestačí ty co dostáváte od WoT u různých akcí) a premium tank... ale jde hrát bez toho všeho a nedat do toho ani korunu... osobně jsem si nahrál první desítku (a také na ni vydělal) bez premium tanku, premium účtu a kupování goldů (teda ať nekecám koupil jsem si v té době cca tři stání, takže jsem do toho dal přibližně stovku), když jsem to dokázal já tak to dokáže každý... *3*
  • sice ma uz nudis, ale tak preco nie

    2. treba goldammo, camo 5% nebo kolik, atd. at zije demagogie?

    takze bud si nesvojpravny a nevies co pises, alebo zase len otvorene klames, vyber si moznost
  • Hmm čoveče já sem nad timhle přemejšlel a řikám si, jestli to taky neni tím, že jak množství lidí tu hru hraje dýl, tak se prostě zvětšuje počet těch, který maj max. arty a tím pádem je systém musí nějak umístit. Vlastně teoreticky se jednoho dne bude po bojišti plazit zásadně víc Myší než dneska atd..
  • No T92 ti direktem sebere klidně 2500 hp což je dost psycho - jednou jsem takovej zásah viděl aplikovanej na zdravou E-100, který potom zůstalo něco kolem 200 hp - jak se asi ten hráč musel cítit, když ho potom sfouknul osmičkovej střeďák...
  • inak tu krasne vidiet, ako su hry vnimane subjektivne a preco nechapem, ked maju ludia potrebu poslapavat hru, ktoru podla ich slov nehraju/nebavi ich.
    aj na tomto fore najdes kopu ludi, co ich WT nebavi, ale nevsimol som si, ze by chodil diskutovat ku clankom o WT a nadavat aka je na prd a ake super je WG, ale akonahle sa tu pise o dakej hre od WG, tak je tu milion fanboyov WT/MO nadavajucich na WG a pritom tvrdiacich, ze to nehraju :)
  • Kr.Pa
    Je to jedina hra s tanky, proto to vsichni hraji, prijit nejaka jina, konci.
  • Veskoslav
    Že se tady ještě neukázali ti, co vehementně obhajovali systém P2W u WoT cca půl roku zpátky? Ta hra je zábavná, ale po chvíli nudí a to dost nudí.
  • nj, to je holt valka, ale muze te hrat vedomi, ze pro vojaky co se snazili nekde na ruske fronte prebehnout zamrzlou louku a padalo jim to na hlavu byla ta artilerie jeste vetsi imba vopruz *4*
  • Kazdeho bavi neco jineho. Pro me je zabava hrani s tanky 9 a 10.
  • To máš pravdu s tigrem P to byla psina, ale i z 9 a 10 je to prča. Jen holt člověk nesmí narazit na hru kde sjou samý artyny a skauti jezděj jak šílený to pak je oničem *13*
  • Tak samozrejme, to je jasne. Jenze to je dost kratkozrake a je videt, ze ta spolecnost absolutne nemysli do budoucna. Samozrejme, v dobe, kdy maji de facto monopol se o to starat nemuseli. Ja se na War Thunder tesim uz jen s toho duvodu, ze to zavede konkurenci. Sam jsem s WoT seknul v prosinci, ted jsem to po pul roce zkusil, jestli se alespon neco nezlepsilo. Prekvapive ne, ba naopak.
  • Co furt mate vsichni s tim nerfem? Bude to totalni a nechutny buff, protoze ted budou artiny mit stejny MM jako tanky, takze jeste vic chudaku bude oneshotnutych orbitalnimi kanony.
  • Ja jen nechapu, jak muze nekdo tenhle totalne zkripleny system obhajovat. Spaced armor je totalni picovina a uprimne toto je jedna z veci, co mne donutily s tim seknout. Spolu s invazi zombiku a hracu po lobotomii, artyparty a gold munici za stribrnaky. Navic to vypada, ze patch 8.6 to jeste vic posere...
  • Menorri
    Rada: Nehraj od 8smýho tieru nahoru....hraj od 7dmého dolů a uvidíš co je zábava... *5*
  • Menorri
    Jednoduše řečeno: Kdyby Wargaming nezpřístupnil Gold-Ammo i za normální kredity, tak by bylo všechno v pohodě, jelikož Gold-Ammem stříla jenom desetina lidí, který jste potkali jednou za den (což se dle mího soudu dalo přežít), ale jakmile se to zpřístupnilo každýmu nováčkovi tak se stalo co?..."všichni měli všechno" a dětičky začali brečet....a nyní si Wargaming myslí, že když to udělá všude kde to půjde tak budou dobrý *1* ...jak už zde někdo někdy říkal ...vraťte model hraní do bety a to pak budou dobrý *15*
  • Já vám řeknu co zabijí tuhle hru. Lenost. Poslední dobou každý druhy pako hraje s artynou a už mě to začíná dost sr....t. Hraju za Mause a řeknu vám je to muj oblíbenec společně s vk45.02P. Ale ted jak tam přidaly 8 artyny, který i Mausovi uberou 1000 na jeden zásach a vehře jich je 6( stoho bych fakt bl...l) tak jsem tuhej za 2vteriny. Pokud to dalšíma patchema víc nevybalancujou nebo nepřidaj navýběr hrát hru bez artyn tak to totálně zabijou. Ale jinak je to skvosná hra která zabavý na dlouhý hodiny. *5*
  • WG je umírající hrůzu v očích vidíci strach s přicházejicího Gaijin projektu *1*

    Na WoT nevídím nic pozítivního. Je to hra pro nenáročné hráče, kterým stačí mačkt na myšce. My co si chcem zahrát s reálnou technikou jdem do War Thunderu.
  • Ano, ja napsal ze rad zaplatim za dobrou hru a ty ze nemuzu mit vsechno zadarmo. Timpadem si ja se*u do huby. *15* To je cobolska logika? Nebo nejaka tvoje vlastni?
    A taky jsem troll, protoze ty meles sr*cky. *5* Co dal tam mas? Co jeste jsem podle tebe rekl?
    Me zadny argumenty nedosly, jenom nebudu odpovidat na saska co si vymysli neco co jsem vubec nerekl, je to tak tezky pochopit? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit