Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jak vydali nějakou low-end (6550 nebo tak něco) s 4GB (nebo 6?) VRAM tak jsem se pěkně zasmál při vybavení podobné situace *15*
  • Veskoslav
    Ironie:)
  • Veskoslav
    No dám no:-X:) Ale rvu tam 16 GB, což stejně je nesmysl prozatím.
  • Rádio zemřelo?
  • Jo já mluvil o PC, sry zapoměl jsem na první threat :)
  • Ty jsi taky lina lemra, mel bys se jit probehnou ven a ne smrdet cele dny na foru. Prokrvenim tela, by ses mozna dostal i k nejakemu mysleni. Ps3 byla pro vyvojare Dantes Inferna primarni vyvojovou platformou. Stejne jako Dead Space 1-3. A to protoze kdyz to rozbehali na Ps3 s mizernym Cellem, dostali by takovy vykon i z kalkulacky. Konverze na Xbox 360 uz pak byla hrackou.

    Cell byl slepou vyvojovou vetvi, coz potvrdily samy firmy, ktere veskery vyvoj nastupcu Cellu ukoncili. Dani za to byly spatne multiplatform tituly, ktere casto vypadaly i oproti X360 jako nejake betaverze. Viz Mafia 2, Skyrim, Bayonetta a stovky dalsich her.
  • TheGGG
    Muhehe ty toho očividně nemáš víc a nikdo ti to už dlouho nepřipomněl. Běž si hrát na trolla někam jinam, tady ti ty hlášky ze školky nepomohou.
    Pro jezevčíka: pravda pořád stoupá, zrovna je nademnou.
  • Zdání klame, pořád stoupá, stačí vynechat pilulky, ale raději i ty granule. Pro začátek bude stačit pramenitá voda na probrání. Bohužel asi nic jiného nepumůže, špatné vyhlídky. Na k*ule pomůže zábradlí.
  • Tak dnes ve hrách nevyužiješ ani 8GB,natož 16.Tudíž jsou tank nějak na dvě věci..
  • Obe ty konzole maji igp integrovano v apu, proto pro ne bude zadouci mit velkou propustnost ram.
  • to je ta klasicka posadnutost o tom kto ma väcsieho vtaka... nedavno som pocuval nejake decka v obchode s PC ako skladali komp a ked som pocul aku ramku tam drbli tak som sa skoro rozrehotal medzi regalmi, ked najväcsia pravdepodobnost je ze ten comp bude fungovat cely svoj zivot iba na samych FPS-kach a NHL-kach... *4*

    Ja som si bednu skladal asi tak 3 roky dozadu a doposial som si pridal iba 4 GB ramiek a zmenil grafiku a este budem mat pokoj na dalsie 2-3 roky
  • Propustnost RAM je dnes to nejmenší co v kompu potřebuješ, výkon se zvedne tak o 1% na 300MHz *7* propustnost RAMek je dobrá jen tehdy, když máš např. integrované GPU, nebo když ji využívá grafika sama, ale ty maj většinou 1GB+ dnes takže je to useless.

    Proto např. takový Veskoslav ti postaví levný komp a dá ti tam ramky za 2800,- Kč
  • To tezko Justine, zadny nemas.
  • TheGGG
    Mě se zase zdá že pořád zůstává ve stejným patře. Asi ji po těch pilulkách svrbějí k*ule.
    Posílám jedny růžové na k*ule o patro víš.
  • Veskoslav
    No takové hodinky už taky přece zanikly:) Nahradily je mobilní telefony atd. Jo propadliště dějin *1*
  • Veskoslav
    Já mám osobně 16 GB, ale podle mě 8 GB naprosto vystačí a to ještě minimálně 2-3 roky. 16 GB bych kupoval jedině v případě nějaké akce či kdyby Vám někdo daroval. Aspoň můj názor, nevím, jak kolega:)
  • palcov
    Dávám PC rok, maximálně dva. Rádio přece taky zemřelo s nástupem televize a dnes již ho nikdo neposlouchá.
  • Proč ta čuba pořád leze nahoru, asi má ráda zelené granule.
  • Pravda, kazdy jinak definujem slovo nabuseny. U nas to obvykle znamena silny, vidim ze to tak neni vsude. PC za desitky (desitkY predpokladam tedy aspon dve) tisic se tomu nemuze rovnat, to je pravda, bude 4 a vickrat vykonnejsi. *3*
  • Takže kolik by jste doporučili na PC mám 4 GB a to už je málo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit