Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako Kurt?

    Na těch fotkách, kde má blonďatý vlasy vypadá úplně jako Kurt Cobain...ale originál byl stejně lepší *4*
  • rebus

    Jaro Léto xDD

    Tak Jareda fakt miluju !! xD ůpě ty jeho modrý kukadla *1* ... Myslim, že ne jen že je dorej herec, ale navíc taky ukrutně hezky zpívá.
  • SarahJessMiller
    I love you Jared *3*
  • capricorn6277

    26.12

    Echelon, určitě víte že v sobotu Jared oslaví 38. narozeniny.. Pokud máte účet na YouTube a máte vytvořené video speciálně k tomuto dnu určitě ho sem přidejte, jako to udělam i já ;)
  • l.enik

    nic

    Nebýt Babika tak se tady nic neděje...
    • babik

      Re: nic

      Jezusky děkuju =***
      • capricorn6277

        Re: Re: nic

        Joj, a není babik z r-ewolwe? *1*
        • babik

          Re: Re: Re: nic

          Tak náhodou je xDDDD A ty jsi zase z jredleto.blog ne? :D
          • capricorn6277

            Re: Re: Re: Re: nic

            aaano :)
            • babik

              Re: Re: Re: Re: Re: nic

              Tak jsme se tu hezky sešli :D
  • Všechno nejlepšííí ! nemůžu uvěřit, že je mu už 40, dle mýho vypadá na 30.. miluju jeho filmy !! *6*
  • Ve čtvrtek jsem ho potkala v Paříži :) Mám společnou fotku a je... Ještě úžasnější než na plátně *14*
  • jared

    Neni jedno, jestli je nebo neni gay...stejne ho vidite jenom ve filmu nebo na podiu..., takze co resite.Libit se nam bude, at je jakejkoliv, takze *3*
    • Re: jared

      tjn, ae je strasna skoda ze ho nikdy nemuzu mit!!!! *10* *10* *14* *14* *9* *9*
  • Herec

    Hlavne hral take ve filmu Lord of War obchodnik se smrti s Nicolasem Cagem to vubec neni uvedene ve filmografii.. *4*
    • manuela2

      Re: Herec

      je to tam uvedeny hned jako treti film
  • bellinka

    Ahojky lidi

    Ahojky lidi,chtela jsem se zeptat jestli nekdo nemate naky dobry fotky z koncertu...muj fotak vypovedel sluzbu po SDC takze na 30ty jsem uz nefotila...ted shannim co nejvic fotek...tak kdyby jste mohli poslat naky ty fotky na email Pattyandbella@seznam.cz dekuju moooc!!
    Zdravim Czechelon
    • Re: Ahojky lidi

      Na facebooku na stránce Czechelon je jich dost :) Tak tam zajdi ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší