Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z téhle hádky nebo jak to nazvat si myslím že všichni budeme spokojení pokud to bude němá hra bez jakéhokoliv dabingu
  • Veskoslav
    No SW TOR stál dabing 2 miliony dollarů, Zaklínač 2 stál okolo 250 000 dollarů (zkusím dohledat přesnou částku, někde to psali):)
  • Pilgrim66
    Nabodeníčko dlouhé, nabodeníčko krátké.
  • Magister_Peditum
    "hele, buzno" říká člověk, co má v nicku Biebera... *1*
  • Pilgrim66
    Zrovna treba Doug Cockle u Zaklínače v angličtině se mi hrozně líbí.
  • Hlavně žádné "kto polak?"
  • Magister_Peditum
    A navíc to budeme mít i se spřežkami, takže dojem autentičností bude dokonalý! *1*
  • Z diskuze vyplývá, že by se měly domluvit s lidmi, kteří stojí za polským dabingem Zaklínače 2 a budou spokojeni všichni. Ti co nechtějí v české hře angličtinu, bude tam češtině podobná polština, kterou se v Českém království mluvilo v části Slezska a kterým jde o kvalitu tak za posledních několik let je polský dabing zaklínače to nejlepší co jsem slyšel.
  • Pilgrim66
    Mně taky a upřímně právě z her a filmů jsem se naučil nejlíp anglicky (C1/C2 úroveň). Na druhou stranu chápu, že někdo už ten čas nebo chuť holt nemá, takže titulky.

    Dabing je podle mne docela drahá věc a ČR základna by ho myslim nezaplatila.
  • No takhle... Koho byste při hraní raději poslouchali? Seana Beana nebo někoho z Ordinace v růžové zahradě?
  • Protože do her nedělám, tak se zeptám... Kolik? Fakt by mě to zajmalo a nemám vůbec představu.
  • Hele buzno, nakej ten easteregg jakoze ve specifyckej tajm v nocy na neznamym myste u reki vileze vodnyk nebo v dandžnu bude sliset blekotany jazika certa.
  • To bude až další hra... Česká fantasy hra :D. Budeš hrát pohádku a řešit ji různým způsobem. V open worldu půjdeš do světa vybrat si do jaké pohádky se přichomýtnout a tím si vybereš princeznu a tu se pokusíš vysvobodit :D. K tomu bude ještě kooperace pro pohádky kde je víc postav...
  • Jako, pokud ten dabing udělají, tak fajn, ale stejně už prakticky všechno jedu anglicky s ang. titulkama (když se občas z odposlechu nechytám), takže mně je to celkem jedno.

    Ono je fakt otázka toho, jestli by se jim dabing zaplatil, protože teď potřebují hlavně vydělat při co nejmenších nákladech a dabing pro naší zemi je prostě "zbytečný" náklad navíc, protože prodejnost u nás neni taková jako jinde (nemluvě o warezu).

    Někdo navrhoval, že by se mohly prachy na dabing vybrat na startovači, což si myslím, že je dobrý nápad a ukázalo by to skutečnou poptávku...
  • Grifus
    http://www.youtube.com/watch?v=KH7jl0zxSDk
    *1*
  • ringmancz
    líbí se mi všechny ti komentáře lidí na facebooku, co očividně dělají do her a vědí, kolik takovej dabing stojí
  • Magister_Peditum
    Tipoval bych, že spolu Maďary do Čech vtrhnou i Zergové.
  • Když už tam nebudou draci a elfové, budou tam aspoň vodníci a čerti?
  • Souhlas, a pokud bude zakaznykem obevena gramatycka hiba v ceskich tytulkach, budou mu navraceni penyze.
  • Magister_Peditum
    Věřím, že se Warhorse bez těch dohromady 50 liber obejdou. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit