Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan genius, ja som reagoval na prispevok:
    "Myslím, že horší než pay to win je to finanční vydírání. Každý tank od 7 tieru prodělává nehorázné peníze, takže člověk musí hrát s tankama tier 5, nebo zapaltí samzřejmě...'
    to ze si obycajny troll a zacal si sa do toho miesat, kedze ti v inom vlakne dosli argumenty, nie je moj problem - cize zase len cucas z prstu hovadiny..

    a po stvrty krat, uz mi KONECNE napises, ake REALNE vyhody ma clovek, co si za to plati, PRIAMO v bitke? alebo zase len stiahnes chvost a pojdes trolovat k inemu prispevku? si len series do huby a hras husteho, argumentacna hodnota tvojich prispevkov je nulova..
  • Kozy
    touché
  • a ze tech koknkurencnich takovych her v posledni dobe vychazeji opravdú mraky, WoT je holt jednooky kral mezi slepymi
  • LOL Ted mi něco došlo
    definice free2play

    "Souboj o to kdo dá platicímu hráči méně výhod než konkurence, aby na tom stále vydělával".
    Přiznejme si co jiného je War Thunder *1*
  • Heh tak mně napadá co by se stalo kdyby na 1 tyden všichni free playeri přestali hrát hry *1* *1*
  • Kein
    Já bych si začal opět kupovat premium jen pokd by se vztahovaly na čas strávený ve hře a ne na real time.
  • sakra to nebylo na Obviouse *13*
  • MADARE nehraj si na SLOVÁKA
  • No rekneme, ze problem v teto hre nastava, kdyz hru chcete hrat na nejvyssich tierech a nebo v klanovych bitvach, zde jiz musite hru vydatne sponzorovat goldama, ktere bud ziskate dobijenim a rabovanim na globalni mape, anebo si je koupite ze realne prachy.

    Ja osobne davam prednost hranim for fun do VIII tieru, kde snad krom premka neni treba vydatneji sponzorovat WG, tech par goldu, za kamuflaz obcas utratim na sve oblibene tanky a jinak to neresim.
    Vice me ale stve rozlosovani,neboli MM, ktere je mnohdy uplne na ho*** a to neocitam arty party bitvy a goldovou munici, ktera by se mela zrusit uplne, protoze cim cervenejsi tym je, tim vice goldu do vas naperou a je jedno jaky mate tank, nebo hity za 0 % to je take neco pro fajnsmekry ... no je toho hodne co by se dalo vylepsit, ale laxni pristup z WG to celkem brzdi, nicmene jak jsem psal hru hraji for fun a na EFR W/L ratio a podobne hovadiny nehraji, dle EFR sice mam byt velice dobry hrac ,ale ja se povazuji za prumerneho hrace, ktery obcas pouziva mozek a minimapu ve hre narozdil od monkey grupy na publiku :-)))
  • Já v tom nevidím žádnou konspiraci, jen mi to kazí požitek z hraní.. potřebuju kompromis. Když si dám low tier tank bitvu, tak tam stačí trefit kamkoliv a vždycky to projde.. u high tier bitev to často nedá dmg ani když mířím na weak spot.. já bych chtěl skill based hru, kde hra odměňuje za "chytrost" a míření. To tady opravdu nehrozí. To, jestli dám dmg a kolik totiž závisí na tom, jaké číslo se náhodně vygeneruje.. ne, to opravdu není o skillu.
  • walltar
    No pokud víš o nějaké lepší tankové hře, kde se člověk nemusí *** s pěchotou tak napiš. Ona i přes svoje nedostatky to je celkem dobrá a zábavná hra ... a hru bez nedostatků jsem zatín ještě neviděl.
  • četa ve víc lidech než ve třech nejde ani s premium, pouze rota... Je to hlavně proto že když by byla četa 5ti zkušených hráčů s tankem jako KV1S (pro toho kdo nehraje rozuměj asi nejvic OP tank ve hře) tak by si tu bitvu ti ostatní mohli po zapnutí rovnou vypnout...

    K premium účtu, vyplatí se pokud potřebuješ peníze na vysoký tiery 8+ tam už je to dost drahý a vydělávat po průměrných 20k na bitvu se ti takových 6 milionu moc nechce
  • Sorry,

    rychlý dvojklik na "odeslat" a systém to vyvěsil 2x
  • uprimne nechapu jak to muzete hrat pres ty nedostatky o kt. se tady píše.
  • Tak to nesouhlasím, jestli člověk hraje 1-2 hodinky denně, tak v rámci měsíce ušetříš víc času, než jinou variantou utrácení.
  • Tak to nesouhlasím, jestli člověk hraje 1-2 hodinky denně, tak v rámci měsíce ušetříš víc času, než jinou variantou utrácení.
  • No, jelikož skoro nepoužívám prémiový účet, tak můžu říct, že tvoje tvrzení není úplně pravdivé. Já jsem ochoten přistoupit na model, kdy hráč z free účtem musí uvažovat jaké stroje koupit. Na tieru 6 vydělává každý tank. Pokud chceš tiskárnu na peníze (s free účtem), tak KV-1S je jasná volba. Tier 8 - ISU-152. Vydělává solidní peníze. S E-75 na tieru 9 mám taky dobré zkušenosti. Ne že bych vydělával, ale držím se tam přibližně na 0.
  • Ja netusim co presne definuje MMO, jestli herni principy jako otevrenej svet atd. tak to WOT nebude, ale jestli technicky provedeni spolecnej server (nebo cluster) a k nemu klienty tak by WOT mel byt MMO.
    Wiki rika ze War Thunder je mmo, ale ruku do ohne za wiki nedam.
  • Známý fakt to sice je, ale také je pravdou, že ho do toho nikdo nenutí a všude je o tomhle spousta informací, tudíž moc dobře věděl, do čeho jde, takže nemá důvod si stěžovat.
  • já se na 8+ tanky vybod, stojí to šíleně času vygrindit a ještě ta údržba..
    relativně snadno jsem si vygrindil pár vytipovaných (nej ve svém tieru) tanků a když mam chuť tak zapnu wot odjedu pár bitev a zas to vypnu..

    nic mě nenutí kupovat premium, pokud by přidali premiumy na kratší dobu (třeba 1-4 hodiny) tak bych si ho klidně koupil.. takhle je to vhodný (24h+) jen pro nolifery :/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší