Přejít na výpis diskuzí

Die Toten Hosen

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
724 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ,,Zapoměl jsem zmínit že jedinou utěchou je pro mě četba esejí Alberta Camuse (přeložilo do češtiny a vydalo nakladatelstvý HOST-všem doporučuji!) rocková hudba, Die Toten Hosen už tolik neposlouchám jako dříve,v poslední době ted nejvíce poslouchám to co jsem objevil v poslední době (díky TV kanálu REBEL,tedy tyto kapeli jsem dříve nikdy neposlouchal,ačkoliv jsem se o nich doslechl krom Godsmack) a to jsou pro mě mimořádně skvělí a vyjímečný RAGE AGAINST THE MACHINE, GODSMACK, TV SMITH, A RUSKE KOROL I SHUT,-jsem si skutečně oblíbyl. Při jejich poslechu mě srdce plane a hoří,shoří jako moje jediná a poslední vášen v životě co ještě mám. na Wimma Wenderse jsem nezapoměl! Považuji se s hrdostí za toho nejnáročnějšího a velkého EVROPSKEHO FILMOVEHO DIVAKA (viz. mé filmové kritiky a recenze psané jako esej to tu alespon jak doufám ještě dokazují,jinak to alespon berte jako dobrý tip ke shlédnutí v uvozovkách řečeno nového filmu). Jsem cinefilsky dost žánrově vyhraněný ke krimidramatum (nikdo už v tomhle žánru nepřekoná hlavní herecké výkony Marlona Branda a vubec stejně tak Eliho Kazana se snímkem "On the Waterfront" ("V PŘISTAVU") ) - je to film o kterým chci napsat skutečně dobrou, čtivou a srozumitelnou filmovou kritiku a nicméně ji zamýšlet napsat jako svou nejlepší a nejdelší ESEJ. Miluji (a zmíním to jako 5 nejlepších filmových tipu) krom toho road-movie (pro mě osobně nejlepším road-movie filmem Wimma Wenderse je "Land of Plenty" ("Země Hojnosti") ) - to byla jedna z prvních mích filmových kritik,který -která- vydala na sáhodlouhý a kvalitní ESEJ,na který jsem skutečně hrdý jako na žádný jiný film! 3 mím filmovým tipem pro EVROPSKEHO CINEFILA je společensky-politicky kritické drama "Ein Augenblick Freihait" ("Na Chvíli Svobodní"-stejně jako u "Země Hojnosti" Wimma Wenderse to byli u mě slzy štěstí),o kterým jsem tu svou filmovou kritiku,recenzi již nedávno psal,opět jsem na ni hrdý! 4 filmovým tipem,při jehož sledování mě srdce skutečně plane a hoří je intimní milostné drama jihokorejce Kim Ki-duka "Čas" (pro mě jeho nejlepší a nejsrozumitelnější intimní milostné drama,které kdy natočil,a které už Kim žádným dalším filmem nepřekoná),o kterým jsem filmovou kritiku-recenzi na zpusob eseje prozatím ještě nepsal. A mím posledním 5 filmovým tipem je "Nesnesitelná Lehkost Bytí" Phillipa Kaufmana,coby filmovou kritiku-recenzi opět a opět esejisticky pojatou jsem tu po sobě rád zanechal,ovšem musel jsem jí zkrátit aby jse jsem vubec vešla,takže s ní tu spokojený vubec nejsem. A konečně mužu druhým lidem říct je tu DOPSANO VŠE! (dopsáno!)
  • ,,Já už mužu být naštvaný (už jen) sám na sebe,a když už jsme u toho,jsem naštvaný jedině už z toho duvodu,jedině už proto že jsem tolik smutný a osamělý a sklíčený depresí,a tečou mě furt,stále jen slzy z očí,chce se mě z toho svého natolik promarněného a prázdného života brečet! A to nejhorší je na tom to že to prostě nejde zlomit ve mě tu lhostejnost a nezaobýrat, nezabývat se jen sebou samím,ale také tím jak se cítí a co chtějí a co už o de mě samého potřebují druhý lidi,ptát se jak jim mužu pomoci a asi jsem vubec schopný jim pomoci,když (protože už) už to dávno právě že a prostě dlužím svému otci- bohužel se mě to nijak nedaří a trápím se tím,a o to více mám sám na sebe zlost,je mě těžko u srdce. Moc moc prosíííím o to zapomente na to o čem jsem psal předt tímhle příspěvkem,protože nemají už pro mě žádnou cenu!! Prosííím pomocte mě alespon jen tím že nebudete ani tak číst a hodnotit po mě mé příspěvky,ale zapomenete na ně a začněte konečně prosííím někdo diskutovat s někým o Die Toten Hosen,já nejsem nic,nikam nepatřím,ztratil jsem smysl života a nedokážu se společensky začlenit,jsem prostě nula,outsider. Chtěl bych abych nemusel myslet na to vzit si život,protože musím myšlenky na sebevraždu stále přecházet a ignorovat,to jediné co by tu po mě zustálo jsou jen ty slzy na klávesnici a tyhle mé příspěvky co tu ve foru jsou. neděkuji správci stránek za to že tu ponechal mé příspěvky,moc bych si přál aby byli smazány avšak krom mích filmových kritik a recenzí,ty jediné jsou tu krátké a věcné a plně srozumitelné.Prosííím registrované rockové fandy do Die Toten Hosen aby tu mé předchozí příspěvky prosííím smazali. A než bych zemřel (tohle myslím vážně!) chtěl bych ještě stihnout se prostřednictvým těchto stránek s někým osobně seznámit,kdo je prostě nezaujatý,nepředpojatý a kdo nestigmatizuje schizofrenii svými předsudky a podívat se do Prahy a do Kroměříže (odtud pocházel Karel Kryl),tam bych chtěl umřít! Vubec nevíte jak mě je,každý na to kašle a nepromine mě některé demagogické příspěvky v tomhle foru,to mě mrzí. Myslím že každý by měl druhým lidem odpouštět téhdy pokud toho litují,a já tohle nediskusní forum,tenhle muj blog nemám rád. byl by z toho špatný nekrolog!! Špatný umrtní list,prosííím nějaké ztracené lištičce at se mě ozve na 604 891 787. A ps. přál bych si aby to bylo jako kdysi v Praze,kde se nemusím k ničemu přemáhat a do všeho se nutit,v Praze je všechno samo sebou (spontánní) jak má být. Nic lepšího jsem tu za ta léta nenapsal,prominte mě... v nejlepším se má skončit,rád to nechám nedopsáno!
  • Nijak nelituji toho že z nám z Německa jen filmaře Wimma Wenderse (jeho filmy mě naplnují,uspokojují,dávájí mě vše po čem v životě toužím a co přesně potřebuji a přál bych to stejné, to samé i druhým lidem)), nedávno zesnulého Gotze Georgeho coby Schimanskiho a písně Die Toten Hosen. Užívám antidepresivum Olwexya,Quetiapin Mylan,rivotril,prothazin,dormicum na spaní a depotně aripiprazol tedy tzv. Abilify Maintena a po nedávném už třetím dobrovolném! propuštění z psychiatrické kliniky ve fakultní nemocnici v Hradci Králové po tom co jsem měsíc přestal jíst jsem se tělesně i nervově zhroutil, protože jsem měl z hladovění, z nedostatku stravy rozházené mineráli v krvi v těle (tedy u mě neproběhla žádná panická ataka ani relaps onemocnění!),ale to nebylo to co mě zlomilo - to bylo v uvozovkách řečeno jen a jen to tělesné zhroucení (zimnice,svalová ztuhlost,hyperventilace,tedy nekontrovatelné dýchání), ale co mě zlomilo k nervovému zhroucení bylo to že mě bylo nebývale uzko ze smutku a ze sklíčenosti z toho že se mě chtělo pořád brečet a nešlo to (ze mě ven) - tak se z toho i tělo nervově zhroutilo (tzv. psychosomatika). ted mě je už mnohem lépe,začal jsem pravidelně jíst a doufám že to přetrvá. Děkuju všem kdo tu čtou a hodnotí tu mé příspěvky,at tu nejsou přece jen zbytečně,ještě jednou děkuji! (a ps.mrzí mě ty mé tolik přehnané příspěvky ve foru Rammstein, ale prostě mě nezvykle a prostě nesmírně rozčílilo to že si někdo dovolil psát o mé o sobě lži anonymně jednoduše pod mím jménem a příjmením,to je skutečně ubohý a nehorázný!) (nedopsáno)
  • Východní Čechy, Solnice.
  • Martin Dyntar,32 let,604 891 787.
  • ,,Muže-li uzko býti člověku v této krásné přírodě,pod tím nebem co je v noci tak nízko zemi plným hvězd? Zda se mohou uprostřed překrásné přírodní krajiny v duši člověka objeviti a přetrvávati (skrývati) v nás samích zloba,msta,žárlivost,závyst druhým lidem anebo jiné špatné vášně?" ,,Byl jsem plný dojmu,že veškeré všelidské zlo musí vymizeti ze srdce člověka žijícího uprostřed přírody,tedy v souladu s přírodou - v tomto sepětí nesmírné krásy a dobra." ,,Pravda sama o sobě je bolestná a smutná,plná smutku... Ovšem je-li v nás,tedy pokud je v nás touha a potřeba znáti ji a říkati,snažíme se ji (onu pravdu) poznati a říkati." ,,Uvědomíme si,že tolik málo (jen prostým,obyčejným,charakterním) lidem je dnes nám od srdce lehko a nezvykle příjemno pohlížet jim do očí a naslouchat jim..." (věnováno památce Václava Havla)
  • ,,Každý z nás rád vzpomíná na místo kde vyrustal jako na místo kam se neustále rád vrací jako na místo svého prožitého dětství,dospívání,zázemí,místo svého domova a rodiny. Když to porovnáváme se současnou skutečností,která je tady a ted,zde a nyní,zjístíme že ztrácíme v sobě pocit domova a jistoty rodiny (jistou vzájemnou sounáležitost v rodině),to co je jediné už tolik duležité pro současný,dnešní stav společnosti není zdaleka už jen ekonomika jak se nám snaží politici namluvyt,není politika anebo náboženstvý,ale vše se odvýjí od toho že rodina je základem státu a společnosti,alespon tak je tomu v asijských zemích,kde funguje přesná a přísná hierarchie určujících vztahu v rodině a ve společnosti,(neo)konfuciánský model společnosti a konfuciánská etika či konfuciánský kodex cti svého jednání,hodnoty domova jsou jak se kdysi vyjádřili Američané v jednom ze sociologických pruzkumu (statistik) ohledně toho že jejich smyslem života je ,mít svuj domov'!,tedy vlastně otázka domova je stejně duležitá jako hodnota náboženské víry nebo politiky..." (nedopsáno)
  • ,,za 1.Emoce-2.Vnímání-3.Myšlení...1.Emoce ovlivnují vnímání a vnímání ovlivnuje myšlení. Je duležité si uvědomovat a vyjasnit si co sami k sobě a ke druhým lidem cítíme! (to co nemáme rádi sami u sebe pak nemáme rádi ani u druhých lidí a právě na tom se zakládá i naše osobní sebeucta,která se s našim věkem,s našim dospíváním neustále vyvýjí,tak jako se s postupným věkem,s našim dospíváním vyvýjí naše emoce) - od toho se odvýjí naše 2.Vnímání a 3.Chápání skutečnosti (které muže být zcela mylné a špatné,anebo naopak pravdivé a správné) - a dusledkem toho obojího jsou pak naše 3.Hodnoty,které propujčujeme okolnímu světu kolem sebe a druhým lidem podle toho jak už hodnotíme sami sebe když jde o naše myšlení. V 3.Myšlení je duležité vyhýbat se ideologicky zafixovaným stereotypum (předsudkum) dané specifickými kulturnímy tradicemy,náboženstvím a politikou,a výchovou v rodině,nejduležitější jsou jen hodnoty rodiny a domova,kde se cítíme ,být doma'!"
  • ,,Snažím se být dobrý křestan,a domnívám se že je dobře že se Václav Havel antisemitistických a xenofobních (skutečně) hnusných extrémistických a radikálních výroku Tokya Okamury na adresu uprchlíku ze Sýrie,z Iránu,z Iráku... co přícházejí po tisících do Evropy nedožil,je to urážka jeho památky a toho o co se Václav Havel v této zemi zasadil - o hodnoty pacifismu a touhy dobročinně pomáhat druhým lidem v nouzi - a Tokyo Okamura je obdobný rádobydiktátor jako Putin, který bombarduje a okupuje Ukrajinu, a neuznává jakkoukoliv opozici - nepřipouští si opozici - jistě mít takovou vysokou politickou moc je opojné, naštěstí Tokyo Okamura se jí jistě nedočká - jen si sám navyšuje předvolební preference populistickými tolik radikálnímy výroky na adresu uprchlíku utíkající před válkou ve své zemi a před Islamistickou politikou ve své zemi žádající v Evropě o politický azyl - Václav Havel by jistě mluvyl o potřebě soucitu,porozumění,potřebě svobody a solidarity ke druhým lidem bez ohledu na jejich národní příslušnost a náboženské přesvědčení,společenské postavení atd. Ale jak jsem říkal politika mě nezajímá! Duležité jsou pro mě jen vztahy mezi lidmy."
  • ,,Osobně se mě dotýká lež na mou adresu v diskusním foru Rammstein, kde se někdo (anonymně) uplně jeddnoduše podepsal mým jménem a příjmením když sdělil to co vubec není pravda o mé osobě - že jsem si měl udajně prý podřezat žíli, beru to jako pomstu nějakého anonymního fandy do Rammstein za mé ve foru tam tolik přehnané příspěvky, za které už jsem se tady omluvyl. Tot vše!"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší