Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápete

    Vy jste uplné dyliny vy vůbec nic nchápete Barborko on není málo slavný je hodně slavný!Jo a jestli si myslíte že jako blondák vypadá dobře tak...radši se nebudu vyjadřovat jak k tomuto tak k tomu že neznáte jinačí filmy kromě Alexandra velikého a Requien for dream!On hrál i v Americkém psychu,klub rváčů,Panic room,tenká červená linie,narušení a mohla bych pokračovat!a jestli znáte jenom klipy jako The Kill,From Yesterday tak nejste moc dobré fanynky oni mají i starší písničky...které jsou taky skvělé jenomže vás zajímají jeho oči a nic víc!Právé fanynky by to dokazovaly jinak třeba jak se dostal ten nový člen skupiny do skupiny?huh víte?Ne!Stepoval před Jaredovým domem dokud s ním nepromluvil a když Jared ani nevylezl tak zaklepal na dveře a zahrál mu a řekl že chce být v jeho kapele....a Jared řek že klidně!Jo a mimochodem Jared byl zasnoubený s Cameron Diaz a chodil s Jednou holek z rodu Olsons,Ashle Simpson,Lindsay Lohan!To je vše!Jen si všímejte spíš toho jakou hudbu zpívá a co do té hudby dává!Co ty písničky vyjadřují pak pochopíte osobnost Jareda....jo a spekuluje se o tom že Jared si sám točí klipy pod falešným jménem!Tak berte i to že je skromný a strašně tajemný a nejen že má hezké oči! *4* někdy se zas ozvu!
    • Re: Nechápete

      ty jo obdivuju te myslim ze ty ses ta opravdova fanynka.... *3*
    • Re: Nechápete

      jo sice mas pravdu ze lidi znaj Jareda jen z tehle dvou filmu a ze hral asi ve 150 dalsich,ae skoro v kazdym filmu hral jen nejakou malinkou rolicku....a ja osobne ani newim jestli jsem jinej film nez requiem a obchodnika videla....a jestli jo tak jsem si ho ani newsimla....a requiem podle me byla jedna z jeho mala velkejch roli a z toho filmu mi on taky utkvel v hlave....nejdriv jsem vudela film a pak az za par mesicu v televizi klip....do ty doby jsem ani nevedela ze nejak 30stm existujou az kdyz jsem videla ten klip rekla jsem si hale neni to nahodou ten co hral v tom a tom....mno a huraa je to on....a ta jeho hudebni kariera ho podle me ted proslavila nejvic,ptz driv si rekl/a Jared Leto a kazdej kdo to je?? mno takovy je muj nazor na tu zbytecne vyhrocenou situaci tady....ae jestli nekdo mate jinej tak to je v poradku....a jestle jedno...je prece uplne jedno jestli je gay nebo neni a jestli driv chodil s tou a tou....ani jedna z nas tady ho nikdy mit nebude a on si muze delat co chce....je to sice nadhernej chlap....ae ne pro nas.....tak se tu mejte hezky a sry ze jsem vam vpadla do diskuze jen me to trochu zarazilo.... *7*
    • Re: Nechápete

      Ha ha ha tleskám... tak tohle všechno samozřejmě pravý fans vědí... jako já to vím a i mnohem víc, protože pro 30 STM dýchám, nejen pro něj.. nový člen skupiny se jmenuje Tim jen tak pro zajímavost ( i když vlastně ještě není oficko, takže kdo ví)... jistě, že víme, kde všude hrál.. a co se týče starších písniček, tak jistě že znám, od Anarchy in Tokio po Struggle... takže tady nemusíš poučovat.. s Cameron Diaz měl dokonce pejska, nechodil s Ashley ale s Jessicou, s blbkou Olsenkou a Lohankou a Scarlett Johansson atd atd... hrál i v Highway a My So called Life atd. atd.. takže nejsi jediná, kdo má znalosti... a to jich mám možná víc... nemusíš se tu na ty holky vytahovat kočko, protože vždycky jsou lidi, který toho budou vědět víc než ty! *1*
      • Re: Re: Nechápete

        To vim taky že chodil z Camerom Diaz i s Lindsay Lohan měl potyčku.tohlento si taky pečtu někde v novinách nebo si to dokážu najít na internetu. *15*
    • Re: Nechápete

      Dilina jseš tady jedině ty.Dělaš akorád ze sebe chytrou jak nádražák.To je snad jedno jak ho máme rádi nebo jak ho milujem.Některá má ráda jeho oči,nebo jeho božký tělíčko,jak zpívá nebo jak hraje ve filmech.Právě že chápeme.Máme ho ráda každá jinak.Takže nám polib PRDEL. *16* *5* A nech nám naše sny a myšlenky na něj jak ho máme rádi my.PS:Příště můžeš zase napsat něco inteligentního,já se ráda zase přidám.
  • i love jared

    je ten nejúžasnější a nejkrásnější,viděli ste někdy hezčího?já snad ani ne...při rozhovorech dělá kravina jako já dělám normálně *1* ,ty jeho vlasy,úsměv,to tělo krásný,bože,prostě dokonalost sama *14* doufám že sem ještě někdy přijede,ani si nedokážu představit jaký by to bez něj bylo
  • pro něj... :)

    Psala sem loni, píšu i letos.... Ten nejlepší herec a zpěvák na světě si to zaslouží :) hodně štěstí Jaredovi a řikám to myslim si za spoustu lidí, kteří sem napsat nemůžou... :) takže štěstí a zdraví a příští rok kulatiny, tak si ještě užij třicítky :) :*
  • Dám ruku do ohně, že Jaredovi neni tolik, kolik píšou. Vždyť vypadá nejvíc tak na třicetpět! Když jsem to přečetla poprvý, bylo to jako by mi Joker vrazil nůž do srdce a nesnažil se ho vyndat! Já za nim zajedu, dokuď je mu těch 44 a vyjmenuju mu všechny jeho plusy a jak je dobrej. Když hrál v suicide squad , tam mě držel při životě. ♡♡♡JOKER THE BEST!!!FOREVER!!!!♡
  • AnnaSnape
    Všechno Nejlepší *14* !!!
  • l.enik

    autogram

    Awoj chci se na něco zeptat,chtěla bych totiž Jaredovi napsat o autogram,ale mám strach.Zkoušeli ste to někdy někdo? A jak to dopadlo? pls poraďte někdo jak na to? *7*
    • Re: autogram

      Jo zkoušela... několikrát... pokaždé se mi ten dopis vrátil zpátky s nálepkou, že nejsouz schopni ho doručit. A přitom bylo vše v pořádku (adresa/ale taje stejně nepodstatná pokud mapíšeš USA,L.A HOllywood/ známka...). No to je ale ještě dobrá verze odeslání dopisu. Většina celebrit dopisdy rovnou pálí...Je nereálné aby odepisovali na všechny co jim přídou. Promiň jestli jsem tě moc zklamala...
      • l.enik

        Re: Re: autogram

        Ne dobrý nezklamala,díky za odpověď.Všechny celebrity ne-jednou jsem na nějaké diskuzi četla že nějaká holka poslala dopis nějakýmu herci a pokaždé jí odpověděl.Já ten podpis ale chci a fakt se mi nechce čekat na to jestli někdy přijedou do ČR a já ukořistí autogram,asi mu stejně napíšu,za risk to stojí *4* Díky
        • Autogram

          Já jsem ještě nezkoušela psát nějaké celebritě o podpis. Určitě to zkus, za to nic nedáš (kromě poštovného) *1* Já mám to štěstí, že jsem Jareda viděla osobně a mám i podpis *14* Tak Ti držím pěsti, ať se Ti to vrátí z L.A. zpět i s podpisem *4*
        • Autogram

          Já jsem ještě nezkoušela psát nějaké celebritě o podpis. Určitě to zkus, za to nic nedáš (kromě poštovného) *1* Já mám to štěstí, že jsem jareda viděla osobně a mám i podpis *14* Tak Ti držím pěsti, ať se Ti to vrátí z L.A. zpět i s podpisem *4*
  • Ten je tak pěknej...
  • capricorn6277

    7AM

    Takze Jaredovi v 7 hodin rano bude 38.. A to protoze v tu dobu v Lousiane bude pulnoc :)
    Ale i tak "Happy Birthday!"
  • Jared je úplně úžasnej, hlavně v Alexandrovi!!!! I když hraje teplouše, tak je neskonale sexy:-))))
  • ---Hésiona--- Bylo toho víc, co vystřihli. Sám Colin to říkal. Taky jsem čekala v tom filmu od toho vstahu víc něhy...Héfaistión i Bagoas byli ve filmu trochu odstrkovaní. Ve skutečnosti se od něho nehli, což vadilo některým jeho nepřátelům. Jejich vstah i vstah s Bagoasem a jeho ženami je krásně vylíčen v životopise od světové autorky Mary Renaultové. Napsala spoustu knih z Řecka, kde nepopírá jejich kulturu, která mě osobně se líbí!:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší