Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    dnes davaj film Ukryt 22.40
  • xxxkatuskaxxx

    :)

    on je uplně krásnej v klipu Closed to the edge =)ty jeho modrý oči :)<3Miluju *5*
  • Jared je gay!

    Minuly tyden jsem narazila na stranky, kde se Jared priznal, ze je gay. Prej je teplej jak zehlicka. *9* *9*
    • Re: Jared je gay!

      Hele mně příde že v dnešní době se říká skoro o každým slavným herci nebo zpěvákovi že je teplej tak bych to moc neřešila protože kdybych měla věřit všemu tak na světě jsou jen samí gayové.
      • Re: Re: Jared je gay!

        Tos napsala hezky kdybysme meli verit vsemu co se pise nejen ze byli sami gayove ale taky uz by uz bylo po treti svetovi
    • Re: Jared je gay!

      takový kraviny tady rozebírat,někdo zaspal dobu co...ta takový trapný řeči raději příště ani nereagovat..to je taková blbost jako říct ,že jodie foster je hetero. *1*
    • Re: Jared je gay!

      seš trapná dyt víš že to není pravda tak proč kecáš takový pič********** *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
      • Re: Re: Jared je gay!

        Jen aby ses nemýlila ty! *1*

        Bože..nechápu,že vás huba nebolí.
        Proč to tu řešíte?
        Stejně vyřešíte úplný..hov...
        To jestli je na kluky nebo na holky,nebo na obojí..ví jen on sám!Ne vy!
    • Re: Jared je gay!

      nesmis verit vsemu,Jared v jednom rozhovoru rekl ze pokud se o tobe rekne ze jsi gay tak jsi opravdu slavnej a celkem se tomu vysmal...myslim ze neni!I kdyz teda v Alexandroj ho zahral skvele,a potom ten ceskej dabing...buzna jak vysita!!! *1* Ale Jared je fakt dobrej herec,takze kdo by mu neveril... *9*
      • Re: Re: Jared je gay!

        je to uzasne ze je teply...chapete-on a Colin Farrell to je dvojica.je im to sudene, viete si ho predstavit aj s niekym inym?nie?ha! *14* *7*
      • Re: Re: Jared je gay!

        jjj to teda s tebou souhlasim, v tom Alexandrovi to zahraaaal mooooc hezky , fak uzasne!! jako bych nepoznala..:D :D ale jelikoz to byly takovy ty casi kde sexualitu a buzny atd neresili a MILUJU TE si rikali i kluci tak nic new, a je uplne normalni...Á NÉBO?!? .. JE BISEXUÁL :D :D .. *7* *14* *7*
        • Re: Re: Re: Jared je gay!

          Bože,můžete přastat používat slovo "buzna"?
          *9*
          I kdyby...v té době to bylo čistě normální mít v postely svého přítele.
          Časy se sice mění..a oparvdu bychom měli být víe tolerantní..a hlavně..nepoužívat podobný hanlivý označení,jako je "buzna".
      • Re: Re: Jared je gay!

        Nojo, ale ja tahala karty a tam mi vyslo, ze je na kluky.... *9*
        • Re: Re: Re: Jared je gay!

          Karty to práskly jo?? *1*
          • Re: Re: Re: Re: Jared je gay!

            Čemu se tady směješ *10* *9* Karty pásknou vše *14* pokud z nich umíš číst *3*
        • Re: Re: Re: Jared je gay!

          Holky, cotu řešíte *7* Já bych mu kokota do zadku píchl hned *3* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Jared je gay!

            hele klidně si ho píchni...třeba mu to udělá dobře...i když podle mě (doufám) buzna není... *7* *1* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jared je gay!

              *16* tak to az si zkusi :D :D pochybuju ze by te nechal i kdybys ho chtel jenom chytnou za ruku :D *9* *9* *13* *9* le neboj..to bude dobry :-( to se stává ^^ :D ... fesnej jared :-*
  • manuela2

    manuela2

    všechno nejlepší Jarede
  • Všechno nejlepší k 42 narozeninám Jarede.Přeji ti ať se ti daří ve všem,co děláš a přeji ti hodně zdraví,lásky a ať jsi stále stejně krásný.
  • HAPPY BIRTHDAY Jared,I love you *14*
  • Vše nej

    Všechno nejlepší! <3
  • <3

    Happy Birthday *4*
  • yuckfourself

    ...

    Všechno Nejlepšííí *14*
  • :-***

    Happy B-day !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit