Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nepletes si levicacky a pravicacky trochu... *7*
  • Á tak mejlka, jste jen levičáckej plátek.
  • Koukám že to je pěkně pokryteckej levičáckej plátek? Na obrázku hovno, ale napsat se to nesmí.
  • Tak oni i u filmů než aby se koukali na orig. + titulky, tak si ty úspěšnější zahraniční filmy přetočí s vlastními běčkovými/céčkovými herci.
  • Jack1947
    Nema uplne? nebo nejaky ten ... nevyrazny zvuk ( co vim treba sum lesa, vesnicka hudba...) neme by to bylo takove o nicem.
  • Radioaktivni_surikata
    Tohle nikdo dělat samozřejmě nebude, protože by to žádnej Angličan nevyslovil a i kdyby tak by to pro ně znělo dost divně. Dopadne to jako třeba ve Witcherovi s Triss Ranuncul/Merigold.
  • V dnesni dobe? Jedine hru oskubat a vydelat na DLC
  • tak na druhou stranu je pekne, kdyz se v Cechovi vzbouri vlastenectvi i mimo Mistrovstvi sveta v hokeji ...
  • Jack1947
    I kdyz ja nemusim mit Dabing tak moc ze bych bez nej nebyl pokud by byl na ukor veci co by jinak zlepsovali hratelnost, nemam problem s tim ze radsi kvalitu nez dabing. Je to takove jen me ( nejen) zbozne prani chapu ze situace uz neni takova jak pred x lety.

    Herni scena je jina Ceska herni scena Kickstarter asi taky nebude uplne prochazka zahradou a aby stal za neco a ne za h... taky by si asi potrebovali radne priplatit a kdyz si muzou priplatit jinde , radsi to nez aby zanevirali na nejakou dulezitejsi cast... Pokud by to bylo az takove nestravitelne financne nevadi.

    Jen nostalgicky si clovek zavzpominal na doby, kdy ve hrach porvavali Cesky no asi uz se tech dob nedockame nikdy no. Mainstream CZ hram naklonen neni a uz vubec ne dabingu
    pokud by vubec chteli delat profesionalni To by mohlo byt taky sakra drahe. Ja klidne radsi ustoupim kdyz bude ta hra vic propracovana neni to zadne ultimatum nebo snad neskutecna vec.

    Kdyz bude bude budu rad, zatleskam . Kdyz ne tak ne holt vsechno uplne tak nejde. Bohuzel. ono i titulky musi bejt velkej Deal u takovyhle hry. Takze budme radi aspon za ne respkt (budem). *4*
  • Pod toto se podepisu. Take bych rad, aby byl cesky dabing, ale duvody, proc pravdepodobne nebude, jsou jasne a sam bych na miste tvurcu jednal stejne. Argumenty typu: "Dyk je to ceska hra z nasi historie, to se to maji deti ucit v anglictine?" mne prijdou dost mimo.
  • Welcome lord Řehoř z Řeřichova Hradce, may you be seated! To bude tak krásně libozvučné v AJ *1*
  • To je teda pěkně trapnej komiks. Nic lepšího nebylo ?
  • Kr.Pa
    http://www.youtube.com/watch?v=V7OdI-b61qg
    Audiomachine - Warlords
  • no ja treba dam prednost anglictine .. kdyz soucasny dabing neni schopny nadabovat ani filmy tak aby se to dalo zkousnout (i kdyz je jen trochu horsi nez oficialni titulky) tak radeji anglicky, ktery bude sedet na pusu, mimiku a gesta nez spatny cesky a usetrene $ se muzou pouzit na neco rozumnejsiho ...
  • Jack1947
    Ja hral treba MAFIA 1 na PS2 s tim anglickym dabingem a ten se mi nelibil. ( nedej bozer nemeckej pffuuj). Aspon ze stenaly ty parrchatni stejne kdyz umirali a v motelu chybel pes. Vlastne tam psi nebyli vubec. *9*
  • Jack1947
    Mafia byla beztak nej! https://www.youtube.com/watch?v=ToFj9_HMijY L-E-G-E-N-D-A-R-Y!
  • Mart9
    Je od Dana sympatické, že se snaží o český dabing, ale musíme chápat, že to může být jen taková třešnička na dortu pro českou kotlinu...
  • TheGGG
    Myslím že se všichni shodneme na tom, že dabing by hře jen uškodil. Ochotnické výkony českých dabérů už zprznily nejeden film, seriál nebo hru, tak snad se alespoň tady dabingku vyhneme.
  • Miserius
    Mě se to líbí, protoze cestina ma vetsi skalu sprostejch slov a mam rad Rychlýho *1*
    Ale třeba ze zvědavosti po třetim projetim vsech rad Sopranos jsem se chtel podivat jak tragicky to vypada česky a už se to ani nedá sehnat *1* Předabovat italsko-americkou mafii, to musela být krása *1*
  • Nechapu ty dohady o dabingu. Hra je ceska tak by ji urcite slusel. Jen chci v klidu dozit a neucit se na stary kolena nejakou jinou zvatmatilku. Je prijemnejsi poslouchat a venovat se veci kolem, nez cist a jeste u toho machat mecem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit