Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pilgrim66
    Neví někdo, co je to za muziku v tom traileru?
  • ringmancz
    namluví někoho v úvodu hry při vypalování vesnice
  • Ja budem rad, ked sa urobi poctiva a dobra hra, a česky dabing sa môže dorobiť aj po vydani, ked bude na to čas, aj nejake financie. Podla mna to česky trh priamo neovplyvni a časom si nikto nespomenie, či bol česky dabing hned, alebo až za dva mesiace...
  • Magister_Peditum
    Je ti ale doufám jasný, že se postava, kterou namluví Sean Bean, nedožije konce hry?
  • No dabing v druhy Mafii nebyl spatnej, ale mel svy mouchy, viz 1:28:05 *15*
  • Nic užitečnějšího neni.
  • Nie, nie je. Oni sú majoritná časť klientely, majú prednosť *2*
  • Z toho jak jsi to napsal je jasný o co se snažíš.
  • ringmancz
    stačí se podívat na druhou Mafiu, tam čeština nebyla přimární a většina lidí (já to tak černě nevidím) na dabing nadávali. do jedničky stál: "hrubě řádově statisíce korun. Mám-li být konkrétnější, bylo to spíše k nižší hranici", ale to byla jiná doba a tipuju, že to bylo jen za samotnej dabing a ne implementaci do hry
  • Magister_Peditum
    Bohužel je to kapánek větší trh, než ten náš.
  • Pilgrim66
    Jejich problém je to, že hra bude v angličtině a ne češtině... aha, zajímavý úhel pohledu
  • presne tak ale vysvetli to tem par imbe.ilum tady
  • To je ale jejich problém.
  • kdyby jsi četl tuhle diskuzi kde se to psalo uz asi 10 krat pochopil bys jenže když nikdo nečte co napsali lidi před ním tak se to tu bude opakovat asi donekonečna PS nezapomente se někdo další zeptat za 10 minut znova
  • Californication je s dabingem naprosto strasny. Videl jsem tri dily, utnul to a hned si sehnal origo s cz titulky, protoze by mi to do budoucna akorat kazilo sledovani. Podobne jsem to mel i u Breaking Bad.
  • Magister_Peditum
    Protože anglofonní hráči/diváci obecně moc neholdují titulkům.
  • *8*

    Tak jestli se pohybujeme v takovýchto částkách tak asi není potřeba se dál o čem bavit. To opravdu raději utratit ty peníze na něco užitečnějšího.
  • ringmancz
    nebo staročesky a motion capture od našich herců... v celkových nákladech ta částka bude jenom malej zlomek, ale pokud to nebude priorita, což asi nebude, tak to dopadne špatně
  • CRYPT
    Nechapu proc se pro udrzeni atmosfery neudela jen cesky dabing a anglani a ti kteri chceji mit anglictinu (vetsina trhu) at ma jen anglicke titulky >.<
  • Magister_Peditum
    A samozřejmě bez titulků. Pak nebudou naštvaní ani nevidomí a hluchoněmí hráči.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit