Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • valinka45

    Jared

    Miluju Jareda <33.. hlavně v klipu from yesterday je krásnej^^ *14* *14*
    • .em

      Re: Jared

      *1* *14* já ho taky miluju...
  • xxxkatuskaxxx

    Všechno nejlepšíí..:) :-** ♥♥♥
  • Všechno nejlepší Jarede hodně štěstí zdraví a lásky
  • Jared

    Naprosto bezkonkurenční chlap. Na jeho hlas jen tak někdo nemá. A z jeho očí jde člověk do kolen. A vidět ho naživo, to fakt stojí za to.
    Takže Jay, buď takovej jakej jsi.
    Echelon loves you ! :)
  • Jaredek

    Je tutovej
  • je?

    Teda jestli je gay nebo není, to je úplně fuk, stejně ho žeru *4*
    • l.enik

      Re: je?

      To já to taky absolutně neřeším.Ať je nebo není-můj názor na něj to nezmění,protože on je jeden z nejlepších.Miluju jeho zpěv a miluju ho jako herce.Jeho orientace je čistě na něma a mě to nechává absolutně chladnou *3*
    • Re: je?

      Není za to dám ruku do ohně-jak se řiká--- *1* *1* *1* Fakt NENÍ! *14* *14*
  • Paci

    *7* nechápu jak tady můžete někdo psát že je gay kdyš on to sice přiznal ale bylo to ze srandy byl o tom i článek pak to popřel četla sem to a ještě do médií řekl takovou větu která mně dostala : kdyš se o váspíše jako o gayovi nebo že jste gay poznáte že ste slavnej s toho nemůžu.Jared je prostě best,4 EVER nejhezčí na světě a uš nevim co jinýho prostě je to nejhezčí chlap na světě *14* *14*
  • Film

    no requiems em neviděla ale chci vidět..ale slušelo mu to taky ve filmu past :) *14*
  • misa789
    všechno nejlepší k tvým 42 narozeninám,hodne stesti a lasky at nemas zadne vrasky ,ktere nebudes mit nikdy :D :) ♥ ♥ ♥ i love you :*** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • tak tohle je můj život...

    nevíte kde by se dal tenhle seriál sehnat??díky *3*
    • l.enik

      Re: tak tohle je můj život...

      To by mě taky zajímalo *9*
      • Re: Re: tak tohle je můj život...

        .....a ČT1 ani neplánuje, že by ho na obrazovky vrátila *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší